Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kowi fajnych masz tam kolegów na tym Twoim nowym forum :decayed:

pres18.png:bag:

zobacz do wątku o Angel eyes u nas forum, wszystkie fotki jakie wkleiłem są od francuzów :decayed:

No wyczysciłem tak mniej wiecej pod machą :good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:47_________________________________________________osona.jpg

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zbiorniczek płynu chłodzącego do poprawy :naughty:

Opublikowano

Zbiorniczek płynu chłodzącego do poprawy :naughty:

już nawet nie chciałem tego pisać :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Zbiorniczek płynu chłodzącego do poprawy :naughty:

to już na kolejny dzień :wink4:

Opublikowano

jak przymocowałeś lewą osłone? w 1.9 trafia w jakieś uchwyty na puszcze filtra?

Opublikowano
  • Autor

jak przymocowałeś lewą osłone? w 1.9 trafia w jakieś uchwyty na puszcze filtra?

na obudowie filtra przykleiłem na poxipol blaszke wygietą w kształcie L, kupiłem taki pierdzielnik

803959849.jpg

jest to zatrzask który blokuje sie na wypustach z osłony, dzieki temu osłona jest ściągana poprzez mocniejsze szarpniecie, musze jeszcze dwa takie kupić, jedna do osłony ABS a druga do filtra bo narazie nie stablina ta osłona jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:39_________________________________________________takie cos trzeba porobić

winkel.jpg

Opublikowano

aaaaaaaaaaa :naughty::)

Opublikowano
  • Autor

Jakby co to zaczep o takim numerze 803 959 849 :wink4:

Opublikowano

Kowi a gdzie dorwałęś tą osłone zbiornika wspomagania i sprysków ? Jak możesz to podeślij numer tej osłony i czy dużo jest roboty z montażem

Opublikowano
  • Autor

Kowi a gdzie dorwałęś tą osłone zbiornika wspomagania i sprysków ? Jak możesz to podeślij numer tej osłony i czy dużo jest roboty z montażem

Numer osłony na ABS - 3B0 119 487 C/3B0 119 487 B nowa jest na zamówienie dostepna, ale z tego co wiem na dzień dzisiejszy brak dostępnych w magazynie :gwizdanie: K2 jeszcze czeka z tego co mówił :gwizdanie:

Numer osłony na filtr powietrza - 3B0 133 849 A

Ogólnie drogi deficytowy temat :decayed:

Opublikowano

zamówiłem 8 kwietnia i jeszcze jej nie ma w POLSCE :wallbash:

Opublikowano

No a od jakiej audi one pochodzą ? Bo jakiś dziwny numer mają , i jak z montażem dużo rezania ?

Opublikowano

No a od jakiej audi one pochodzą ? Bo jakiś dziwny numer mają , i jak z montażem dużo rezania ?

pasek VR6

Opublikowano

No a od jakiej audi one pochodzą ? Bo jakiś dziwny numer mają , i jak z montażem dużo rezania ?

pasek VR6

VR5
Opublikowano
  • Autor

No a od jakiej audi one pochodzą ? Bo jakiś dziwny numer mają , i jak z montażem dużo rezania ?

One są z passka VR5 B5, w uzywce prawie nie osiągalne, a jako nowe tez widać obecnie ciezko dostepne :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tylko na chwilke.... Kowi87, Ty wylaczasz wogole komputer?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko na chwilke.... Kowi87, Ty wylaczasz wogole komputer?? :kox:

W sumie.. to mało kiedy :evil:

Zeby nie było że tu ciagle siedze, dzisiaj połamałem rower :wallbash: jutro jade spawać rame alu :gwizdanie: bo jedyny środek lokomocji nie generujący kosztów został zniszczony :disgust:

dscn8649.jpg

Juz drugi raz pekła w tym samym miejscu :wallbash:

fajna furka niby nie ma co sie w niej psuć bo poza rama widelcem i kołami nie ma nic, przerzutek brak :evil:

Opublikowano
  • Autor

przerzutek brak

czyli automat :kox:

no coś w ten deseń, napęd RWD bezobsługowy :decayed:

Opublikowano

Kowi, sam ogarniales IC ?

Jak Ci'sie udalo ominac spryski w zderzaku ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.