Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zarypiście gwizda :naughty:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale za to spalanie jest na dobrym poziomie, za 100zl robie prawie 300km tak wiec jest lepiej niz na poprzednim secie :D

zalezy po ile kupujesz paliwo :D ja za 100zl zrobie prawie 400 :D

Opublikowano
  • Autor

ja standardowo tyle ile w orlenie, pisze o tym bo przez dłuzszy czas jeżdząc wkoło komina wczesniej robiłem 220-250km, a teraz coraz cześciej dobijam do 280 i na fisie pokazuje mi 10-30km jeszcze :naughty: a mocy spooooro wiecej

Opublikowano

Ale za to spalanie jest na dobrym poziomie, za 100zl robie prawie 300km tak wiec jest lepiej niz na poprzednim secie :D

Ooo to cieszy

Kolejny argument który skłania mnie w kierunku GTB22 w B6.

Opublikowano

Ale za to spalanie jest na dobrym poziomie, za 100zl robie prawie 300km tak wiec jest lepiej niz na poprzednim secie :D

Ooo to cieszy

Kolejny argument który skłania mnie w kierunku GTB22 w B6.

Adam , pamietaj ze silniki PD juz tak ekonomiczne nie sa :-)

Kowi .... Co do spalania to milo slyszec ;-)

Opublikowano
  • Autor

Macieju rezerwuje już którąś sobote po 9 pazdziernika, auto wyjedzie "wyższe" :grin: i z naprawionymi bolączkami :decayed:

Opublikowano

Macieju rezerwuje już którąś sobote po 9 pazdziernika, auto wyjedzie "wyższe" :grin: i z naprawionymi bolączkami :decayed:

;-)

Opublikowano

Ale za to spalanie jest na dobrym poziomie, za 100zl robie prawie 300km tak wiec jest lepiej niz na poprzednim secie :D

To wychodzi około 6,5l na 100km super wynik jak na quattro i takie moce ! A Ja się bałem że jak podkręcę swojego na 140KM to mi będzie więcej palił. Mi seria teraz pali 6 do 8 litrów zależy czy miasto czy trasa. Ładnie się zbiera na filmiku mimo spokojnego startu idzie :D 8s do 100 to bardzo przyzwoity wynik jak na nasto letniego diesla ;) jak myślisz ile sekund zabiera quattro ? Z drugiej strony tak jak pisali koledzy ruszyć w ośce z takim niutkiem nie było by łatwo.

Opublikowano

nieźle. od 40 do 160 wychodzi u Ciebie jakies 16 sekund pi razy oko .. u mnie przy 210ps w ośce sedanie i 1.8T wychodzi ok 13 sek .. na oko sprawdzane po filmie.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnia sesja gleboszuracza, od wczoraj gruchot stoi na zimowym secie 61cm, ale chyba juz tak zostawie, ile to mniej stresowe życie :grin: przez progi mozna przejeżdzać bez obaw :decayed:

pikczersy :hi:

DSC07079_zpsc7a069a5.jpg

DSC07113_zps54753e32.jpg

DSC07108_zpsf55fe6eb.jpg

DSC07090_zps6526b19d.jpg

DSC07083_zps468da03d.jpg

DSC07081_zps66c213f5.jpg

DSC07105_zpsffaff302.jpg

DSC07101_zps285b9e5b.jpg

DSC07097_zps49c53fa7.jpg

DSC07096_zpsbe55ab0b.jpg

DSC07094_zpsf6d7611f.jpg

DSC07092_zps59b4496d.jpg

A teraz jak go podniosłem to w końcu et25 pokazało sie jak nalezy :banan:

Opublikowano

DSC07113_zps54753e32.jpg

fajne foto :thumbup1:

o aucie nie piszę, bo poziom wysoki jak zawsze :wink:

Opublikowano
  • Autor

DSC07113_zps54753e32.jpg

fajne foto :thumbup1:

o aucie nie piszę, bo poziom wysoki jak zawsze :wink:

a no dzięki

Niebawem sie pochwale prezentem od Armiego, nie uwierzysz :polew: :polew:

Opublikowano

zaślepka tylnej wycieraczki, na którą czeka 100% osób śledzących ten wątek? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niedoczekanie, phi silniczek kiedyś kupie :grin:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Dobrze wygląda i zdjęcia :git:

Opublikowano

ładna :)

Opublikowano

Kowi podaj adres jak wrócę do PE el wyśle ci ten silnik za friko

Opublikowano
  • Autor

Kowi podaj adres jak wrócę do PE el wyśle ci ten silnik za friko

Nie no daj spokój :decayed:

Opublikowano

Zaślepke mu za friko wyślij :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.