Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna fura panie :) Koło robi robotę

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Dzięki

Na bank jest to tańszy wybór od ori valeo :facepalm::facepalm:


Wiesz dokładnie jak z tą kostką tj który kabel do którego ???

Jak załatwię przetwornice to postaram sie dostać taką z ori kostką.

Opublikowano
  • Autor

Tego juz niestety nie pamietam, one chyba nie miały nawet oznaczeń +/- :kwasny:

Opublikowano

siemka piekna furka ze spytam kolaq kupiłes w taki kolorze czy malowałes pytam bo posiadam takie same i ze zlotym super wyglada pozdrawiam

Opublikowano

Dzięki

Na bank jest to tańszy wybór od ori valeo :facepalm::facepalm:

Wiesz dokładnie jak z tą kostką tj który kabel do którego ???

Jak załatwię przetwornice to postaram sie dostać taką z ori kostką.

Też mam u siebie przetwornice koito i podłączałem je tak jak to jest opisane tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10285-all-b5-xenony-w-reflektorach-zespolonych-po-ii-lifcie-montaz-zarowek-i-przetwornic/

Na jednym ze zdjęć masz oznaczony + i - jak tak podłączysz to będzie działać :) Przy montażu przetwornic cały czas wzorowałem się na tym opisie ;)

Edytowane przez fanthomas18

Opublikowano
  • Autor

Czyli miesci sie w tą wnęke pod lampą :wink:

Cały czas mam dylemat z wtryskami 230ki czy 250ki, powód redukcja dymienia, moje 240ki chyba sie kończą

Opublikowano

Panowie dzieki za opis i podpowiedzi.

Kowi pakuj 230,słuchaj ile Ty zrobiłeś km na tych 240??

Opublikowano
  • Autor

240ki kupiłem uzywane po podobno 10tys z jakiejs tam śkąskiej ibizy co wypluła 220km, jeżdze na nich rok czasu, ale dystans niewielki mysle ze z 10tys będzie. 230ki będą w pażdzierniku do kupienia, na nowe 240ki musiałbym poczekać do lutego/marca, tak wiec zamawiam chyba te 230ki :wink: 240ki polecą na regulacje

Tak pozatym mam luzem 216ki bosch po jakis 70tys, moze ktos zainteresowany?

Opublikowano

Widać dużo więcej na długich h7 + bix niż na samych bix? ;)

Opublikowano
  • Autor

Widać dużo więcej na długich h7 + bix niż na samych bix? ;)

Nie wiem, ja od samego początku mam tylko bixenon, z doświetlania H7 zrezygnowałem na wstępie dla świateł dziennych, tak na długie w tej konfiguracji to nie narzekam

Opublikowano

Dokładnie to chcę zrobić. Jak nie narzekasz to też robię drl w długich w takim razie ;)

Opublikowano

No powiedz a jaki sens dowalać przetwornice i żarniki jak i tak 90% jeździ sie w dzień??

Sam dałem teraz taki zestaw jak ma Kowi bo mi przetwornica zdycha i musze jej trochę pomóc :grin:

Bież 230 :wink:

Opublikowano

I odbłyśniki ^^

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Opublikowano

240ki kupiłem uzywane po podobno 10tys z jakiejs tam śkąskiej ibizy co wypluła 220km, jeżdze na nich rok czasu, ale dystans niewielki mysle ze z 10tys będzie. 230ki będą w pażdzierniku do kupienia, na nowe 240ki musiałbym poczekać do lutego/marca, tak wiec zamawiam chyba te 230ki :wink: 240ki polecą na regulacje

Tak pozatym mam luzem 216ki bosch po jakis 70tys, moze ktos zainteresowany?

Może te 240 jakieś skopane były i dlatego gosc je pogonił,bo jakos nie wierze ze po ok 20k przebiegu by zdechły.

Dasz je na stół to bedziesz wiedział sco w trawie piszczało.

Opublikowano
  • Autor

Wydech zamontowany

12087281_874347862635052_803998331251458

12034201_874347729301732_403851919321613

Tak wyglądały końcówki z alegro po 3 latach "te co pół forum je ma"

12038670_874347965968375_458390932265134

Dodatkowo zadbałem o nowe odboje na 2k16

12087793_873917416011430_947844757679521

oraz wieszaki poliuretanowe

11232221_874591152610723_138482426565574

Opublikowano

Do czego te odboje?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

odboje do amorów aby zrobić porządny beton

Opublikowano

i nie popękają takie odboje? to jest poliuretan?

Opublikowano

poliuretan olkusz, robiłem kilka zawieszeń na ich tulejach, polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.