Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w osce moze conajwyzej z przodu, z tyłu na belce nie ma regulacji kątów :wink:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziwne że Ci tak zjada, w ośce nie ma tego problemu przynajmniej u mnie, opony po 20 tys. równo zużyte a gleba była na 56.5 cm ;) Aaaa zbieżności jeszcze nigdy nie robiłem bo nigdzie nie dali rady ustawić ;)

szafa dokładnie mam to samo, zglebilem ale nie ustawialem zbieżności i opony są ok, sezon wcześniej ustawiłem zbieżność po obniżeniu i co wyciello opony
Opublikowano

Zacny wynik wyszedl.

A powiedz jak sprzeglo to znosi w Q?

Edytowane przez wesz82

Opublikowano
  • Autor

póki co jest ok, a pare razy juz sobie strzeliłem ze sprzęgła :kox:

Opublikowano

kowi to na nastepny oem mozemy stawac na kresce,mamy te same setupy oprocz skrzyni i sprzegla...ja dopiero bede mial korekte w grudniu bo w wakacje sie niestety nie udal9o

Edytowane przez krzysiek23

Opublikowano

Strzały są dobre ;-)

Opublikowano
  • Autor

Nie będziemy sie pierdzielić w półśrodki(używane pompy).

Dzisiaj odebrałem nówke fabryczna piersburga pompe vacum :)

W miedzyczasie przyszedł ori termostat BBT, jeszcze zostało mi kupic tylko czujnik temp płynu chłodniczego, noi wracamy na korekte softu

1476467_700451473358026_8612265141143224

Opublikowano

Chyba Chińczyk jak pierSburg :P

Opublikowano
  • Autor

Chyba Chińczyk jak pierSburg :P

hahahah faktycznie :grin:

DSC07078_zps0229b45e.jpg

Opublikowano

Ori jednak :P czepiam sie bo Ci niutkow zazdroszczę :D

Opublikowano
  • Autor

bedzie wiecej pewnie :grin:

Opublikowano

Wrzuć jakiś filmik jak to się odpycha :)

Opublikowano
  • Autor

Bez katowania jedynki powtarzalne ok 8s do setki

póki co mam taki filmik, start jest słaby z 8s, setke łapie przy 16ej, kwestia dobrego wystartowania z jedynki(przewaznie wyskakuje wtedy poziom płynu hamulcowego) :decayed:

Na filmiku d*py nie urywa bo skopałem start, ale w rzeczywistości bardzo dobrze sie zbiera :wink: jak wymienie vacum bedzie korekta wiec dół sie powinien poprawić

Opublikowano

Fajnie jedzie :)

Przykład jak trudno jest ruszyć ciężkie Q. Moje B6 jedzie podobnie.

A3 po chipie jechała identycznie, jak nie lepiej ale miała 20KM/200-300kg mniej.

Opublikowano

Kurcze powiem szczerze ze myślałem ze diesel z takim momentem będzie się nieco lepiej zbierał... Ale oczywiście jest i tak fajnie

Opublikowano

i jak ładnie turbo słychać..fajnie sie zbiera.. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Musialbym cos zamontowac na stale by nagrywalo, bo strzal ze sprzegla zalatwia wszystko naprawde, ale to tylko na spontanie dobrze wychodzi, pod kamere zawsze cos sie za dlugo przeciagnie i lipa

Opublikowano

Cieżko jest nagrać dobry filmik wiem cos o tym :) ja próbowałem pod żaglówek wcisnąć wtedy było stabilnie.

Opublikowano

po filmie widać że Q potrzebuje więcej mocy by przyśpieszać jak ośka, co nie zmienia faktu, że i tak jest mega zaje..... :D

Opublikowano
  • Autor

Ale za to spalanie jest na dobrym poziomie, za 100zl robie prawie 300km tak wiec jest lepiej niz na poprzednim secie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.