Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszły graty pod xenon :)

10550174_724213760981797_293632251173639

Mam problem ciągle z ABSem, wywala mi taki błąd

Control Module Part Number: 8D0 907 389 D

Component and/or Version: ABS/ESP front D36

Software Coding: 04255

Work Shop Code: WSC 06435

1 Fault Found:

00526 - Brake Light Switch-F

27-00 - Implausible Signal

Miał ktoś do czynienia z tym?

ee mam takie same :P pochwal sie jak podłączysz ja musze tydzień poczekać.... podwiesiłes gdzies info o tych przetwornicach??

mistrzu mi sie wydaje że masz zaEbany czujnik ABS

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Przetwornice kupowałem na alegro, sa z renault velsatis, dokładnie to samo co avensis. Cenowo okazja bo 59zł/szt

Opublikowano

zobacz czujnik stop przy pedałach wg mnie tam jest problem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czujnika jeszcze nie ogarnałem...

Ale dzisiaj wpadły setup zimowy, zmiana nadkoli przednich i zabezpieczenie gwintu na zime

10830923_730214807048359_828765008206215

1505553_730215013715005_4661057849291224

10734203_730215080381665_905709921481478

1015478_730215093714997_1186061711558059

Opublikowano

Można tez było zapodac taka większą termokurczke która zaslonilaby resztę gwintu

Opublikowano
  • Autor

Można tez było zapodac taka większą termokurczke która zaslonilaby resztę gwintu

góre potraktowalismy białym spreyem do siłowników w wózkach widłowych :decayed: pozatym do góry kręcic bardziej nie zamierzam, głównie dół był wazny by go dobrze zabezpieczyć. Gwint na poczatku pod karszera poelciał, w Quattro jest lepiej go wycianać na stół niż pierdzielic sie z regulacją na aucie, demontaż trwa krócej niż jego czyszczenie po sezonie :)

Opublikowano

czemu nadkola zmieniałeś?

Opublikowano
  • Autor

czemu nadkola zmieniałeś?

bo moje były pociete pod glebe wakacyjną, a na zime nie potrzebna mi tam japa by waliło śniegiem za nadkole, troche lipa to było spasowąc jak ranty pozaginane, ale jako tak wyszło, z jednej strony japa na jakieś 3mm po długosci rantu

że tak powiem, mam nadkola podjebki na sezon zimowy i sezon letni do przekladki :decayed: jeszcze tylko kratki boczne w zderzaku do zmiany na te pełne i auto przygotowane do odśnieżania

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

pojął ;)

Opublikowano
  • Autor

10828096_730154133721093_691784984557337

Opublikowano

przyjebie śniegiem, będziesz żałował ze nie kreciles do góry chyba ze Q tak pomoze; -)

Opublikowano
  • Autor

przyjebie śniegiem, będziesz żałował ze nie kreciles do góry chyba ze Q tak pomoze; -)

bywało ciezko

20130404_104028_zpsedb014a7.jpg

Ale da sie

DSC05033_zpsbe471acf.jpg

DSC05032_zps1b3c446c.jpg

:kox:

Opublikowano

taka plyta śniegu na osłonie wyrwala mi ją w calosci :-/

Opublikowano
  • Autor

taka plyta śniegu na osłonie wyrwala mi ją w calosci :-/

dlatego warto na zime montować zaślepione kratki boczne jak sie ma FMIC :decayed:

Opublikowano

ja wiem czy to była wina kratek, w pewnym momencie auto zawislo :-0

Opublikowano
  • Autor

ja wiem czy to była wina kratek, w pewnym momencie auto zawislo :-0

wystarczy ze są koleiny, temperatura 0(rozstopy) i ulica nie dsniezona, jedziesz koleiną i zgarniasz wszystko kratkami na osłone silnika :wink: bo inaczej tam sie przecież śniego nie dostanie, no chyba że na wstecznym zagarniesz :grin:

Opublikowano

2 lata temu jechałem w październiku trasę 1tys km i tak mi na biło śniegu

Opublikowano

sprawdza się ta alu osłona co?? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sprawdza się ta alu osłona co?? :D

jedyne co to mocowania mi sie nie sprawdziły, co jakis czas sie odkręca, bo tylne mocowania mi sie nie zgrywaja z tym co jest uspawane :kwasny:

grudniowa aura mnie urzekła :decayed:

DSC07584as_zpse8d3166e.jpgDSC07579a_zps6687d6ad.jpgDSC07574ia_zps51f8bfe3.jpgDSC07586ah_zpsc4429c68.jpgDSC0759a1_zps664646e1.jpgDSC07592ed_zps65d0b2f6.jpgDSC07593lai_zps6f2095cc.jpgDSC07584ao_zps84197ff3.jpgDSC07588d_zps7fde6e89.jpg

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

fajnie sie auto prezentuje ...... zdjecia pewnie robione przez zawodowca lub za***istym aparatem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.