Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za przyciski masz na tym małym dekorze?

pewnie jakieś superekstarawyczesanefunkcje :P

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Co to za przyciski masz na tym małym dekorze?

pewnie jakieś superekstarawyczesanefunkcje :P

no coś w ten deseń :lol: narazie nie podłaczone jeszcze

Opublikowano

kowi Frampol zaliczasz w lipcu??

Opublikowano
  • Autor

kowi Frampol zaliczasz w lipcu??

Raczej tak, w sobote, bo niedziele klepie na ciechanów

Opublikowano

no to może spijemy jakąś piane :beer:

Opublikowano

Wreszcie obadana a4 na żywo i jest elegancko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to może spijemy jakąś piane :beer:

podstawa

Wreszcie obadana a4 na żywo i jest elegancko :decayed:

:hi: dobry zlocik był :decayed: Myjnia parowa też dawała rade

10848924_829044310498741_593292798017557

11427351_829042633832242_292926527165724

teraz następny zlot to Frampol/Ciechanów w jeden weekend :hi:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

co ty masz w lewym(stojac przed autem) górnym rogu szyby? :eusathink:

Opublikowano

Kowi jak malowaleś elementy swojej SUKI to udalo ci sie uzyskac ten "zakurz" ktory widac w cienu tak jak fabryka to zrobila czy moze tylko u mnie to widac?

Opublikowano
  • Autor

Kowi jak malowaleś elementy swojej SUKI to udalo ci sie uzyskac ten "zakurz" ktory widac w cienu tak jak fabryka to zrobila czy moze tylko u mnie to widac?

Nie wiem o co Ci chodzi dokładnie? pokaż fotke

co ty masz w lewym(stojac przed autem) górnym rogu szyby? :eusathink:

gsm

Opublikowano

Kowi jak malowaleś elementy swojej SUKI to udalo ci sie uzyskac ten "zakurz" ktory widac w cienu tak jak fabryka to zrobila czy moze tylko u mnie to widac?

Nie wiem o co Ci chodzi dokładnie? pokaż fotke

chodzi o nieregularny kolor który widać tylko w cieniu bo w sloncu na pierwszy plan wychodzi perla ;) jak uda mi sie to zlapac na zdjeciu to wrzuce

0838040efbe3aab1e1362a92413bff41.jpg

Na tym zdj trochę to widać :) jestem synem lakiernika wiec od razu to widzę ale jak zapytałem żony czy to widzi to powiedziała ze tak więc jednak to widać :)

Jak dobierales lakier to ile ci wyszło perły?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ile czego wyszło, zwyczajnie pojechałem dobrac na kartki przykładane do lakieru, kod odcieniu LY7L F1488 ALT 6 Du point

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Nie wiem ile czego wyszło, zwyczajnie pojechałem dobrac na kartki przykładane do lakieru, kod odcieniu LY7L F1488 ALT 6 Du point

miales cale auto malowane czy tylko jakies elementy? i czy widzisz ten "zakurz" na tym zdj czy nie bardzo?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi Ci o mieniace sie odcienie? Moje auto było w wielu miejscach juz malowane, być moze niedługo będe je całe malował, ale chyba w inny kolor niz obecny :wink:

Opublikowano

Chodzi Ci o mieniace sie odcienie? Moje auto było w wielu miejscach juz malowane, być moze niedługo będe je całe malował, ale chyba w inny kolor niz obecny :wink:

bardziej to wyglada jak smugi jakby lakier byl jasnieszy ciemnieszy itd. malowalem juz maske i niestety nie udalo sie uzyskac takiego efektu ;/ w pelnym sloncu jest super ale w cieniu juz nie bo tylko wtedy to widac. a niedlugo bede malowac klape i sie zastatnawiam czy w ogole da sie uzyskac taki efekt jak fabrycznie...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC00097a_zpsvuq6ervt.jpg
DSC00099a_zpsv3pbzbsr.jpg
DSC00100_zps70ly74av.jpg
DSC00103a_zpszrmjztl6.jpg
FUNK juz operuje światłami dziennymi :banan:

Opublikowano

kowi ty sprzedajesz te koła? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kowi ty sprzedajesz te koła? :decayed:

srebrne sprzedałem :wink:

11116584_495144387311583_547383011679243

Opublikowano

Kowi nie wiem czy wiesz ale muszę Ci przykrością poinformować źe masz piękną sukę :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Który?

DSC_015a5_zpsq6ldn4wy.jpg

DSC_0155b_zpsoxizzkxp.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.