Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakoś dziwnie tak bez haka:whistling::decayed:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
te oslony pod maska w kolor slabo wygladaja wedlug mnie.... i daj jakies fotki od boku

narazie jest za kolorowo, ale wszystko ogarne, bedzie nowy zbiorniczek, czarne będzie obklejone folia czarny połysk i cos tam sie jeszcze zmieni:wink: pomysł jest dopiero go wdrażam:whistling:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

tylne koło masz juz na gotowo z dystansem? coś schowane jest:whistling:

to jest na gotowo i felga jest na równi, apmietajcie że Q z tyłu robi sie negatyw im nizej:wink: jak by poszło nizej to błotnik walnie w rant felgi, na tych fotkach tego nie widac, ale miało tego być nie widać:decayed:

fotki od boku narazie nie ma, musicie poczekac, ale powiem wam że dobrze leżą:naughty:

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

jakoś dziwnie tak bez haka:whistling::decayed:

hak w bagażniku:grin:

szkoda ze mi z przodem nie wyszło bo było by idealnie:whistling:

Opublikowano
tylne koło masz juz na gotowo z dystansem? coś schowane jest:whistling:

to jest na gotowo i felga jest na równi, apmietajcie że Q z tyłu robi sie negatyw im nizej:wink: jak by poszło nizej to błotnik walnie w rant felgi, na tych fotkach tego nie widac, ale miało tego być nie widać:decayed:

fotki od boku narazie nie ma, musicie poczekac, ale powiem wam że dobrze leżą:naughty:

Zrób jeszcze fotę z tyłu:wink:

Opublikowano

Dawaj foty, najwyżej dostaniesz karniaka. :decayed:

karniak.png

Opublikowano
Auto odebrane,

- cały dół zawiechy został wymieniony,

- klima nabita,

- dławik klimy nowy,

- filtry i olej zmienione,

- uszczelka pod deklem zaworów nowa

- dekiel zaworów z starego silnika

- osłona przegubu nowa

- gwint skręcony

- felgi zmienione

czas na sezon letni:grin:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC09953_zpsaa7e37d4.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC09955_zps7c0f24e6.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC09956_zpsa5d2086c.jpg

oslony vr5 w czern, srodek zostawiłbym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DSC_0060_zps6d26984c.jpg

spróbuje nagrać jakis filmik jak to w ruchu robi robote:naughty:

Opublikowano

Byłem, widziałem - na żywo wygląda :kox:

Jeszcze jak ranty nadkoli będą zaklepane/zrolowane:whistling:

Opublikowano
http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0060_zps6d26984c.jpg

spróbuje nagrać jakis filmik jak to w ruchu robi robote:naughty:

zapodaj w ruchu, bo tyle filtrów najebałeś, że wygląda jak vt :decayed:

Opublikowano

Graty Kowi Graty :naughty:

Opublikowano

Grubo wyszło Kowi:good::kox:

Opublikowano

Piotr:hi:Paczka spakowana w poniedziałek wysyłam.

lvd4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Otototo :jerk: tylko teraz znaleźć garaz cieply

Opublikowano
Otototo :jerk: tylko teraz znaleźć garaz cieply

Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach?

Opublikowano
Otototo :jerk: tylko teraz znaleźć garaz cieply

Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach?

znowu bedzie malowal tera pojdzie calak :kwasny: on mysli ze jak wyroluje to sladu po tym nie bedzie :decayed: kowi opalarka i grzej mocno plus z naciskiem to powoli i z uczuciem niezbyt nachalnie roluj
Opublikowano
Otototo :jerk: tylko teraz znaleźć garaz cieply

Kowi dobrze wygrzej lakier, bo inaczej Ci spęka, a miałeś coś szpachlowane przy błotnikach?

znowu bedzie malowal tera pojdzie calak :kwasny: on mysli ze jak wyroluje to sladu po tym nie bedzie :decayed: kowi opalarka i grzej mocno plus z naciskiem to powoli i z uczuciem niezbyt nachalnie roluj

tak, po troszku i heja, bo jak na raz pojedziesz to bedzie jak u mnie:grin:

Opublikowano

Można wypożyczyć za oplata? Tez chciałbym rolowac u siebie :decayed:

Opublikowano
Auto odebrane,

- cały dół zawiechy został wymieniony,

- klima nabita,

- dławik klimy nowy,

- filtry i olej zmienione,

- uszczelka pod deklem zaworów nowa

- dekiel zaworów z starego silnika

- osłona przegubu nowa

- gwint skręcony

- felgi zmienione

czas na sezon letni:grin:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC09953_zpsaa7e37d4.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC09955_zps7c0f24e6.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC09956_zpsa5d2086c.jpg

gdzie zaslepki jo sie pytam :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.