Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wiem że ET 45 się chowa w nadkole ale wadzi o nakrętkę gwintu dlatego muszę wysunąć trochę ale nie wiem ile żeby znów wadziło o nadkole :confused4:

chyba max 5mm:eusathink:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobacze jak będzie u Ciebie i wtedy będę kombinował :wink4:

Założyłeś już? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma opon, nie ma gwintu wiec nic nie grzebie, nawet niechce mi sie nim jeżdzić

Opublikowano

a chcesz moze oponki? PW jak cos

Opublikowano
  • Autor

Oponki juz kupiłem tylko dojechać nie mogą, pozatym interesuje tylko 215, nic wiecej

Opublikowano
  • Autor

Setup zimowy wYleciał

fela4.jpg

fela.jpg

fela2.jpg

fela3.jpg

fela5.jpg

narazie jak widać koza...

Opublikowano

wreszcie to auto się doczekało dobrego kółka:thumbup1:

215 na 8,5J bogato wygląda, czym prędzej na glebę go:whistling:

Opublikowano
  • Autor

no gleba zalezy od tranzakcji Pumy z helmutami:thumbup1:

A 215 to był bardzo dobry wybór :jerk: po zglebieniu powinna chować sie za rantem

z przodu Et32 z tyłu Et30:kox: oponki tak jak myślałem w czasie drogi starły sie o 2mm z deklarowanej wysokosci, ale ciort z tym za tą kase i tak warto było brać, auto dosyć dobrze sie zbiera, że tak powiem lepiej niz na zimowych 16kach, a juz sie głowiłem co on taki muł był

Opublikowano

po co Ci z przodu dystanse? wy***ie Ci nadkole to szybko je wywalisz :wink: no chyba że będzie koza

Opublikowano

Kowi jesteś pewien że Ci się rant schowa? Bo wg mnie się nie schowa :)

Opublikowano
  • Autor
po co Ci z przodu dystanse? wy***ie Ci nadkole to szybko je wywalisz :wink: no chyba że będzie koza

będzie dobrze:wink:

Już z armim gadalismy, ze jak cos to maszynka od ciebie, pare młotków i będzie dobrze

z przodu moze jeszcze zmienie dystanse na cos ok 10mm, ale to z czasem, póki co lans kozą po wsi

Opublikowano
Setup zimowy wleciał.

zimowy czy letni? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Setup zimowy wleciał.

zimowy czy letni? :decayed:

"y" zapomniałem:decayed:

Opublikowano

pięknie poprawiłeś :naughty: dobre koło :thumbup1:

Opublikowano

będzie dobrze:wink:

Już z armim gadalismy, ze jak cos to maszynka od ciebie, pare młotków i będzie dobrze

z przodu moze jeszcze zmienie dystanse na cos ok 10mm, ale to z czasem, póki co lans kozą po wsi

właśnie miałem mówić że podklepie się i będzie dobrze:kox:

a w Q tylne koła składają się tak /---\ przy większej glebie?

Opublikowano
  • Autor

Delikatnie tak sie robi, ale nie moge przesadzic z tym bo brak zbierznosći wytnie opony:thumbdown: jak gwint wleci to ustawiam odrazu zbierznosć, mam nadzieje że dadza rade

Opublikowano

Nie jarać się za bardzo Panowie.

Przypominam - to jest afant :facepalm:

w dieslu :facepalm:

:decayed:

Jak mówiłem wcześniej, to koło to był świetny wybór.

Opublikowano

Narazie i tak jest hojnia przez koze meee :grin: Przyjdzie gleba to zobaczymy :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kowi jesteś pewien że Ci się rant schowa? Bo wg mnie się nie schowa :)

rant sie nie schowa, ale oponka tak:jerk:

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:40 ----------

Narazie i tak jest hojnia przez koze meee :grin: Przyjdzie gleba to zobaczymy :naughty:

no koza jeszcze troche czasu będzie...

Opublikowano

to się będzie na świeżej trawie pasła :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.