Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi wrzuc tu numer konta, zrobimy składkę na tylną wycieraczkę:grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mi tylko silniczek jest potrzebny :P

Opublikowano

To sie zlozymy i Ci kupimy :D

Opublikowano
Mi tylko silniczek jest potrzebny :P

chcesz? leży mi niepotrzebny w garażu ale to małe kolanko ze spryskiwacza jest pęknięte

Opublikowano

moze predzej na zaslepke zrzuta. fajny mod i tani :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arek dzieki, ale narazie ten temat sobie odpuszczam z wycieraczka, nie przeszkadza mi, najwuyzej zaślepke sobie skołuje.

Mam dylemat straszliwy:grin:

1. Kupić 2 felgi 9,5cala ~ 1500zł

2. Kupić GTB17 - ze strojeniem to ~3000zł

3. Kupić zawieche od mapeta ~ 3500zł:whistling:

:shock3::facepalm::kwasny::doh::thumbdown:

Musze napewno zrobić rozrząd(+1000zł) i ubezpieczenie(+800zł) do lipca

Opublikowano

kup wszystko i po dylemacie :)

Opublikowano

Do zawiechy ewentualnie..... zażyczyć sobie silniczek jako gratis :naughty:

Opublikowano
3. Kupić zawieche od mapeta ~ 3500zł:whistling:

obstawiam, że chodzi o powietrze..... słyszałem już kilka złych opinii o zestawach od Mapeta

Opublikowano

Bierz GTB:banan:

Opublikowano
3. Kupić zawieche od mapeta ~ 3500zł:whistling:

obstawiam, że chodzi o powietrze..... słyszałem już kilka złych opinii o zestawach od Mapeta

a ty nie wziąłeś zawiasu od rayana?

Opublikowano
3. Kupić zawieche od mapeta ~ 3500zł:whistling:

obstawiam, że chodzi o powietrze..... słyszałem już kilka złych opinii o zestawach od Mapeta

a ty nie wziąłeś zawiasu od rayana?

+1

Opublikowano
  • Autor
3. Kupić zawieche od mapeta ~ 3500zł:whistling:

obstawiam, że chodzi o powietrze..... słyszałem już kilka złych opinii o zestawach od Mapeta

a ty nie wziąłeś zawiasu od rayana?

Od rayana mam tylko amory, ale jeden do poprawki a drugi na tyle rekaw do wymiany bo lekko przytarty mowil ze da sie spokojnie jezdzic, ale wiadomoo.. Rekawy sa od scani wiec do dostania, przod troche mi sie nie widzi bo przyspawane na stale

Opublikowano

co przyspawane? dolne okucie do amora? bede mial chwile to sie rozejrze bo widzialem gdzies w robocie zawory z tym ze z cewka na 24v... ale chyba sa do dostania takie na 12v a ty 2 bedziesz potrzebowal?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak okucia sa przyspawane do amora, a co do zaworow daj znać

---------- Post dopisany 30-06-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 00:56 ----------

Cultstyle Lubelszczyzna 2014 Frampol:wink:

10320978_782097981834513_8600765652513634405_o.jpg

10515189_782098828501095_843003317663603182_o.jpg

10353285_782098875167757_2671232341205332048_o.jpg

Opublikowano

sztos ryju :banan:

Opublikowano
  • Autor

to był ostatni w tym roku zlot:cry:

Opublikowano
to był ostatni w tym roku zlot:cry:
chyba Cie jeblo! a Radzyn?
Opublikowano
  • Autor
to był ostatni w tym roku zlot:cry:
chyba Cie jeblo! a Radzyn?

mówiłem Ci ze mam wesele znowu:facepalm: moze uda mi sie w niedziele dopiero przyjechać:whistling: można kiedys low lublin najwyżej przyatakować

Opublikowano

Co zlot to wesele nie pykło ci w tym roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.