Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

często ta drogą lata kiedys napewno sie zatrzyma :naughty: no chyba ze blondyne przeniosą

Dobra spadać z mojego wątku na lubelskie :wallbash:

:kox: dobra zdrowa koza z niej to kiedyś pewno się zatrzymam zapytam o tego dresa z szraczka na LRY :naughty: Chociaż ten dresik to pewnie do tej garbatej oświęcimskiej na końcu zajeżdża :polew:

I wcale często nie latam :thumbdown: A Ty dziadu nawet u siebie we wsi nie masz czasu na spota :polew:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=7569&g2_serialNumber=2:good:
Opublikowano
  • Autor

kurfa musze poprawić to mocowanie lampy :embarrassed:

Opublikowano

nooo przydało by się :naughty:

Opublikowano

i zderzak trochę do góry :decayed: chyba że FMIC nie pozwoli :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i zderzak trochę do góry :decayed: chyba że FMIC nie pozwoli :wink4:

zderzak jest OK, te lampy musze lepiej spasować :naughty: , ale narazie projekt CA i wymiana zacisku hamulcowego :wink4:

Opublikowano

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=7569&g2_serialNumber=2:good:

No deczko ten przód wygląda na allegrowy "bezpypadkowy" :bag:

Opublikowano
  • Autor

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=7569&g2_serialNumber=2:good:

No deczko ten przód wygląda na allegrowy "bezpypadkowy" :bag:

strone wczesniej są przyczyny :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 18:35_________________________________________________Pomalowałem ramke od przycisków awaryjnego i halo w czarny mat strukturalny, całkie mfajnie to wyszło, mam dwie ramki tylko jedna straciła zaczepy juz i nie trzymała sie :thumbdown:

tak to wygląda

konsolaa.jpg w naturalnym świetle nie widac róznicy :good:

Pomalowałem również rączki do tylnych drzwi w czerń :naughty:

rcxzki.jpg

Reszta schnie :decayed:

Opublikowano

malarz :>

Opublikowano

ramka fajnie wyszła ale ta rączka to się troche równi. nie lepiej było zrobic mat?

Opublikowano
  • Autor

ramka fajnie wyszła ale ta rączka to się troche równi. nie lepiej było zrobic mat?

nie miałem pod ręką, pierw pomalowałem strukturą ale to 20min i rozpuch poszedł do akcji :gwizdanie: zawsze mozna drugi raz pomalować, ale wydaje mi sie ze nie trzeba

Opublikowano

tzn tak jak pisałem ramka :good: ale ta rączka by bardziej w mat pasowała z resztą Tobie ma sie podobac nie mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tzn tak jak pisałem ramka :good: ale ta rączka by bardziej w mat pasowała z resztą Tobie ma sie podobac nie mnie :decayed:

jutro zobaczysz zmienisz zdanie :decayed:

Opublikowano

tzn tak jak pisałem ramka :good: ale ta rączka by bardziej w mat pasowała z resztą Tobie ma sie podobac nie mnie :decayed:

jutro zobaczysz zmienisz zdanie :decayed:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Hebel z tyłu wymieniony dzieki kkrawat :notworthy: odrazu odczułem na spalaniu :kox: z8l spadło na 6,5 na FISie :kox:

Zrobiony 2/3 przelot :naughty: środkowa pucha wycieta wpesdu :decayed: jest lepiej :evil:

przelot1.jpg

przelot.jpg

Jest ogień :evil:

Opublikowano

odrazu odczułem na spalaniu spadło na 6,5 na FISie :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: teraz już wierzysz w małe spalanie diesla? :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

odrazu odczułem na spalaniu spadło na 6,5 na FISie :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: teraz już wierzysz w małe spalanie diesla? :decayed::tongue4:

no narazie zrobiłem 20pare kilometrów od odłączenia aku :gwizdanie: i póki co taka średnia sie wyliczyła na FISie zobaczymy jak zrobie setke, ale juz widze ze będzie mniejsze spalanie, bo wczesniej po odłaczeniu aku średnia nie schodziła tak nisko :decayed:

Opublikowano

Nie jest mniejsza średnica tej rury która jest wspawana zamiast tłumika ?

Opublikowano
  • Autor

Nie jest mniejsza średnica tej rury która jest wspawana zamiast tłumika ?

Nie jest Fi55 :wink4: na szrocie wyjeta z A4 :wink4:

Opublikowano

dużo głośniej w środku ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.