Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

_________________________________________________Pierwsza paczka jest :kox:

gwint.jpg

:facepalm:

Nikt mu nie powiedział, że potrzebne są 4, a nie 2 ???

ale za to ma kłatro :decayed:
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________Pierwsza paczka jest :kox:

gwint.jpg

:facepalm:

Nikt mu nie powiedział, że potrzebne są 4, a nie 2 ???

od wrzesnia nie ma kompletu do Q :facepalm: na przód wpadnie cos bardziej wyszukanego :wink4: mam sporo czasu a i obiektyw w planie :naughty:

Opublikowano

_________________________________________________Pierwsza paczka jest :kox:

gwint.jpg

:facepalm:

Nikt mu nie powiedział, że potrzebne są 4, a nie 2 ???

od wrzesnia nie ma kompletu do Q :facepalm: na przód wpadnie cos bardziej wyszukanego :wink4: mam sporo czasu a i obiektyw w planie :naughty:

Ty progi od Ess kupiles?
Opublikowano
  • Autor

ja, do piatku powinny być

Opublikowano

Kowi, wiem przecie

alejaja.jpg

se robię :decayed:

Opublikowano

ja, do piatku powinny być

puca na PW!
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Skompletowałem troche gratów na ten sezon:kox:

1. Nowa felga, oklepany wzór, ale w mojej mieścinie bede jedyny:punk:

Parametry robią swoje 18/8,5 et 45 + dystans 13/15mm

Szukam opon 215/40/18 min 2009r

newrims.jpg

2. Progi S4 w czaderskim kolorze, niebawem bede je sam malował, dorobiłem sie agregatu malarskiego, tylko dokupić odpowiednią dysze

post-9163-1406905695,6739_thumb.jpg

3. Zawiecha tylna KW

post-9163-1406905695,7224_thumb.jpg

4. Zawiecha supersport, niebawem ma przyjechać

5. Emblemacik taki jeden, ale to jak uporam sie z kołami do końca

Opublikowano
Skompletowałem troche gratów na ten sezon:kox:

1. Nowa felga, oklepany wzór, ale w mojej mieścinie bede jedyny:punk:

Parametry robią swoje 18/8,5 et 45 + dystans 13/15mm

Szukam opon 215/40/18 min 2009r

newrims.jpg

2. Progi S4 w czaderskim kolorze, niebawem bede je sam malował, dorobiłem sie agregatu malarskiego, tylko dokupić odpowiednią dysze

[ATTACH=CONFIG]39[/ATTACH]

3. Zawiecha tylna KW

[ATTACH=CONFIG]40[/ATTACH]

4. Zawiecha supersport, niebawem ma przyjechać

5. Emblemacik taki jeden, ale to jak uporam sie z kołami do końca

Bardzo fajne kolo :)

Czekamy na fotki na aucie :P

Opublikowano
Skompletowałem troche gratów na ten sezon:kox:

1. Nowa felga, oklepany wzór, ale w mojej mieścinie bede jedyny:punk:

Parametry robią swoje 18/8,5 et 45 + dystans 13/15mm

Szukam opon 215/40/18 min 2009r

newrims.jpg

2. Progi S4 w czaderskim kolorze, niebawem bede je sam malował, dorobiłem sie agregatu malarskiego, tylko dokupić odpowiednią dysze

[ATTACH=CONFIG]39[/ATTACH]

3. Zawiecha tylna KW

[ATTACH=CONFIG]40[/ATTACH]

4. Zawiecha supersport, niebawem ma przyjechać

5. Emblemacik taki jeden, ale to jak uporam sie z kołami do końca

krec tego gwinta suuuko :punk: a z emblematem to tako :P

Opublikowano

slaba ta fela ;p heheh myslem ze wsadzisz jakies rotifromy :D

Opublikowano
  • Autor

emblemacik zrobi robote mrogalu zobaczysz, tylko niech zamkne temat kół, to kupuje go:kox:

Opublikowano
emblemacik zrobi robote mrogalu zobaczysz, tylko niech zamkne temat kół, to kupuje go:kox:
ty wujek jak jak te miniaturki roztworzyc, mi pokazuje ze nie mam uprawnien
Opublikowano

ta fela kowi by lepiej na moim audi wygladala a nie na tym szaraku w avancie ;p

Opublikowano
  • Autor

nie wiem u mnie normalnie sie otwieraja:sorry:

Opublikowano

Sam będziesz malował progi ? :dancing:

Koło fajne..ale w kolor je powiadam Ci kolego :blowup:

Opublikowano
  • Autor

No jeśli dorwe dysze do tego wynalazka

http://allegro.pl/wagner-project-119-agregat-malarski-gwarancja-i2124570150.html

to sie uda samemu pomalowac, bo ta co jest w zestawie jest do malowania scian, coś węższego potrzeba

koło puki co zostaje takie jakie jest, musze sie odbić finansowo:hahaha:

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

a tak wogóle widzicie zdjęcia miniaturki progów i zawiasu:eusathink:

Opublikowano

Nie dziaduj.. chiński pistolet kupisz za 40-50 zł max i styknie Ci do malowania :tongue4:

Opublikowano

Nie ma sensu kupować tańszych niż 150zł :)

Opublikowano
Nie ma sensu kupować tańszych niż 150zł :)

Mam pistolet " SATA" ..a więcej wymalowałem chinolem.. malowałem jakimś " Yato" i też był możliwy.

Grunt to dobrze wyczyścić po robocie, a i chinolem obskoczy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.