Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na zimę ta fela ujdzie :decayed:

bedzie na lato :decayed:

daj troche większa glebe i bedzie :kox:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na zimę ta fela ujdzie :decayed:

bedzie na lato :decayed:

daj troche większa glebe i bedzie :kox:

1BA juz jedzie :tongue4:

Opublikowano

Kowi gwint :good:

Opublikowano
  • Autor

Kowi gwint :good:

Na ten rok nie przewiduje tego ustrojstwa :wink4: no chyba ze naprawde trafie okazje :shocked: narazie mam kupke złomu do załozenia, jeszcze tarcze kupie, noi to j**ane radio :slina:

Opublikowano

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

fajne te fele, jakie ET? Coś chyba schowane są troszku...

Opublikowano

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

fajne te fele, jakie ET? Coś chyba schowane są troszku...

sfejkowane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Paaaany co sądzicie o pełnej feldze :slina:

fotka2u.jpg

fotka1v.jpg

fajne te fele, jakie ET? Coś chyba schowane są troszku...

sfejkowane :decayed:

nie uwierzycie ale to VT, tej felgi chyba nie dostanie sie większej niz 16cali, a w tym rozmiarze wyglada że tak powiem jak typowy kołpak, ale gdyby była w 18tce to by narobiła tutaj :evil: :evil:

panorama4n.jpg

aaa dodam że fotki robione kalkulatorem nokii :kox:

Opublikowano

aaa ti ti cfaniaczku :acute:

fakt 18'' zrobiłoby robotę.

Kalkulator jak ma dobre światło to cyknie całkiem fpytkę fotę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spy foto :gwizdanie:

ar13066.jpg

Załozyłem dzisiaj letnie :kox: przeglad zrobiony, po roku jazdy na -35, -40 i seryjnych amorach 1BA jeszcze od poprzedniego właściciela(ja ujezdzam je 4 lata) wydajność odpowiednio

Przód: 72%, 73%

Tył: 71%, 67%

Więc dalej stwierdzam że takie obnizenie nadaje sie na seryyjne amory :wink4:

Opublikowano

na spota założyłeś :decayed: a ja na stali :kwasny:

Opublikowano

Spy foto :gwizdanie:

ar13066.jpg

Kowi wszystkie dekory tak zrobiłeś bo wygląda w pyte :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dekorów nie robiłem, ale może będe robił, to sie jeszcze zobaczy, robiłem tylko te 2 elementy ponieważ były obite drewnem :sick3:

41996834.jpg

36910567.jpg

64990582.jpg

18824283.jpg

56330307.jpg

18194034.jpg

Miałem mieć inny wzór, ale xle sie dogadałem z kumplem , ale ten też jest dobry, folia 3M przy tym wypada kiepsko :gwizdanie:

Opublikowano

nieźle to wygląda :good: a ile ta impreza?

Opublikowano
  • Autor

nieźle to wygląda :good: a ile ta impreza?

wyszło nieco drożej niz na początku gdzies tam sie chwaliłem, a mianowicie 120zł za te dwa plastiki :wink4:

Opublikowano

nieźle to wygląda :good: a ile ta impreza?

wyszło nieco drożej niz na początku gdzies tam sie chwaliłem, a mianowicie 120zł za te dwa plastiki :wink4:

to za wszystkie dekory pewnie tyle co ori carbony by wyszło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

możliwe i tak załapałem sie w zniżke u kumpla bo robił ok 20 plastików +2 moje :wink4:

Opublikowano

wrzuć foty jak się prezensi w furze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wrzuć foty jak się prezensi w furze :naughty:

narazie nie idzie to do montażu, to plastki z 2DIN, a ja nie mam jeszcze radia :disgust: a symphony tam nie wstawie nie chce :decayed:

Opublikowano

Pisałem na allegro do gościa co robi te listwy cena koło 450zł za wszystkie listwy w naszych furach.

Opublikowano

Pisałem na allegro do gościa co robi te listwy cena koło 450zł za wszystkie listwy w naszych furach.

to cena do przełknięcia :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.