Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kowi dobra ta twoja fura jak ogladam takie pojekt odrazu dostaje motywacji do dzialania :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

filmik to zlepek z paru spotów, a ostatnio moja suke nagrali:naughty:

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 19:40 ----------

Pare szootów:wink:

1a_zps7ae07e1c.jpg1b_zps18129438.jpg1c_zpsbbf694ee.jpg1614210_621162104620297_1188443635_o_zpscade6c8a.jpg

1909166_620960097973831_495754267_o_zpsf0b752df.jpg

736101_622035181199656_523560322_o_zps900b5211.jpg

W trakcie rezania...

DSC_0094_zps153f6c84.jpg

1941331_620936221309552_1752505789_o.jpg

I dzisiejsze zmagania z negatywem, urządzenie PKO, bo lasery juz nie ogarniaja takiej gleby:grin:

10174870_622986967771144_7246941749757892452_n.jpg

Zawias po obnizeniu ponizej 60cm robi przechył i nie sposób tego ustawic, tak wiec albo dystans na et 20 z tyłu, albo centymetr w góre i tył bedzie wystawał(obecnie et25), taki urok Q:wink:

Opublikowano
  • Autor

ciągle wmawiam sobie że znajde na to czas i naprawie:grin: wczoraj przyszedł spory pakiet szpachlówek i róznych innych farb klejów cynków miedzi:naughty: tylko nie ma kiedy do tego siąść

Opublikowano

nie naprawiaj, bez wycieraczki o niebo lepiej wygląda :wink: wywal ją u ujjj :decayed:

Opublikowano

:hi:.

Panowie avant bez wycieraczki to jak laska bez cycków......................tu musi być :wink::decayed:.

Kowi to jest 30 minut roboty....ogarnij to w końcu....rozbierz...jak trzpień jest zatarty to napuść go płynem hamulcowym i po 10 minutach będzie wszystko grało :decayed: jak nowe......mi po takim zabiegu z tyłu piórko śmiga szybciej niż z przodu na 2'gim biegu :naughty:

Opublikowano

Nie dziaduj Kowi. :decayed:

Kupuj nowy silnik Boscha z pozycją początkową po prawej stronie, do tego ramię od jakiegoś Golfa V i od razu wycierak Boscha. :wink:

A zaślepkę taką mam i mogę oddać jak chcesz dziadować. :grin:

Opublikowano

proszę Cię.......jak byle b6/7 będzie wyglądał :sick3:

edit:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wycieraczke mam, lezy gdzieś w piwnicy:grin: człowiek tak zayebany robta ze nie ma czasu wyjsc w dzień nawet:facepalm: jeszcze remont mieszkania miałem, dzisiaj ostatni dzień:wink:

Musze ogarnać te plastiki w końcu:facepalm: wszystko juz jest poza papierem ściernym:facepalm:

Opublikowano
proszę Cię.......jak byle b6/7 będzie wyglądał :sick3:

Właśnie nie. B6/7 ma inne ramię. :decayed:

Opublikowano

wszystkie forumowe....a przynajmniej większość ma

ramię i póro z q5.....:wink:

Opublikowano

Pewnie się nie znam, ale Q5 nie ma innej dyszy sprysku, która obraca się? Z wyglądu to samo co inne, ale do B5 potrzebne jest ramię z samochodu, który ma dyszę nieruchomą. :wink:

Opublikowano

jest tak jak piszesz....ale pisałeś o b6/7 więc napisałem jakie do tamtych modeli są stosowane zamiennie :wink:

Opublikowano
Pewnie się nie znam, ale Q5 nie ma innej dyszy sprysku, która obraca się? Z wyglądu to samo co inne, ale do B5 potrzebne jest ramię z samochodu, który ma dyszę nieruchomą. :wink:

ja mam z golfa 5

Opublikowano

Kowi jest lux.

Ino coś grill odstaje.

Opublikowano
  • Autor

Ten gril jest lipny, ale ori nie dal sie pomalowac, wiec kupilem zamiennik ktory z jednej strony nie dolega idealnie

Opublikowano

Kowi, co to za rejestracja?

Opublikowano
  • Autor

A cos z nią nie tak :co::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.