Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin::decayed:

barył, a co z powietrzem ? odpuściłeś temacik ?

Edytowane przez Krycha

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Lezy w piwnicy, narazie to ja walcze z yebanym absem, a z powietrzem zobaczymy jak hajs sie bedzie zgadzał :decayed:

te poduchy co mam wymagają uszczelnienia(przód), z tyłu jeden rękaw jest do wymiany, jest od jakiejś scani :wink:


A dywan przehooj :kox:

Opublikowano

I skarpety i buty.

Chwal się dalej, nie tylko gwintem :P

Opublikowano

Pakuj 225/35, całkiem wysoki profil ale jeszcze wygląda i nadaje się na daily ;)

i tak sie być moze skończy :banan:

Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs

4840450677_2_zpse5eb484b.jpg

ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery :wink:

Q ma więcej miejsca z tyłu mi się widzi, bo u mnie 9J et 20 I wystaje sporo

tu na fotkach et25 8,5cala

od czego dokładnie ta kiera, żebym wiedział czego szukać :grin:

Pakuj 225/35, całkiem wysoki profil ale jeszcze wygląda i nadaje się na daily ;)

i tak sie być moze skończy :banan:

Do wnętrza też wpadł nowy fancik jakis czas temu, bo żal było nie zabrać za taki prajs

4840450677_2_zpse5eb484b.jpg

ładniutka bez zbędnych przycisków, jak sie trafi poduszka to załoze, jak bedą dalej głupieć z cenami jaśków to nie bedzie takiej kiery :wink:

Q ma więcej miejsca z tyłu mi się widzi, bo u mnie 9J et 20 I wystaje sporo

tu na fotkach et25 8,5cala

od czego dokładnie ta kiera, żebym wiedział czego szukać :grin:

Kowi, nie było problemum z szumami w środku po wywaleniu dolnych listew z drzwi?

Opublikowano
  • Autor

nie ma problemu żadnego jeśłi chodzi o brak listw :wink:

Opublikowano

Jak zwał tak zwał byłeś wiedzial o co kaman

Opublikowano
  • Autor

sterownik absu zdjęty

11025920_775245939211912_823341837540872

tak to wygląda, jeżdzić mozna bez abs

Powody:

- na początku sporadyczne zapalanie sie kontrolki abs np. przy szybkim starcie

- brak abs

- stale swiecąca kontrolka po jakims czasie

- błedy na vagu zwiazane z podzespołami hamulca

- na koniec brak łacznosći ze sterownikiem


Moze ktos chętny na felgi 4x8,5cala z mojego auta? Sprzedam za 2200zł :hi: koszt nowych w tej chwili 2800zł


11046381_775604555842717_508831172354767

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Widzę ze sprawnie Ci poszło.

Opublikowano

piękna jest ta spłaszczona kierownica.

Opublikowano
  • Autor

Dev jak bym nie dzwonil tonby auto zostalo u kolegi :D a takto instruktarz pierwsza klasa

Opublikowano

Kowi jakie opony będziesz wrzucał na te 9.5J ?

Opublikowano

instruktarz pierwsza klasa

Jak zawsze z DEV'em :kwiatek::grin:

Opublikowano

To prawda :)

Opublikowano
  • Autor

215/50 ablo 225/35, teraz mysle czy kupić 8,5 czy 9,5 :decayed:

Opublikowano

9,5, ae rolka

Opublikowano

Kowi87 ostatnio gdzieś wrzucałeś link do końcówek tłumika na których jeździsz Ty i podobno połowa forum :decayed: mógłbyś wrzucić jeszcze raz? nie mogę tego znaleźć :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

9,5, ae rolka

u mnie ranty zagięte ale bez wypychania, przy wakacyjnej glebie miałem tam centymetr szpary jeszcze

Kowi87 ostatnio gdzieś wrzucałeś link do końcówek tłumika na których jeździsz Ty i podobno połowa forum :decayed: mógłbyś wrzucić jeszcze raz? nie mogę tego znaleźć :facepalm:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5055963203.htmlna tym pół forum popiertalało jakis czas temu

Opublikowano

dzięki :hi:

Opublikowano

9,5, ae rolka

u mnie ranty zagięte ale bez wypychania, przy wakacyjnej glebie miałem tam centymetr szpary jeszcze

Kowi87 ostatnio gdzieś wrzucałeś link do końcówek tłumika na których jeździsz Ty i podobno połowa forum :decayed: mógłbyś wrzucić jeszcze raz? nie mogę tego znaleźć :facepalm:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5055963203.htmlna tym pół forum popiertalało jakis czas temu

ale zakladasz zaciski z s4, ktore mocno wystaja :wink:

Opublikowano
  • Autor

9,5, ae rolka

u mnie ranty zagięte ale bez wypychania, przy wakacyjnej glebie miałem tam centymetr szpary jeszcze

Kowi87 ostatnio gdzieś wrzucałeś link do końcówek tłumika na których jeździsz Ty i podobno połowa forum :decayed: mógłbyś wrzucić jeszcze raz? nie mogę tego znaleźć :facepalm:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5055963203.htmlna tym pół forum popiertalało jakis czas temu

ale zakladasz zaciski z s4, ktore mocno wystaja :wink:

ty to zawsze spiertolisz plany :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.