Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zacznij od hamulców :przebiegly:

sprzedaj passata dopiero będe brał Twoje zdanie pod uwage:grin::polew::polew::polew:

Smutno mi, nie mam passata w TDI :(

no to to zjebales jak młody ksiadz ślub :decayed: to jest nienaturalne dziejowo
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano
Zacznij od hamulców :przebiegly:

sprzedaj passata dopiero będe brał Twoje zdanie pod uwage:grin::polew::polew::polew:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Doooobre koło :thumbup1:

Opublikowano

Kowi rozyyebiesz system tym kołem :slina:

Tylko spowalniacze strasznie się zgubią rzeczywiście :decayed:

Opublikowano

No....:slina:.....

:whistling:...chociaż osłony tarcz na większe zmienić by można ...:decayed: .....

wysłane z htc

Opublikowano

Powiedz im już:decayed:

Opublikowano

Wszyscy fapują, ale fotki to nie ma komu zarzucić :wink:

Opublikowano

Przeca to nie do szaraka...:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Dobra chłopaki:naughty: suka zostaje taka jaka jest, idą do niej inne fanty:wink:

teraz działamy takie cos:wink:

10462703_722691094453871_5945909602185593787_n.jpg

dzisiaj z niemcowni wleciał AP mi na chate:naughty:

Opublikowano

jeest dobrze! :wink: , A3 8P moj nastepny woz, choc jeszcze nie wiem z jakim silnikiem bo mnie nic nie przekonuje z tego co jest w granicach mojego funduszu

Opublikowano

Już dawno zamiast 8L byłoby u mnie 8P, ale tam jest silnikowa nędza.

Jeśli diesel to BMN:naughty:

EOT

Opublikowano
  • Autor

Mi też sie 8P podoba:wstydliwy: ale póki co zamówiłem sobie rozrząd, turbawke, wycieraczki, oleje, uszczelke pod dekiel:facepalm: niechce mi sie zmieniać tego auta:grin: jak sie kiedyś trafi jakaś opcja na B8 od pewniaka bez jeżdzenia, szukania, sprawdzania centymetr po centymetrze to będzie zmiana, a na siłe nic szukać nie będe:banan:

jakie głosniki kupić na przód?

musze zmienic swoje PB L60C na cos lepszego, jak ktos ma cos sprawdzone które gra basowo to dawac propo:hi:bo nie mam ostatnio czasu na zagłebianie sie w temacie

Opublikowano

Kutwa Kowi tapatok zamiast na batalion wkleil posta w twój wątek sorki

Opublikowano
Już dawno zamiast 8L byłoby u mnie 8P, ale tam jest silnikowa nędza.

Jeśli diesel to BMN:naughty:

EOT

pierdzielisz. BMM jest bardzo spoko wersją silnikową..

Opublikowano
Już dawno zamiast 8L byłoby u mnie 8P, ale tam jest silnikowa nędza.

Jeśli diesel to BMN:naughty:

EOT

pierdzielisz. BMM jest bardzo spoko wersją silnikową..

Oczywiście zrobiłem literówkę:facepalm:

Chodziło mi o "rozwierconego ASZ-a":wink: czyli właśnie BMM.

Opublikowano

no :decayed: bo w BMN (170 koni) problem jest z głowicą jak dobrze pamiętam. mój były BMM śmiga do tej pory aż miło. ostatnio kolega, który odkupił go od mojego brata był u mnie żeby podziękować za zadbane auto :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsza paczka od dzika:hi:

10527660_669706869765820_1357046096_n_zpsfb5ed300.jpg

za moment będzie kolejna:przebiegly:

Opublikowano
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.