Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nieźle :naughty:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładnie poprowadzony wykres :) z tym 4800 uważaj bo sprężyny potrafiły pękać w pompach. Szybko wstaje,same plusy. Jak z dymieniem?

Opublikowano

niezle ;) po zmianach wykresik o wiele rowniejszy xD

Opublikowano

Uaktualniam watek, bo cos tam sie zmieniło ;)

W ten weekend byłem na wizycie u Krzyska1606, zmodyfikował mi nieco pompe wtryskową noi poprawił turbo :hi: polecam czego sie dotknie staje sie mocniejsze :grin: na drugi dzień wizyta u spankiego :hi: na hamowni i taki efekt po samej zmianie mechanicznej :kox:

unnamed_zps40rx63hv.jpg

przed zmianami było tak

A4AFNLRY06JJ_zps2a9aa0c9.jpg

Dla mnie bardzo odczuwalna róznica, turbo przy ok 1800obr ma juz 1bar, to lepiej niz na serii :decayed: Prawdopodbnie jest to najmocniejszy vp aktualnie na forum na seryjnym słupku, auto ciagnie powyżej 4800 obr :jerk:

A teraz pare fotek ze zlotów na które udało mi sie dojechać

11164565_465357866956902_179781644824206

11194898_1095769277116340_78791153_o_zps

11047937_809476815788824_636465568291728

no od krzycha mam swoje gtb17,jak robert to stroil to mowil ze doskonala przerobka,a na ten mod pompy moze i ja bym w wakacje podjechal :grin:

Opublikowano

:) z tym 4800 uważaj bo sprężyny potrafiły pękać w pompach. Szybko wstaje,same plusy.

bez przesady :wink: ja do kazdej pompy zakladam springi co pozwalaja ja zakrecic do 5000 bez szkod :angry:http://vaglog.pl/log_216708.html :naughty:

Opublikowano
  • Autor

piotrek to jeszcze dopisz ze auto bylo hamowane tylko do 4000 rpm :P

dokładnie, będzie cieplej i bez deszczu to podjade, bo nankangi zaczeły sie poddawać przy 160km/h, kiepska guma na deszcz :grin: krzyśku ale chyba wróce do 5mg, zdaje mi sie ale chyba była lepsza reakcja, poddymia podobnie

Opublikowano

Pięknie !! :D
Ile to miało na starcie? 110KM?

Czy magik Spanky benzynę też porobi ?

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

wodzu i Krzysiek nie mają podobnych setupow? wynik juz konkretny jak na diesla w b5

Opublikowano

wodzu i Krzysiek nie mają podobnych setupow? wynik juz konkretny jak na diesla w b5

ja tylko pokazalem ze mozna krecic na codzien pod 5000 rpm :naughty:

Opublikowano

2,5 również się da tak/podobnie ? :dziura: ....:grin:;)

Opublikowano

2.5 to niereformowalny kondon ;d

Opublikowano
  • Autor

Pięknie !! :D

Ile to miało na starcie? 110KM?

Czy magik Spanky benzynę też porobi ?

na starcie było 110km, ale auto juz jest po 5 strojeniu, w międzyczasie silnik wymieniałem :decayed: dzisiaj mierzyłem czas do setki jest 7-7,5s. A co do beznzyny, musisz do niego napisać, mówił w week że powoli zaczyna robić te jednostki, tak wiec kwestia czasu :jerk:

Przy dobrym starcie torsen tylny piszczy :decayed:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

jedna rzecz mnie boli, ze pomimo ogromnego momentu obrotowego diesel o tej samej mocy wraz nie bedzie jechal lepiej niz benzyna :<

Opublikowano

A 100-200 mierzyłes?

Opublikowano

fajnie by bylo zmierzyc!

Opublikowano

Ładne kreski wyszły,gratuluje. Są dalsze plany na kolejne korekty,czy to już "soki" z układu paliwowego?Obecne turbo pozwoli na coś więcej :) Pytam o dmuchawkę bo ja obecnie się zbroje na mój ostatni setap.

Pozdrawiam

Edytowane przez wodz

Opublikowano
  • Autor

Musze wyregulowac cisnienia w wtryskach po tym zabiegu cos tam dojdzie jeszcze mocy, ale juz nie znacznie, mysle ze sa szanse na 215km. Teraz nie bylo korekty softu, to przyrost ze zmian w mechanice.

Opublikowano

masz sprzet do regulacji czy odajesz gdzies?? :)

Opublikowano
  • Autor

Oddaje do nadarzyna :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Furka widziana na trasie z Puław do Dęblina, albo tylko mi się zdaje, bo tablic nie obczaiłem. Na pewno było nisko, szeroko, i z lekkim dymem ;)

Pozdr i graty ładnej B5tki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.