Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A pamiętasz jak to zrywał :mysli: bo chyba łatwo to nie puszcza, a chciałbym chociaż tą najdłuższą ogarnąć :)

papier ścierny i ogień :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pusciłem ci na PW telefon do niego , dryndnij i zapytaj :wink4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tel wykonany :) pierw papier 50 później 500 i powinno być OK :good:

Opublikowano

chwal się :!: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

2DIN założone :kox: radio działa :kox: musze jeszcze podpiłować stelaż bo nie mieści sie półkieszeń radia, przez to radio nie jest stabilnie zamontowane :gwizdanie:

Ale grunt że wszystko działa :wink4:

33047821.jpg

97719167.jpg

chwal się :!: :naughty:

dzisiaj tego jeszcze nie robiłem, ale mocowanie zdemontowane :decayed: jak bede elektryke robił to bedzie mozna przygotowac już :naughty:

Opublikowano

jest :kox: byłoby :jerk: gdyby nie ten ociekający połyskiem panel radyjka i ten carbą z metra :wink4:

Opublikowano

wywal ta folie z radia :decayed:

jest :kox: ta folia carbon nawet ładnie wygląda :wink4:

Opublikowano

przecie to nie folia, burżuj sie szarpnął na hydrografike :decayed:

Kowi spasuj do porządku tą konsole i będzie malyna :good:

Opublikowano
  • Autor

przecie to nie folia, burżuj sie szarpnął na hydrografike :decayed:

Kowi spasuj do porządku tą konsole i będzie malyna :good:

no musze przerobić tą półkieszeń bo niedało rady jej wcisnąć nawet :wallbash:

Opublikowano

radio spasować to już z górki :kox: fajny ten pionek, kumpel kupił B6 z radyjkiem Zenec i kamerką cofania alpine'a

40444605.jpg

fajny gadżet...

Kowi powiedz/napisz jak ogarniesz szczotten-alu, to co z tą hydrografiką? :mysli:

Opublikowano

Kolego a skąd dorwałeś ten intercoller i jaki koszt

Opublikowano
  • Autor

hydrografika zostaje, srebrnej folii tam nie widze, czarnej matowej też wiec zostaje jak jest lepsze to niz drewno wcześniejsze :wink4:

Intercooler typowy chinol, kupiłem go dawno temu jako używka za 300zł juz z wysyłką :wink4:

A o kamerce moze z czasem pomyśle, pierw wygłuszenie i nagłosnienie pózniej bajery :tongue4:

Opublikowano

za***ista fura :)

a tak apropo nie wiem czy ktoś wcześniej już o tym wspomniał

ale masz na str gł. co się zmieniło po 3 latach...

- kwiaty Ci w oknie zwiędły :P

Opublikowano
  • Autor

za***ista fura :)

a tak apropo nie wiem czy ktoś wcześniej już o tym wspomniał

ale masz na str gł. co się zmieniło po 3 latach...

- kwiaty Ci w oknie zwiędły :P

dzięki :)

Było już o tych kwiatkach :tongue4:

Lepiej niz w RNSE u buca :naughty:

podswietlenie.jpg

Opublikowano

i jak sie pionek spisuje?

Opublikowano

za***ista fura :)

a tak apropo nie wiem czy ktoś wcześniej już o tym wspomniał

ale masz na str gł. co się zmieniło po 3 latach...

- kwiaty Ci w oknie zwiędły :P

dzięki :)

Było już o tych kwiatkach :tongue4:

Lepiej niz w RNSE u buca :naughty:

podswietlenie.jpg

łeee polskich znakow Ci nie wyswietla :hahaha: :hahaha: :sarcastic:

Opublikowano

łeee polskich znakow Ci nie wyswietla :hahaha: :hahaha: :sarcastic:

:naughty: dokładnie... :polew:

wolałbym rns-e :decayed:

Opublikowano

Kowi nie słucha zazdrośników , bardzo ładnie wszystko wygląda :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

i jak sie pionek spisuje?

Pod wzgledem muzy jest lepiej

na video sie rozczarowałem pod względem odczytywanych formatów, wczoraj wgrałem MP4, MPG, AVI i tylko odczytaŁ avi ALE SAM DZWIEK :thumbdown: doczytałem sie na jakiejs stronce poświęconej tej jednostce, że czyta tylko DIVX, DVD i VCD(mpeg2) i musze konwertować teraz wszystko, a wrzuciłem filmiki z AWOL i wolfsgruppe :kox:

Kowi nie słucha zazdrośników , bardzo ładnie wszystko wygląda :good: :good: :good:

dokładnie

RNSe ma tylko jeden plus w tym momencie, ma navi, ale to niedługo też rozwiąże :przebiegly:

Opublikowano

kowi ja widzę u ciebie te fele idealnie pasują do Siwka :decayed: tylko czy to nie jest za nowy wzór :mysli:

83290513jy7.jpg

68953761.jpg

Opublikowano
  • Autor

kowi ja widzę u ciebie te fele idealnie pasują do Siwka :decayed: tylko czy to nie jest za nowy wzór :mysli:

83290513jy7.jpg

68953761.jpg

też mi sie podobały nawet gdzieś VT robiłem w połowie wątku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.