Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie wygląda taki porządeczek w bagaju :good: no i ten piecyk :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wkońcu jest porządek w bagaju

to jest porządek :blink:

Opublikowano

wkońcu jest porządek w bagaju

to jest porządek :blink:

:good::polew: :polew: najebane jak u cyganki w tobołku :decayed:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

wkońcu jest porządek w bagaju

to jest porządek :blink:

nie widziałes co było wczesniej, teraz wszystko pod siatka juz nie lata co zakręt z prawej na lewą :wink4: pewnie wy rozumiecie porządek jako totalnie pusty bagaznik, u mnie sie nie da :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo fajne modyfikacje idzie pozazdrościć, samochód godny uwagi :))

ja na mojego tez tak liczę z 2 lata roboty tak powoli.

Opublikowano
  • Autor

bardzo fajne modyfikacje idzie pozazdrościć, samochód godny uwagi :))

ja na mojego tez tak liczę z 2 lata roboty tak powoli.

dzieki :good:

Z nowości, wpadło nowe radio CB Stabo, mieści sie w schowku przy kierownicy, ale wystaje, instalacja zrobiona na stałe, podłaczone pod sirio triflex, na trasie gdy cos sie dzieje dobrze słychać, z nadawnaiem troche gorzej, ale jakos tam jest słyszalny, antenka idealna na miasto, moze kiedys dokupie drugą magnesówke, narazie jest tak jak chciałem, na aucie nie widac ze jest CB :kox: teraz musze poprawić tylko radio, niewiem przykręcic je po bokach do tej kieszonki czy jak, bo narazie potrafi wylecieć, ewentualnie wyciąć z tyłu u góry ta kieszokne i wsunać dalej dopiero przykręcić :mysli:

Od załozenia suba ostatnio spaliłem głosnik seryjny w drzwiach :decayed: to mnie zmusza do załoeznia 16ek które leza juz prawie 2 lata :blink: tylko przydał by sie ciepły garaz z prądem :rolleyes:

noi mam dylemat z felgami, brać felgi RS4 z et35(domniemam ze to podróba) a moze rondell 18/8" et30 :mysli:

meine-rondell-0081-e5ccdc7a65.jpg

czy

8d0601025t1h7-1.jpg

Opublikowano

Szkoda że te RS4 to repliki nigdy nie wiadomo co sie z nimi stanie gdy spotkają dziurę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

konkrevtt.jpg

źle by nie wyglądało :kox:

Moze ktoś szuka CB radia, mam na sprzedaz Lafayette Ermes bez anteny w stanie idealnym :przebiegly:

Opublikowano

noi mam dylemat z felgami, brać felgi RS4 z et35(domniemam ze to podróba) a moze rondell 18/8" et30 :mysli:

żadne :tongue4:

moim skromnym zdaniem na b5 najlepiej leżą masywne, ciężkie optycznie felgi :cool1:

poza tym RSy oklepane...

Opublikowano
  • Autor

noi mam dylemat z felgami, brać felgi RS4 z et35(domniemam ze to podróba) a moze rondell 18/8" et30 :mysli:

żadne :tongue4:

moim skromnym zdaniem na b5 najlepiej leżą masywne, ciężkie optycznie felgi :cool1:

poza tym RSy oklepane...

popsułeś wszystko :disgust:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

jest kilka modeli mietków które fajnie by wyglądały :naughty:

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-mercedes-18-cali-i2032790131.html

akurat ten do mnie nie podchodzi, juz lepszy ten

http://allegro.pl/amg-skrecane-felgi-aluminiowe-bbs-rt-105-18-i2055092397.html

ale to i tak jeszcze nie to :disgust:

Opublikowano

Z tych dwóch Kowi co podałeś zdecydowanie RSy...

Opublikowano
  • Autor

na B5 juz tak nie wyglada :gwizdanie: szukam dalej :disgust: z oponami wolał bym sie zmieścić w 2,5 kaffla, nawet jeśli bede musiał je kupic oddzielnie

Opublikowano

Kowiacz, zdecydowanie te, co masz na VT :wink4: Na tych od RS'y, to co druga śmiga :tongue4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 01:18_________________________________________________Otete:

konkrevtt.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.