Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ten znowu płacze bo ma jakiś problem :polew::tongue4: Pokaż te fajki :) A VT spoko :)

Myślałem że to gorsza sprawa, jak usłyszałem wiazka do wymiany :tongue4: ale temat juz ogarnięty :wink4:

dzisiaj składam zamówienie na cześci :decayed:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nowy długo oczekiwany nabytek :evil:

pioneky.jpg

Do końca tygodnia trafi do auta :kox:

Mikrofon BT w zestawie :cool1:

Jeszcze sub+wzmak i będzie grało :kox:

Pokaż te fajki :)

wydech.jpg

fajna westfalia nie :evil:

Opublikowano

No no radio jest KOX. Kupil byś sobie klubowe ramki ;)

Jaki rozmiar tych koncowek?

Opublikowano
  • Autor

No no radio jest KOX. Kupil byś sobie klubowe ramki ;)

Jaki rozmiar tych koncowek?

mam wlepe starczy :wink4:

A końcówki to te popularne na forum po ok 20zł/szt :decayed:

Opublikowano

Spoko spoko. Jak znajdziesz chwile to wyslij mi linka na gg a suba juz masz?[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:16_________________________________________________Gwint!!!

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko. Jak znajdziesz chwile to wyslij mi linka na gg a suba juz masz?

sub do wyboru pomiędzy PB S12 a JL 10WX, tak samo jak i wzmak

http://allegro.pl/carpower-hpb-604-promocja-zestaw-kabli-20mm-gratis-i1578510380.html

http://allegro.pl/crunch-gtx4400-4x100w-rms-kurier0zl-wroclaw-i1605010408.html

Musze jeszcze kupić maty do wytłumienia drzwi, widziałem cos takiego tylko troche drogie, ale z pewnoscia lepsze niz te maty po 5zł/szt

http://allegro.pl/dynamat-xtreme-door-kit-zestaw-2-drzwi-krakow-i1596905678.html

Opublikowano

Kowi końcówki ok :good: , pionek jeszcze lepszy , też mam ochotę coś takiego wstawić , będę śledził temat :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gwint!!!

nie ma parcia na gwint :gwizdanie:, ma grać, dla 17ek i tak dobrze wyglada przy obecnym obniżeniu, jak by sie znalazł w dobrych pieniadzach to moze bym i kupił, ale 1,5klocka wydawać tylko po to żeby zjechał o 2cm i dalej toczył sie na 17tce to według mnie lepiej audio zrobić :decayed:

Opublikowano

Do wygluszenia kup sobie mate dekarska tutaj jeden uzytkownik co bierze udzial w konkursach car audio poleca wlasnie te maty.

Opublikowano
  • Autor

Kowi końcówki ok :good: , pionek jeszcze lepszy , też mam ochotę coś takiego wstawić , będę śledził temat :naughty::decayed:

dzieki Ive, chciałem kupić ogólnie AVIC F900BT taki jak u nosba w B5 siedział, no ale cenowo dosć drogi, a tego dorwałem za mniej niz tysiaka :wink4: tez bedzie dobry, a navi... navi to mam w telefonie :kox:

Jak by komuś wpadły w oko

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1594669831.html

Opublikowano

:sick3: kupił se jakieś radyjko od chińskich skośnych oczek i teraz będzie se zgrywał mp3ki na pendriva żeby posłuchać muzy :thumbdown::bag:

byłeś wczoraj w Richmond jak wracałem? :mysli: tak koło 17? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:sick3: kupił se jakieś radyjko od chińskich skośnych oczek i teraz będzie se zgrywał mp3ki na pendriva żeby posłuchać muzy :thumbdown::bag:

byłeś wczoraj w Richmond jak wracałem? :mysli: tak koło 17? :mysli:

po 16 wróciłem z wawy :wink4: wiec pewnie byłem ale w domu :decayed:

Opublikowano

po 16 wróciłem z wawy :wink4: wiec pewnie byłem ale w domu :decayed:

mogłem zajechać na jakąś herbatkę na kaca :polew: to był ciężki powrót na kacu :decayed:

Opublikowano

No no :kox: :kox:

Nareszcie :naughty:

Mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia z tymi końcówkami. U mnie ponownie jedna rurka :decayed:

2e5rsly.jpg

Opublikowano
  • Autor

po 16 wróciłem z wawy :wink4: wiec pewnie byłem ale w domu :decayed:

mogłem zajechać na jakąś herbatkę na kaca :polew: to był ciężki powrót na kacu :decayed:

było pisać dzwonić, miałem hellene w samochodzie :polew: :polew:

No no :kox: :kox:

Nareszcie :naughty:

Mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia z tymi końcówkami. U mnie ponownie jedna rurka :decayed:

4erfc.jpg

Znajac moje szczęście to pewnie też niebawem bede miał jedną :polew: :polew:

Opublikowano

było pisać dzwonić, miałem hellene w samochodzie :polew: :polew:

o widzisz :wallbash: no ale sam nie jechałem więc wiesz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

było pisać dzwonić, miałem hellene w samochodzie :polew: :polew:

o widzisz :wallbash: no ale sam nie jechałem więc wiesz :gwizdanie:

było ich do biedronki zawiesć na zakupy :decayed: a my byśmy spota zrobili w międzyczasie :wink4:

Panowie jak wygląda sprawa z robieniem dekorów na szczotkowane alu, kolkov kiedys pisał że to jest obklejone i można zedrzeć i powinno ukazać sie alu :mysli: bede miał okazje teraz zdemontować :naughty:

Opublikowano

było ich do biedronki zawiesć na zakupy :decayed: a my byśmy spota zrobili w międzyczasie :wink4:

Ty to masz pomysły :wallbash::decayed:

Opublikowano

kolkov kiedys pisał że to jest obklejone i można zedrzeć i powinno ukazać sie alu

jest tak jak piszesz , oczywiście te dekory w pseudo rybią łuske :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kolkov kiedys pisał że to jest obklejone i można zedrzeć i powinno ukazać sie alu

jest tak jak piszesz , oczywiście te dekory w pseudo rybią łuske :wink4:

A pamiętasz jak to zrywał :mysli: bo chyba łatwo to nie puszcza, a chciałbym chociaż tą najdłuższą ogarnąć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.