Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie z dolnej foty.

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak dla mnie z piktogramem Tyle że masz z sedaana a nie trumnowoza na nim. Możesz mi odstąpić.

A tak serio przytulił bym dwa podobne przyciski ale z AUTO lub DRL jak jest coś takiego w ogóle dostępne :P

Opublikowano
  • Autor

Chyba zrobie ten dolny, teraz tylko kwestia literki tak wyciąć, moze jutro będzie wersja testowa. Spray pirazy oko dobrany, delikatnie sie rózni, ale nie ma tragedii :wink:


11802801_848078948595277_251022432712925


Otwieranie tylnej klapy z przycisku ogarnięte(1 przycisk), działa z pilota i z panelu :wink:

11794372_850476285022210_757022742454887

Dakar po polu

11870701_850476478355524_705500039409890


Piktogramu nie udało sie ogarnąć :(

Opublikowano

mój po 3kkm bez mycia wygląda podobnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Umyłem dziada...

11888539_854080664661772_359482429215364

11882253_854080707995101_858499954711633

11880608_854080724661766_320195137296625

Opublikowano

Kowi pisałeś ostatnio o wahaczach w jakimś temacie, że masz u siebie jakieś tańsze i dają radę dość długo - dobrze pamiętam, to o wahaczach była mowa? O jakie chodziło?

Opublikowano
  • Autor

od wrzesnia 2013 nie zagladałem do zawiechy, jest to kompletny fortuna line za 500zł + końcówki drążków lemforder, założone wszystko na raz :wink: Zrobione jakieś 45tys km

troche sie trze :grin:

11838602_855338404535998_343124641449686

Opublikowano

dzięki - o to chodziło, teraz pamiętam :hi:

Opublikowano

Podoba mi się Twój projekt! :D Złote rotorki idealnie z tym kolorem grają :) Już nie mówię o zderzaku zespolonym z dokładką, bo ten patent mi się niesamowicie podoba :) Powodzenia w dalszym modzeniu :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wrześniowa sesyjka parcha

11999635_863759843693854_990430328216614

1401578_863759887027183_7937999251324224

11999647_863760197027152_638192894919055

11953505_863760427027129_434214065326684

11845224_863760387027133_412674071710976

11950149_863760570360448_795665360763772

11823027_863760840360421_85708601051878911988252_863761137027058_775234490617881

11951703_863761147027057_694682074316143

Opublikowano

weź coś wyślij do kalendarza.. sam wiesz jak jest.

Opublikowano
  • Autor

Coś tam podeśle, nie ma dobrych fot

11998906_516827185143303_507769815216704

Moto Weekend w Pionkach

Opublikowano

kowi wez sie w garsc i wymien zarowki 3 swiatla stopu :decayed:

Opublikowano

kurczaczek i mtyla noga, chyba za późno poszedłem na Pionkowo bo nie widziałem tej audiczki.Jak podobało się miastko Pionki?

Opublikowano
  • Autor

kurczaczek i mtyla noga, chyba za późno poszedłem na Pionkowo bo nie widziałem tej audiczki.Jak podobało się miastko Pionki?

W pionkach byłem do 15ej, w zasadzie nie podobała mi sie miejscówka, moze z racji braku logistyki organizacji(jak mozna zablokować wyjazd dla aut i ustawiać auta jak w komisie). Gdy ostatnie auto w rogu chciało by wyjechać musiał by sie cały zlot rozpierdzielić by mógł wyjechac jeden samochód). Same Pionki objechałem tak wkoło macieju w kierunku kozienic, tak wiec zbytnio nie zwiedzałem, troche dziurawo, miała być jakaś sesyjka, ale nic po drodze nie spotkałem interesujacego w krótkim czasie. Stałem koło 2 A4 B5, jedna szary sedan, generalnie obydwie kozy :grin:

11224848_860117614058077_858766218879344

10608752_860120217391150_600026575691555

Następny zlot to Topornia :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chce mi się szukać? co to masz za zawias?

Opublikowano
  • Autor

Kw pomieszany z supersportem, ale w zime wlatuje na przod juz kw, mam nowke sztuke :) z tylu musze wymienic tuleje w amortyzatorach

12017496_872271039509401_489309323771595

graciarnia czeka na montaż :wink:

Opublikowano

Pietrek te przetwornice coś zakupił ostatnio pasują pod lampe w miejsce ori przetwornic,czy jak???

Opublikowano
  • Autor

Małe są wiec powinny podejsć, u mnie tam było wycinane jak gwerty robił bixy, mam wspawany plastik na gładko pod lampą i do niego przykręcone tak wiec nie wiem czy w tą wnęke wejdzie, ale wydaje mi sie że tak.

Opublikowano

Możesz jeszcze podać prosze z jakiego modelu to i jak jest z kostkami tj ori kostki podchodzą???

thx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.