Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to lekka giejnia:facepalm:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co się spodziewałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no że chociaż nagwintowali te otwory i wkręcili po prostu śrubki dla ozdoby:grin:

Opublikowano
no że chociaż nagwintowali te otwory i wkręcili po prostu śrubki dla ozdoby:grin:

Tak ludzie robią, ale komplet nowych śrubek bbs rs to koszt 600zł:facepalm: A imitacje kiedyś widziałęm 160 śrubek za prawie 300zł:whistling:

Opublikowano
  • Autor

tak w miedzy czasie:whistling:

korek_zpsc73d954c.jpg

Opublikowano

ileś dał ? 120-130 ? zł

Opublikowano
  • Autor

128zł + 20zł bo nie chciało mi sie czekać na list:decayed:

Opublikowano

tak tak, burżuazja szaleje :decayed:

Opublikowano

tez muszę kupić do b2, ale cena korka na zbiorniczek wyrównawczy zabija :shock3:

Opublikowano
tez muszę kupić do b2, ale cena korka na zbiorniczek wyrównawczy zabija :shock3:

wiela?

Opublikowano
  • Autor

Jest kolejna paka:naughty: chyba jest to dyfer V8:whistling:

20131016_122747_zpsc188e3bd.jpg

Opublikowano
Ja Ciebie Piotrek podziwiam ze masz jeszcze chcec rezac i za głupi portfel tez :grin: ja juz nie mam serca :kwasny:
Opublikowano

Ładnie odczyścić, wypiaskować i montaż :) Duży będzie koszt montażu ??

Opublikowano
  • Autor
Ja Ciebie Piotrek podziwiam ze masz jeszcze chcec rezac i za głupi portfel tez :grin: ja juz nie mam serca :kwasny:

przecież nie kupie sobie B6:polew: ten gruchot dobrze jeżdzi to po co mam go zmieniać, co bym nie kupił to i tak bede zaraz czytał szukał głupiał, przebierał przekładał, tak wiec sobie tego parcha zrobie tak by był inny od wszystkich:decayed: wujek za rok moge Ci go pogonić, jak mnie nie najdzie na cos głupiego:facepalm:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Ładnie odczyścić, wypiaskować i montaż :) Duży będzie koszt montażu ??

to cos nie jest P&P, leci do devastation, wyjmuje z niego torsena i montuje w dyfrze od B5:wink:

Opublikowano

+1

Tez mnie czasem opuszcza wena rezania ale ciagle cos wpada na poklad:decayed:

Opublikowano

No tak zapomniałem dodać słowa "przeróbka". Devastation chyba zapoczątkował ten dziewiczy rejs o ile ktoś poza PL już się w to nie bawił.

Opublikowano

w 80/90 quattro to standardowy myk z przełożeniem torsena w zwykły dyfer :wink: tylko problem w dostaniu takiego dyfra z v8 :doh:

Opublikowano
  • Autor
No tak zapomniałem dodać słowa "przeróbka". Devastation chyba zapoczątkował ten dziewiczy rejs o ile ktoś poza PL już się w to nie bawił.

robili robili juz dawno:wink: tylko u nas na forum bida była

Opublikowano

:kox:

szkoda że za zbiorniczek wyrównawczy tak dużo :kwasny: może jak byśmy wzięli więcej sztuk było by taniej :decayed:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

co to daje?

właśnie ? :eusathink:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

tez muszę kupić do b2, ale cena korka na zbiorniczek wyrównawczy zabija :shock3:

wiela?

GETem : Korek zbiornika wyrwnawczego cieczy Audi R8 420121321

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.