Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Co zlot to wesele nie pykło ci w tym roku

3 wesela, ale to na termin radzyński jest najmneij istotne, w sobote być musze, ale nie zamierzam chlać(bo nie przepadam za tym towarzystwem) tak wiec w niedziele myśle że mi sie uda dotrzeć:whistling:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jetseś piz*a nie skoczek.

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jetseś piz*a nie skoczek.

:decayed:

:grin:

jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin:

Opublikowano
jetseś piz*a nie skoczek.

:decayed:

:grin:

jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin:

na ASTW nie jedziesz?

Opublikowano
  • Autor
jetseś piz*a nie skoczek.

:decayed:

:grin:

jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin:

na ASTW nie jedziesz?

zastanawiam sie, bo to cygańska impreza, zajebiali mi w skaryszewie krzesełko! :grin:

Opublikowano

no furka sie zacnie prezentuje...pasuje do niej ta felga..:wink:..żałuje ze nie było mi dane na żywo zobaczyc:facepalm:

Opublikowano
jetseś piz*a nie skoczek.

:decayed:

:grin:

jak cie czarny ryju zaprasząłem na CSl to żeś olał sprawe a wjazdówka by była:grin:

na ASTW nie jedziesz?

zastanawiam sie, bo to cygańska impreza, zajebiali mi w skaryszewie krzesełko! :grin:

wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy wyrobie finansowo po oemie:decayed:, 100 wjazd i 100/os. za rozłożenie namiotu, lub 250zł/os. za pokój:whistling:, także koszta sie robią:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja sobie chyba odpuszcze, bo faktycznie koszty są, a zapewne w tej cenie nic nie bedzie tak jak to było na motoshow... do dzisiaj mnie boli że nie dali naklejki zlotowiczom a tylko turystom:thumbdown:

:decayed:

Opublikowano
to ja sobie chyba odpuszcze, bo faktycznie koszty są, a zapewne w tej cenie nic nie bedzie tak jak to było na motoshow... do dzisiaj mnie boli że nie dali naklejki zlotowiczom a tylko turystom:thumbdown:

:decayed:

no 8 OEM, 16 mam wesele, także chyba też odpuszcze:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

10531295_667113186691855_188196923_n.jpg?oh=8e72953fbf5a50304433da3e531afa53&oe=53BF1CB2&__gda__=1405020143_1b969e16919e43a3c9531943c533b6c8

hmm dobre koło:naughty: dzięki wuju:hi:za tydzień składamy:banan:

Opublikowano

19? :naughty:

Opublikowano

Zacznij od hamulców :przebiegly:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor
Zacznij od hamulców :przebiegly:

sprzedaj passata dopiero będe brał Twoje zdanie pod uwage:grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
Zacznij od hamulców :przebiegly:

sprzedaj passata dopiero będe brał Twoje zdanie pod uwage:grin::polew::polew::polew:

dzie tu sie cisnie moj ulubiony przycisk guzik? :grin::decayed:
Opublikowano

:slina::shock3::slina::shock3::slina::shock3::shock3::slina::shock3::shock3::slina::shock3: dobre koło :kox: fura też nie gorsza od koła :thumbup1: szkoda że dużo km muszę tłuc po beznadziejnych drogach i co bym nie zmodził to fele 15" i ori zawias muszę zostawić :thumbdown:

Opublikowano
Zacznij od hamulców :przebiegly:

sprzedaj passata dopiero będe brał Twoje zdanie pod uwage:grin::polew::polew::polew:

dzie tu sie cisnie moj ulubiony przycisk guzik? :grin::decayed:

ciś synek:wink:

stock-photo-blue-like-button-126252026.jpg

Opublikowano

:Push: tylko fakt w takich felgach strasznie male tarcze oczojebne na - ale felga kozak

Opublikowano
Zacznij od hamulców :przebiegly:

sprzedaj passata dopiero będe brał Twoje zdanie pod uwage:grin::polew::polew::polew:

Smutno mi, nie mam passata w TDI :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.