Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kowi ja widzę u ciebie te fele idealnie pasują do Siwka :decayed: tylko czy to nie jest za nowy wzór :mysli:

83290513jy7.jpg

68953761.jpg

też mi sie podobały nawet gdzieś VT robiłem w połowie wątku :naughty:

mam na 18" namiar tanio :naughty:
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MAM8 Nuvolari :cool1:

Opublikowano

jakoś mie się nie widzi to koło w B5 :no:

Opublikowano
  • Autor

kowi ja widzę u ciebie te fele idealnie pasują do Siwka :decayed: tylko czy to nie jest za nowy wzór :mysli:

83290513jy7.jpg

68953761.jpg

też mi sie podobały nawet gdzieś VT robiłem w połowie wątku :naughty:

mam na 18" namiar tanio :naughty:

ja mam już ze 3 namiary na tanie 18ki :gwizdanie: ale trzeba szukać powoli 16ek na zime

W międzyczasie przyszła paczka od puerto :kox:

kto zgadnie :przebiegly:

zestawdv.jpg we wtorek montaż

A w międzyczasie było małe nieświadome boom :disgust:

rysaq.jpg

troche uleczyłem :gwizdanie:

rysa3.jpg

z czasem spróbuje to wyciagnać, jak sie nie da to wleci nowy błotnik w kolor tylko niech sie trafi :gwizdanie:

Opublikowano

W międzyczasie przyszła paczka od puerto :kox:

kto zgadnie :przebiegly:

a co tu do zgadywania? sypie się padło i trzeba wymieniać czujniki ABS, tuleje itd :bag:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:41_________________________________________________BTW ale koza :gwizdanie:

Opublikowano

za***ista fura :)

a tak apropo nie wiem czy ktoś wcześniej już o tym wspomniał

ale masz na str gł. co się zmieniło po 3 latach...

- kwiaty Ci w oknie zwiędły :P

dzięki :)

Było już o tych kwiatkach :tongue4:

Lepiej niz w RNSE u buca :naughty:

podswietlenie.jpg

Yyy... Fura spoko, ale skoro to polift, to dlaczego masz czerwone podświetlenie zegarów? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie przyszła paczka od puerto :kox:

kto zgadnie :przebiegly:

a co tu do zgadywania? sypie się padło i trzeba wymieniać czujniki ABS, tuleje itd :bag:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:41_________________________________________________BTW ale koza :gwizdanie:

dobrze stoi przynajmniej równo :wink4: dla 17ki moim zdaniem jest idealnie, póki ta felga nie wyleci nizej nie bedzie :)

a na tej fotce jest to zestaw naprawczy tylnych wahaczy :gwizdanie: do kompletu brakuje 3 tulejek, ale je juz wymieniłem ponad miesiąc temu :decayed:

W sumie nie głupie były by

dscn0024o.jpg

za***ista fura :)

a tak apropo nie wiem czy ktoś wcześniej już o tym wspomniał

ale masz na str gł. co się zmieniło po 3 latach...

- kwiaty Ci w oknie zwiędły :P

dzięki :)

Było już o tych kwiatkach :tongue4:

Lepiej niz w RNSE u buca :naughty:

podswietlenie.jpg

Yyy... Fura spoko, ale skoro to polift, to dlaczego masz czerwone podświetlenie zegarów? :cool1:

W 99 były takie i takie, silnik to AFN jeszcze

Opublikowano

Uuu... Tego ja nie wiedział... Jestem bogatszy w kolejną informację.

Opublikowano

W międzyczasie przyszła paczka od puerto :kox:

kto zgadnie :przebiegly:

a co tu do zgadywania? sypie się padło i trzeba wymieniać czujniki ABS, tuleje itd :bag:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:41_________________________________________________BTW ale koza :gwizdanie:

dobrze stoi przynajmniej równo :wink4: dla 17ki moim zdaniem jest idealnie, póki ta felga nie wyleci nizej nie bedzie :)

a na tej fotce jest to zestaw naprawczy tylnych wahaczy :gwizdanie: do kompletu brakuje 3 tulejek, ale je juz wymieniłem ponad miesiąc temu :decayed:

W sumie nie głupie były by

dscn0024o.jpg

za***ista fura :)

a tak apropo nie wiem czy ktoś wcześniej już o tym wspomniał

ale masz na str gł. co się zmieniło po 3 latach...

- kwiaty Ci w oknie zwiędły :P

dzięki :)

Było już o tych kwiatkach :tongue4:

Lepiej niz w RNSE u buca :naughty:

podswietlenie.jpg

Yyy... Fura spoko, ale skoro to polift, to dlaczego masz czerwone podświetlenie zegarów? :cool1:

W 99 były takie i takie, silnik to AFN jeszcze

Całkiem nieźle szarak na tych felgach wygląda :naughty::kox:, ale gwint koniecznie :gwizdanie:

bo na sprężynach obniżających to sam wiesz jak by wyglądał :disgust:

Opublikowano

a ciekawe jak u mnie by ta fela wyglądała po obniżeniu -40? :mysli: bo mam namiar na taką[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:48_________________________________________________ :slina:

MAM_7_Black_-_Mercedes_E.jpg

Opublikowano

a ciekawe jak u mnie by ta fela wyglądała po obniżeniu -40? :mysli: bo mam namiar na taką[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:48_________________________________________________ :slina:

MAM_7_Black_-_Mercedes_E.jpg

za 1300 pln :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a ciekawe jak u mnie by ta fela wyglądała po obniżeniu -40? :mysli: bo mam namiar na taką[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:48_________________________________________________ :slina:

MAM_7_Black_-_Mercedes_E.jpg

za 1300 pln :tongue4: :tongue4:

:good:
Opublikowano

kowi ja widzę u ciebie te fele idealnie pasują do Siwka :decayed: tylko czy to nie jest za nowy wzór :mysli:

83290513jy7.jpg

68953761.jpg

też mi sie podobały nawet gdzieś VT robiłem w połowie wątku :naughty:

mam na 18" namiar tanio :naughty:

ja mam już ze 3 namiary na tanie 18ki :gwizdanie: ale trzeba szukać powoli 16ek na zime

W międzyczasie przyszła paczka od puerto :kox:

kto zgadnie :przebiegly:

zestawdv.jpg we wtorek montaż

A w międzyczasie było małe nieświadome boom :disgust:

rysaq.jpg

troche uleczyłem :gwizdanie:

rysa3.jpg

z czasem spróbuje to wyciagnać, jak sie nie da to wleci nowy błotnik w kolor tylko niech sie trafi :gwizdanie:

ja wiem ja wiem co to za fanty :decayed: (same orginaly paza czujnikiem (ale cena :kox:) :gwizdanie:)

Opublikowano

ja mam już ze 3 namiary na tanie 18ki :gwizdanie: ale trzeba szukać powoli 16ek na zime

a no widziałem między LRY a Żyrzynem :naughty: jedna to nawet była :kox: ale pozostałe :sick3: szczególnie ta ostatnia bliżej ronda :sick3: :sick3: :sick3: oświęcim kurfa :wallbash: Ale ta pierwsza blondi była taka zdrowa :cool1: Ale pewno najwięcej prawdziwków i kozaków zbiera :decayed::polew: To mówisz że tanie te 18ki? :polew:

Opublikowano

ja mam już ze 3 namiary na tanie 18ki :gwizdanie: ale trzeba szukać powoli 16ek na zime

a no widziałem między LRY a Żyrzynem :naughty: jedna to nawet była :kox: ale pozostałe :sick3: szczególnie ta ostatnia bliżej ronda :sick3: :sick3: :sick3: oświęcim kurfa :wallbash: Ale ta pierwsza blondi była taka zdrowa :cool1: Ale pewno najwięcej prawdziwków i kozaków zbiera :decayed::polew: To mówisz że tanie te 18ki? :polew:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

ja mam już ze 3 namiary na tanie 18ki :gwizdanie: ale trzeba szukać powoli 16ek na zime

a no widziałem między LRY a Żyrzynem :naughty: jedna to nawet była :kox: ale pozostałe :sick3: szczególnie ta ostatnia bliżej ronda :sick3: :sick3: :sick3: oświęcim kurfa :wallbash: Ale ta pierwsza blondi była taka zdrowa :cool1: Ale pewno najwięcej prawdziwków i kozaków zbiera :decayed::polew: To mówisz że tanie te 18ki? :polew:

bierz blondyne :good: spokojnie udeptasz na felge :polew:

Opublikowano

bierz blondyne :good: spokojnie udeptasz na felge :polew:

ale widziałeś ją? :naughty: dobra nie? :naughty: akurat jak przelatywałem obok to klient jakimś takim szarym avantem chyba B5 podjechał, widać stały i z kartą rabatową bo machała do niego z daleka :mysli: LRY blachy miał i Bixenon :mysli: taki burak w dresie z 4 paskami :naughty: W sumie miał avusy więc skoro mówisz że da się ją udeptać na felgę to pewnie tak jest :polew:

Opublikowano
  • Autor

bierz blondyne :good: spokojnie udeptasz na felge :polew:

ale widziałeś ją? :naughty: dobra nie? :naughty: akurat jak przelatywałem obok to klient jakimś takim szarym avantem chyba B5 podjechał, widać stały i z kartą rabatową bo machała do niego z daleka :mysli: LRY blachy miał i Bixenon :mysli: taki burak w dresie z 4 paskami :naughty: W sumie miał avusy więc skoro mówisz że da się ją udeptać na felgę to pewnie tak jest :polew:

:decayed:

jak zobaczysz zatrzymaj sie spokojnie udeptasz :good:

Opublikowano

bierz blondyne :good: spokojnie udeptasz na felge :polew:

ale widziałeś ją? :naughty: dobra nie? :naughty: akurat jak przelatywałem obok to klient jakimś takim szarym avantem chyba B5 podjechał, widać stały i z kartą rabatową bo machała do niego z daleka :mysli: LRY blachy miał i Bixenon :mysli: taki burak w dresie z 4 paskami :naughty: W sumie miał avusy więc skoro mówisz że da się ją udeptać na felgę to pewnie tak jest :polew:

no rafalekx ma taką DuUżĄ felgę :ok2:
Opublikowano
  • Autor

bierz blondyne :good: spokojnie udeptasz na felge :polew:

ale widziałeś ją? :naughty: dobra nie? :naughty: akurat jak przelatywałem obok to klient jakimś takim szarym avantem chyba B5 podjechał, widać stały i z kartą rabatową bo machała do niego z daleka :mysli: LRY blachy miał i Bixenon :mysli: taki burak w dresie z 4 paskami :naughty: W sumie miał avusy więc skoro mówisz że da się ją udeptać na felgę to pewnie tak jest :polew:

no rafalekx ma taką DuUżĄ felgę :ok2:

często ta drogą lata kiedys napewno sie zatrzyma :naughty: no chyba ze blondyne przeniosą

Dobra spadać z mojego wątku na lubelskie :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.