Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no ja na aparatach się nie znam za mocno, ale podobno 3/4 sukcesu to właśnie obiektyw, ta? btw, miejscówka świetna, niech PUMA się ruszy z tym gwintem i glebuj dziada :)

Nie wiesz kolego jak wygląda sytuacja z gwintem to nie pisz komentarzy typu "Niech się ruszy"

owszem nie wiem, ale nie ma się co ciśnieniować :decayed: z niecierpliwością czekam na efekt Szaraka na glebie :wink:

Dlatego następnym razem normalnie napisz a nie będziesz pisał komentarza mającego kogoś poganiać.

nic z tych rzeczy :wink: zwracam honor :hi:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kowiaczek tak przekombinuje z tym gwintem, że wkońcu zostanie na -30mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor
kowiaczek tak przekombinuje z tym gwintem, że wkońcu zostanie na -30mm :decayed:

tak nie moze być:thumbdown:

Opublikowano

proste :wink:

Opublikowano
kowiaczek tak przekombinuje z tym gwintem, że wkońcu zostanie na -30mm :decayed:

tak nie moze być:thumbdown:

Amen! :decayed:

Opublikowano

Piotr :decayed:

Masz może foto jak się ma z przodu felga względem błotnika? Chowa się czy na równo?

Opublikowano

przewiń kilka stron... ;p

Opublikowano
  • Autor
Piotr :decayed:

Masz może foto jak się ma z przodu felga względem błotnika? Chowa się czy na równo?

Wystaje:naughty:

fela.jpg

fela2.jpg

Problem jest z maszynką Krycha pogonił ja gdzieś w śwait, bede musiał chyba innymi sposobami sklepać błotniki

Z początkiem kwietnia auto idzie do remontu, bo przód obecnie jest zmaskarowany aż nie chce mi sie nim jeżdzić:facepalm:

- wyklepać wgniotke prawym błotniku oraz wyprowadzic mocowanie zderzaka:facepalm:

- spasować zderzak:facepalm:

- załatać dziure w zderzaku i brakujacy element przedniej dokładki:facepalm:

- zamontować progi od S

- usunąć dolne listwy(bedą na sprzedaz są w zaje stanie, ale o tym kiedys)

- pomalować dolna część drzwi

- kupić jeden halo i osłonke

- zamontowac lustro od angola(kurier w hu.ja przyciął wczoraj)

- wyciagnać błotniki przód i tył:facepalm:

- polerka

- doczekać sie na gwint

- nabic klime

- stickersy z plotera

- zabić zająca winowajce nie przewidzianych wydatków:wallbash:

Opublikowano
Piotr :decayed:

Masz może foto jak się ma z przodu felga względem błotnika? Chowa się czy na równo?

Wystaje:naughty:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum A4/fela.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum A4/fela2.jpg

Problem jest z maszynką Krycha pogonił ja gdzieś w śwait, bede musiał chyba innymi sposobami sklepać błotniki

Z początkiem kwietnia auto idzie do remontu, bo przód obecnie jest zmaskarowany aż nie chce mi sie nim jeżdzić:facepalm:

- wyklepać wgniotke prawym błotniku oraz wyprowadzic mocowanie zderzaka:facepalm:

- spasować zderzak:facepalm:

- załatać dziure w zderzaku i brakujacy element przedniej dokładki:facepalm:

- zamontować progi od S

- usunąć dolne listwy(bedą na sprzedaz są w zaje stanie, ale o tym kiedys)

- pomalować dolna część drzwi

- kupić jeden halo i osłonke

- zamontowac lustro od angola(kurier w hu.ja przyciął wczoraj)

- wyciagnać błotniki przód i tył:facepalm:

- polerka

- doczekać sie na gwint

- nabic klime

- stickersy z plotera

- zabić zająca winowajce nie przewidzianych wydatków:wallbash:

myślisz że jeszcze zyje?

Ty a za to co wystaje to już chyba dowód leci nie?, ale na gwincie siądzie i bedzie pięknie:decayed:

Opublikowano

Też mi się świat zawalił jak dowiedziałem się że krycha pchnął maszynkę w obce ręce... :cry:

Ale i tak mam do malowania błotniki to nawet siekierką mogę poklepać :decayed:

Opublikowano

Ja mam taką maszynkę, ale samoróbkę :decayed:

Opublikowano

W końcu audi masz to co się dziwisz :kox: nie wystaje wcale tak dużo MaxterR :kox:

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

Ej a tył?

Opublikowano

Zobacz sobie na 63 albo 64 stronę leniu! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

myślisz że jeszcze zyje?

Ty a za to co wystaje to już chyba dowód leci nie?, ale na gwincie siądzie i bedzie pięknie:decayed:

Ciort z dowodem, jak bedą chcieli to i tak zabiorą za dzienne, za brak pozycji, za brak samopoziomu:banan:

A co do zajaca yebany zbiegł z miejsca wypadku z moim halogenem przez przydrożny rów do lasu:baseball:

:decayed:

Opublikowano

Propo zająca.. kiedyś wracam od dziołchy w wielkanocną noc i na drogę wybiegł mi mały zając :decayed: Wysiadłem i skubany dał się pogłaskać, ale prezentu nie zostawił :cry:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam taką maszynkę, ale samoróbkę :decayed:

noi ja zrobie chyba

Opublikowano

ale kot to jest trza przyznać :slina::slina:

Opublikowano

Swoją drogą nie dziwię się temu zającowi... w końcu bronił swego terytorium i zajęczycy jak zobaczył dorodniejszego szaraka :decayed:

Opublikowano
Zobacz sobie na 63 albo 64 stronę leniu! :decayed:

Na tej stronie to jest sesja zimowa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.