Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pisałem na allegro do gościa co robi te listwy cena koło 450zł za wszystkie listwy w naszych furach.

to cena do przełknięcia :cool1:

dokładnie i jeszcze spory wybór wzorów :kox: ja chciałem taki

759.jpg

no ale ten co mam tez jest w pipke :kox:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zrobisz do tego listwy to będzie w pytkę, teraz będzie średnio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak zrobisz do tego listwy to będzie w pytkę, teraz będzie średnio :decayed:

:disgust:

teraz też bedzie w pytke :decayed:

Opublikowano

w pytkę będzie jak zrobisz prawdziwy węgiel :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w pytkę będzie jak zrobisz prawdziwy węgiel :wink4:

nie mam parcia na ori :decayed: a ten tutaj na żywo robi robote :good:

teraz radio :przebiegly:

coraz bardziej przekonuje sie to Pionka F900BT :kox:

Opublikowano

dobry wybór bo jest na win ce

Opublikowano

Kowi co jak co..ale z tymi dekorami w hydrogówno to dałeś oka po całości :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Kowi co jak co..ale z tymi dekorami w hydrogówno to dałeś oka po całości :thumbdown:

pod wzgledem :mysli:

Estetycznie lepiej prezentują sie niz folia 3m :wink4: a drewna bym tam nie zniósł :decayed: czarny mat odpada nie podba mi sie kompletnie bo przypomina wersje podstawową :sick3:

Opublikowano

a jaką Ty masz wersję? niepodstawową? :decayed:

moje zdanie znasz i weź zmień te koła na co najmniej 18stki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jaką Ty masz wersję? niepodstawową? :decayed:

moje zdanie znasz i weź zmień te koła na co najmniej 18stki :wink4:

podstawowa znaczy zwykły plastik czarny :naughty:

A koła zmieniłbym ale narazie brak funduszy, noi trzeba by mysleć o gwincie wtedy też, nie mam kasy na to :thumbdown:

a felgi dałbym jakieś pełne po tym jak zrobiłem VT z moimi zimówkami w wersji 18cali :evil: efekt byłby :evil: :evil:

np

http://moto.allegro.pl/felgi-18-i1484633736.html

Opublikowano

Kowi co jak co..ale z tymi dekorami w hydrogówno to dałeś oka po całości :thumbdown:

pod wzgledem :mysli:

Estetycznie lepiej prezentują sie niz folia 3m :wink4: a drewna bym tam nie zniósł :decayed: czarny mat odpada nie podba mi sie kompletnie bo przypomina wersje podstawową :sick3:

To w ogóle nie wygląda.. to takie " niby ".. niby carbon co nie wyglądaja jak carbon. Lepsze posunięcie to malowanie w piano ..przy najmniej nie wygląda odpustowo :wink4: Dla mnie to i folia i te malowanki wyglądają tandetnie i kaszaniarsko :hi:

Mam nadzieję, że przyjęte na kletę bez focha i napinki :)

Opublikowano
  • Autor
za 2250zł do oddania, bo czaiłem się na nie :)

no troche lepiej ale i tak w tym momencie cena nie do przełknięcia przeze mnie, noi pózniej weź znajdź jeszcze zawias godny tej felgi w wersji Quattro :disgust:

Kowi co jak co..ale z tymi dekorami w hydrogówno to dałeś oka po całości :thumbdown:

pod wzgledem :mysli:

Estetycznie lepiej prezentują sie niz folia 3m :wink4: a drewna bym tam nie zniósł :decayed: czarny mat odpada nie podba mi sie kompletnie bo przypomina wersje podstawową :sick3:

To w ogóle nie wygląda.. to takie " niby ".. niby carbon co nie wyglądaja jak carbon. Lepsze posunięcie to malowanie w piano ..przy najmniej nie wygląda odpustowo :wink4: Dla mnie to i folia i te malowanki wyglądają tandetnie i kaszaniarsko :hi:

Mam nadzieję, że przyjęte na kletę bez focha i napinki :)

:decayed:

Opublikowano
za 2250zł do oddania, bo czaiłem się na nie :)

Krycha do Twojego gleboszuracza jak najbardziej, ale do kozy z hakiem już średnio :cool1:

Kowi ten carbą nie wygląda źle, jednak jest już na tyle oklepany, że nawet Corsę A widziałem z carbonowymi lusterkami :kwasny:

Nie myślałeś o jakimś ciekawym wzorku? Jakiejś kracie, czy innym szlaczku...

Opublikowano
  • Autor

Nie, obecnie mam 3M i podoba mi sie w tym miejscu, w nowej konsoli miałem drewno i poprostu musiałem to czymś zakleić, póki co innych plastików nie bede obklejał, dekory prawdopodobnie pójdą w alu szczotkowane przy okazji demontażu konsoli :kox:

A krate bym zrobił ale jak bym cos wiecej jeszcze miał zamiar tam robić np. podsufitka :gwizdanie:

W tym roku ogólnie planuje zrobić sobie jakieś audio, no chyba że cos sie trafi w cenie okazyjnej :naughty:

Opublikowano

fakt drewno to lipa, jak miałem u siebie to mi nie wadziło, ale teraz jak wsiadam do fury z drewnem to mnie odpycha...

Opublikowano

a jaką Ty masz wersję? niepodstawową? :decayed:

moje zdanie znasz i weź zmień te koła na co najmniej 18stki :wink4:

i wyjeb hak :good:

Opublikowano

Kolego przejrzałem wątek i mogę smiało stwierdzić że środek auta masz 100 razy lepszy i wygląd zewnętrzny i mechanika :kox:

Ale bravo za chęci :kox:

Opublikowano

raggaman popieram Twoją wypowiedź na temat tej hydrografiki i folii... :good:

Kowi myślę że lepiej by było jak byś po prostu psiknął to czarnym matem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

raggaman popieram Twoją wypowiedź na temat tej hydrografiki i folii... :good:

Kowi myślę że lepiej by było jak byś po prostu psiknął to czarnym matem :wink4:

a ja mysle że nie :wink4: jak bym to matem zrobił to od trzymania kluczy czy telefonu miał bym fajne ryski z ukazujacym sie drewnem

Co wam sie to tak nie podoba ja nie rozumiem :wallbash: załoze do auta to zmienicie zdanie :gwizdanie: ta folia(w sumie ciezko to nazwać folią) w rzeczywistosci ma głębie plus połysk wiec według mnie efekt lepszy niz jakis tam mat :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.