Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ragga przecież nie mam :gwizdanie: listw oklejonych czyms ani samych listw

No tu masz na jednej ramki wokół szyb a na drugiej juz czarno

rysunek3x.jpg

No to albo mi się wali z przemęczenia :embarrassed:

dobrze widziałes, ale spójrz kiedy to było :wink4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink4:

Opublikowano

dobrze widziałes, ale spójrz kiedy to było :wink4:

co nie zmienia faktu że nadal jesteś białym murzynem :naughty::bag:

żeby nie było OT: brzydkie auto :decayed:

Opublikowano

kowi Ty ile masz zjechanego swojego strucla w dół :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kowi Ty ile masz zjechanego swojego strucla w dół :mysli:

-35 miało być z załozenia, jest mniej wiecej :wink4:

Opublikowano

kowi Ty ile masz zjechanego swojego strucla w dół :mysli:

-35 miało być z załozenia, jest mniej wiecej :wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-avant-quattro-sprezyny-sportowe-35-35mm-i1514006960.html

co myśłisz o tym? tanio? drogo?

Opublikowano

a za 800 masz gwint nówkę sztukę :thumbdown:

daj taki link, bo ni hu hu nic nie widze

gadaj z Bucem, on z ebaja w takiej kasie brał[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________aaaaa kooorwa, Ty masz Q :wallbash:

to będzie drożej

Opublikowano
  • Autor

a za 800 masz gwint nówkę sztukę :thumbdown:

Do Quattro takie rzeczy gadaj gdzie jade odrazu :slina:

kowi Ty ile masz zjechanego swojego strucla w dół :mysli:

-35 miało być z załozenia, jest mniej wiecej :wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-avant-quattro-sprezyny-sportowe-35-35mm-i1514006960.html

co myśłisz o tym? tanio? drogo?

ja swoje taniej kupiłem :wink4:

Opublikowano

a za 800 masz gwint nówkę sztukę :thumbdown:

Do Quattro takie rzeczy gadaj gdzie jade odrazu :slina:

kowi Ty ile masz zjechanego swojego strucla w dół :mysli:

-35 miało być z załozenia, jest mniej wiecej :wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-avant-quattro-sprezyny-sportowe-35-35mm-i1514006960.html

co myśłisz o tym? tanio? drogo?

ja swoje taniej kupiłem :wink4:

bo masz diesla dlatego taniej :decayed: ile dałeś?
Opublikowano
  • Autor

Skompletowałem zestawik hamulcowy :kox:

Przód

tarcze - Ferodo DDF1707 312mm, dzieki kkrawat :notworthy:

klocki - textar

Tył

tarcze i klocki TRW 245mm

tarczez.jpg

Macie jakis pomysł co zrobić z rączkami pod elektryke bo mam szare, a w aucie jak widać są czarne, myślałem żeby je pomalowac sprejem do plastików, buc z mysłowic konsole malował u siebie takim wynalazkiem, oddał bym to na hydrografike ale pewnie koszt bedzie spory :disgust: a z drugiej strony można by we floku umoczyć, ale czy to bedzie dobry pomysł tym bardziej że mam pare plastików po hydrografice na wzór karbonu :gwizdanie:

rczka.jpg

No chyba że ktos by chciał sie zamienić z czarnych na szare :przebiegly:

Opublikowano

Pomaluj je. Wyciągnij przyciski papier,odtłuśćić podkład i czarna farba.

Opublikowano
  • Autor

Pomaluj je. Wyciągnij przyciski papier,odtłuśćić podkład i czarna farba.

tylko ciekawe czy ta farba nie bedzie sie wycierać :mysli: bo jak nie patrzeć ten plastik będzie ciagle używany

Przy malowaniu plastiku jakis podkłąd też stosować :mysli:

Opublikowano

i zmiana felg na 18stki :wink4:

taa póxniej gwint -70 ustawic, swap na 2,7 i rezanie silnika :decayed:

pertole przez to forum z torbami pójdę :polew: :polew:

ja bym zrobic swapa tym bardziej ze masz bude pod @ :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

i zmiana felg na 18stki :wink4:

taa póxniej gwint -70 ustawic, swap na 2,7 i rezanie silnika :decayed:

pertole przez to forum z torbami pójdę :polew: :polew:

ja bym zrobic swapa tym bardziej ze masz bude pod @ :kox: :kox:

jak ropka podskoczy do 7zł to bede powazniej myślał, był by pierwszy A4 2,7t (nie S4 bo zderzaka nie zmieniam) :kox:

Opublikowano

Pomaluj je. Wyciągnij przyciski papier,odtłuśćić podkład i czarna farba.

tylko ciekawe czy ta farba nie bedzie sie wycierać :mysli: bo jak nie patrzeć ten plastik będzie ciagle używany

Przy malowaniu plastiku jakis podkłąd też stosować :mysli:

Ja mam słupki malowane na czarno to pierw odtłuściłem potem właśnie podkład motip na to i farba myślę że sie nie powinno wycierać a najlepsza by była hydrografika ;)
Opublikowano
  • Autor

Nowy fancik :naughty:

ramkaradiowa.jpg[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 17:46_________________________________________________Tarcze wleciały na auto :naughty: po małych przygodach wszystko jest opanowane, chce ktoś alu 15ki idealne na zime :przebiegly:

49226483.jpg

Naklejka MRmotors wpadła na klape :kox:

68760376.jpg

Osłony VR5 siedzą

osony.jpg

Pare okolicznych fotek :naughty:

89072607.jpg

96878845.jpg

37686572.jpg

Po świetach wpadną końcówki wydechu i moze radio nowe :kox:

Opublikowano

muszą podjechać kiedyś wreszcie po tą osłonkę bo fajna jest :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.