Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dużo głośniej w środku ??

Własnie w sumie róznicy nie odczułem, na postoju chodzi tak samo, podczas jazdy do 3tys jest tak samo powyzej troche inny dzwięk, ale nie jest głośno :good:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hebel z tyłu wymieniony dzieki kkrawat :notworthy: odrazu odczułem na spalaniu :kox: z8l spadło na 6,5 na FISie :kox:

Zrobiony 2/3 przelot :naughty: środkowa pucha wycieta wpesdu :decayed: jest lepiej :evil:

przelot1.jpg

przelot.jpg

Jest ogień :evil:

Dobrze że wszystko pasowało :>

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł materiał na wytłumienie drzwi :naughty: powinno starczyć 2,5m2 w rolce :naughty: a jak nie starczy to kupie w budowlanym tasme butylową

http://icmarket.pl/illbruck-tasma-butyl-me402-10007-p-13623.html

a46kr.jpg

:good:

Pierwszy post zmodernizowany :evil:

W miedzy czasie ustrzeliłem pare szootów :naughty:

a41q.jpg

a42au.jpg

a43dz.jpg

a44t.jpg

Opublikowano

Przyszedł materiał na wytłumienie drzwi :naughty: powinno starczyć 2,5m2 w rolce :naughty: a jak nie starczy to kupie w budowlanym tasme butylową

http://icmarket.pl/illbruck-tasma-butyl-me402-10007-p-13623.html

a46kr.jpg

:good:

W miedzy czasie ustrzeliłem pare szootów :naughty:

a41q.jpg

a42au.jpg

a43dz.jpg

a44t.jpg

brudna szyba i piekny hak :kox:

Opublikowano
  • Autor

Westfalia Panie :good::kox:

Opublikowano

brudna szyba i piekny hak :kox:

i dwie szyby w prądzie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

brudna szyba i piekny hak :kox:

i dwie szyby w prądzie :facepalm:

spoko wszystko leży w piwnicy :decayed: raczke od strony kierowcy musze poprawić, tylne boczki do kupy złozyc bo są w czesciach pierwszych, ale to przewiduje na późny lipiec/sierpień :gwizdanie:

Opublikowano

spoko wszystko leży w piwnicy :decayed: raczke od strony kierowcy musze poprawić, tylne boczki do kupy złozyc bo są w czesciach pierwszych, ale to przewiduje na późny lipiec/sierpień :gwizdanie:

:decayed: ło losie... szczerze miałbym to już w d...

Kowi ile planujesz jeszcze jeździć tym paździochem? :rolleyes: rok dwa dziesięć? (chociaż tej trzeciej opcji to on nie wytrzyma, obawiam się o tą drugą :mysli: ) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko wszystko leży w piwnicy :decayed: raczke od strony kierowcy musze poprawić, tylne boczki do kupy złozyc bo są w czesciach pierwszych, ale to przewiduje na późny lipiec/sierpień :gwizdanie:

:decayed: ło losie... szczerze miałbym to już w d...

Kowi ile planujesz jeszcze jeździć tym paździochem? :rolleyes: rok dwa dziesięć? (chociaż tej trzeciej opcji to on nie wytrzyma, obawiam się o tą drugą :mysli: ) :decayed:

bede sobie nim jeżdził i 5 lat a logana tak jak ty nie kupie napewno :decayed: co za róznica, niestać mnie na nowego paracha w którego bede musiał/chciał ładować kase, tu mam pewniaka w którym wiem co mam, przepala wszystko, osiagi jakieś tam ma, spalanie od niedawna normalne, a co kupie takiego B6 golasa za 25tys i co pozatym :mysli: będe miał golasa jakich wiele na drodze :gwizdanie: pozatym zawsze mozna mu jakiś zdrowszy silnik zapodać, napęd jest :good:

Opublikowano

a logana tak jak ty nie kupie napewno :decayed:

:naughty: nie wiesz co tracisz :polew::bag:

No ale fakt Ty już w niego władowałeś drugie tyle kasy co on warty :decayed: i nie mówię o rzeczach typu 2 din... tylko to się wysrało tamto zj**@ło... ogólnie gdybym tyle w mojego władował też bym o sprzedaży nie myślał :decayed:

dobra wesołych świąt życzę zara trza lecieć na weekenda :kox::hi:

Opublikowano

a logana tak jak ty nie kupie napewno :decayed:

:naughty: nie wiesz co tracisz :polew::bag:

No ale fakt Ty już w niego władowałeś drugie tyle kasy co on warty :decayed: i nie mówię o rzeczach typu 2 din... tylko to się wysrało tamto zj**@ło... ogólnie gdybym tyle w mojego władował też bym o sprzedaży nie myślał :decayed:

dobra wesołych świąt życzę zara trza lecieć na weekenda :kox::hi:

Ty a Tobie to tam mineralke do tego wykopu dostarczaja w ten upal? :mysli:

Kowi ładny hak :good:

Opublikowano

Ty a Tobie to tam mineralke do tego wykopu dostarczaja w ten upal? :mysli:

Mineralka :good: colka, soczek :good: kawka, herbatka :good: klimka :JC_fan:

Kowi ładny hak :good:

:naughty::kox:

Opublikowano

rafalekx

masz logana ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rafalekx

masz logana ? :decayed:

zamierza kupić :decayed: bo A4 za małe :kox:

Opublikowano

rafalekx

masz logana ? :decayed:

tez w kombi jak Twoj :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kowi ładny hak :good:

:decayed:

pikczers

konkret.jpg

Opublikowano

rafalekx

masz logana ? :decayed:

:kox::polew: :polew: :polew: :polew: no :bag:

:polew: :polew: :polew:

tez w kombi jak Twoj :kox:

ch#ja... mój pickup :polew:

zamierza kupić :decayed: bo A4 za małe :kox:

:bag::polew:

Opublikowano

rafalekx

masz logana ? :decayed:

tez w kombi jak Twoj :kox:

ten co jeździ limusinom :decayed:

Opublikowano

rafalekx

masz logana ? :decayed:

tez w kombi jak Twoj :kox:

ten co jeździ limusinom :decayed:

trumniaki żondzo :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.