Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
felgi fajne masz w planach, podejdą dobrze,tylko te śrubki jakieś dziwne są wyglądają jak nakrętki:decayed:

i tak sie pewnie nie odkręcają:grin:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawsze można to zmienić:wink:

Opublikowano
  • Autor

jak przyjda to zobacze co totto jest i moze mi znajomy to ogarnie w trakcie polerki rantu:wink:

Opublikowano
jak przyjda to zobacze co totto jest i moze mi znajomy to ogarnie w trakcie polerki rantu:wink:

to jak one mają lakierowane ranty czy jak?

Opublikowano

dziwny zabieg z tymi śrubkami, bo widzę że ori CCW nie mają tyle śrubek/otworów:eusathink:

tak czy inaczej fajne kółko, niech Ci nie przyjdzie do głowy malowanie rotorów na jaki grafit czy coś:whistling:

Opublikowano
dziwny zabieg z tymi śrubkami, bo widzę że ori CCW nie mają tyle śrubek/otworów:eusathink:

tak czy inaczej fajne kółko, niech Ci nie przyjdzie do głowy malowanie rotorów na jaki grafit czy coś:whistling:

ja bym zostawil jak ori

Opublikowano
  • Autor

Slepy ranty nie maja polysku takiego jak powinny miec, michal zaden grafit, myslalem nad bialym ale ja tego nie utrzymam

Opublikowano

chyba ze założysz ceramiczne klocki:wink:

Opublikowano
Slepy ranty nie maja polysku takiego jak powinny miec, michal zaden grafit, myslalem nad bialym ale ja tego nie utrzymam

to zostaw ori:wink:

a polerka też nie jest łatwa w utrzymaniu:whistling:

Opublikowano
Slepy ranty nie maja polysku takiego jak powinny miec, michal zaden grafit, myslalem nad bialym ale ja tego nie utrzymam

czyli są polerowane, ale nie na lustro?

Opublikowano
  • Autor

No po zdjeciach widac ze nie sa na lustro

Opublikowano
No po zdjeciach widac ze nie sa na lustro

a jakie parametry brałeś?

Opublikowano
  • Autor

Bedzie 4x8,5 nie przeginam z tym napedem bo to auto ma jezdzic a ostatnio od grudnia po lakiernikach tylko stalo. Kupie na tyl wiekszy dystans tylko cos na et28-25 a przod moze 5ke. Zawsze z czasem mozna kupic 2szt 9,5 jak sie przekonam widzac ze ktos tak dlugo jezdzi :)

Opublikowano
chyba ze założysz ceramiczne klocki:wink:

Ceramiczne klocki nie pylą przez pierwsze 10 tys km potem pylą gorzej jak zwykłe:facepalm: Kowi bierz 4x9.5j, do tego opony 215/35 czy 215/40 jak masz i napęd Ci nie strzeli :wink:

Opublikowano

9.5 będzie meeeega :decayed:

Opublikowano

Piotr nie ma jaj to takich rozmiarów felg :thumbdown:

Opublikowano
Piotr nie ma jaj to takich rozmiarów felg :thumbdown:

+1:kox:

Opublikowano
  • Autor
Piotr nie ma jaj to takich rozmiarów felg :thumbdown:

+1:kox:

troche 9,5 przeraza mnie na przodzie:wink: tym bardziej bez pasowania:wink:

Opublikowano
Piotr nie ma jaj to takich rozmiarów felg :thumbdown:

+1:kox:

troche 9,5 przeraza mnie na przodzie:wink: tym bardziej bez pasowania:wink:

piertolisz, wszystko sie da upchać, a Ty srasz metą, u szafy w wątku miałeś tego dare rs, et 35, 9,5j spas na piczy kłak mistrzu :wink:

Opublikowano
  • Autor
Piotr nie ma jaj to takich rozmiarów felg :thumbdown:

+1:kox:

troche 9,5 przeraza mnie na przodzie:wink: tym bardziej bez pasowania:wink:

piertolisz, wszystko sie da upchać, a Ty srasz metą, u szafy w wątku miałeś tego dare rs, et 35, 9,5j spas na piczy kłak mistrzu :wink:

andrzeju fotki są u mnie na wątku od szafy z et37:decayed:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

Wheels, Tires and Suspension:

CCW Classics race 18x9.5 2" front lip ET: +25 2.5" rear lip ET: +19mm

Falken ZE-512 235/40ZR18 (Less than 100 miles on the tires)

s4-2.jpg

s4-3.jpg

s4-4.jpg

a 8,5cala w cale źle nie wyglada

audi-s4-blue-ccw-hoodrich.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.