Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:blink::slina:
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kowi a może te?

2052251967

RH za 799 zł 8 cali et 35[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 19:00_________________________________________________MG Concept 8 x 18"

Opublikowano
  • Autor
:rolleyes::mysli:
Opublikowano
  • Autor

wycinałes dziure żeby dalej weszło :mysli: bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe :cool1: żaden kabel nie wystaje

Opublikowano

wycinałes dziure żeby dalej weszło :mysli: bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe :cool1: żaden kabel nie wystaje

nie wiem jak pawelwor ale ja mam w tym samym miejscu. Za radiem wyciołem otwór żeby weszło głebiej i przykreciłem do pułki dwoma krutkimi blachowkretami

Opublikowano
  • Autor

wycinałes dziure żeby dalej weszło :mysli: bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe :cool1: żaden kabel nie wystaje

nie wiem jak pawelwor ale ja mam w tym samym miejscu. Za radiem wyciołem otwór żeby weszło głebiej i przykreciłem do pułki dwoma krutkimi blachowkretami

o to mi chodziło :good: ja zrobie tak samo bo mnie kurfica łapie ciagle kolanem zaczepiam :wallbash: jak dobrze pójdzie jutro zaczynam montaz głosników z przodu :naughty: bo od wośp w lublinie gra u mnie tylko bas :decayed:

Opublikowano

Przedstawiam Panom zdjęcie prawidłowo zamontowanego CB.

Nie widać żadnego kabla, podpięcie pod aku, radio nie wystaje.

98029474.jpg

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :hi::)

Opublikowano

tez mam podobnie jak już wczesniej pisałem ale niestety jest jeden minus. Przy głebszym ustawieniu radia trzeba się nachylić żeby zobaczyc co jet na wyświetlaczu bo nie zawsze udaje sie na czuja zmienic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Przedstawiam Panom zdjęcie prawidłowo zamontowanego CB.

Nie widać żadnego kabla, podpięcie pod aku, radio nie wystaje.

98029474.jpg

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :hi::)

obecnie mam tak samo i do tego po kluczyku :decayed: Tez podcinałes z tyłu plastiki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tak, wycinałem dziurę.

Kowi, jaką średnicę kabli brać ?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=kabel+g%C5%82o%C5%9Bnikowy&category=709

ja mam 2,5mm i myśle że to starczy na te 4x70w :wink4:

Opublikowano

podziękował, zamawiam

Opublikowano

wycinałes dziure żeby dalej weszło :mysli: bo u mnie w tym miejscu nieco wystaje mogło by sie bardziej schować :gwizdanie: ja mam instalke zrobioną na stałe :cool1: żaden kabel nie wystaje

A to ja mam krótsze radio po prostu :) instalke robię już półtora roku, ale teraz mam okazje bo nagrzewnice wymieniam...

Opublikowano

opróżnij skrzynkę PW cycu :naughty:

Opublikowano

opróżnij skrzynkę PW cycu :naughty:

dokładnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

piszcie :decayed:

Opublikowano

kowi slyszlaem ze sprzedajesz mi auto za 9500 do negocjacji ;p

Opublikowano
  • Autor

kowi slyszlaem ze sprzedajesz mi auto za 9500 do negocjacji ;p

tak przyjeżdzaj :decayed:

auto moze pod koniec sezonu bedzie na sprzedaż :wink4: ale nie za tą sumke :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.