Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chyba nie zdarze na letnich 17 musze na 15 bo zima idzie a turibny nie widać , chyba poczta polska daje plamy na całego dzisiaj już tydzięn jak miała być wysłana a jej nie ma ;(

józek kup se gumy zimowe na 17" i sobie go na 17" shamujesz :decayed:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 327,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wykres to nie pokazuje przypadkiem mocy na silniku?

Opublikowano

ja chyba nie zdarze na letnich 17 musze na 15 bo zima idzie a turibny nie widać , chyba poczta polska daje plamy na całego dzisiaj już tydzięn jak miała być wysłana a jej nie ma ;(

józek kup se gumy zimowe na 17" i sobie go na 17" shamujesz :decayed:

ledwo kasy starczy a hamownie a co dopiero na inne kapcie na zime :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja chyba nie zdarze na letnich 17 musze na 15 bo zima idzie a turibny nie widać , chyba poczta polska daje plamy na całego dzisiaj już tydzięn jak miała być wysłana a jej nie ma ;(

józek kup se gumy zimowe na 17" i sobie go na 17" shamujesz :decayed:

ledwo kasy starczy a hamownie a co dopiero na inne kapcie na zime :wink4:

Juzek ale hamownia w tym całym cyrku jest najtańsza :kox:

Opublikowano

ale ja chce turbo + program to nie bedzie z tak duzo kasy :decayed:

potem zrobie FMIC + jakieś wtryski i potem korekte softu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale ja chce turbo + program to nie bedzie z tak duzo kasy :decayed:

potem zrobie FMIC + jakieś wtryski i potem korekte softu :wink4:

proste rób :good: nie słuchaj ich że dla 25km sie nie opłaca :naughty: bo prawde mówiac B6 zeby zrobić na te 190km też trzeba troche kasy wydać a przyrost wzgledem samego programu też będzie 25-30km :naughty: a róznica dosć mocno odczuwalna :evil:

Musze teraz pomyśleć o integracji CB z samochodem, bo ten zestaw co mam, moze radio nie jest jakieś tam złe(dostałem za free)

61353-cb-lafayette-ermes-male-gabaryty-f-ra-vat-1.jpg

Ale antena po wielu przejsćiach i spotkaniu z asfaltem pozostawia wiele do życzenia

Noi cały czas mam dylemat z ta antena czy pchać sie w sirio triflex czy jakąś inną małą magnesówkę :mysli:

Opublikowano

gdzie można i za ile kupić takie super lampki na tył do Avanta?

Opublikowano
  • Autor

gdzie można i za ile kupić takie super lampki na tył do Avanta?

U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe :wink4:

Opublikowano

gdzie można i za ile kupić takie super lampki na tył do Avanta?

U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe :wink4:

Nie ma fajnych do avanta :thumbdown:

Opublikowano

gdzie można i za ile kupić takie super lampki na tył do Avanta?

U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe :wink4:

pewnie mu chodziło o te z VT :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie można i za ile kupić takie super lampki na tył do Avanta?

U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe :wink4:

pewnie mu chodziło o te z VT :decayed:

http://www.tuning1.com/info,6178

Opublikowano

gdzie można i za ile kupić takie super lampki na tył do Avanta?

U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe :wink4:

pewnie mu chodziło o te z VT :decayed:

http://www.tuning1.com/info,6178

drogie ale czy one mi się tak do końca podobają :mysli:

Opublikowano

kupa straszna te lampki :sick3:

macie ładne poliftowe to kombinujecie...

Opublikowano
Kowi a powiedz mi duza jest róznica jak bym pojechał na 15 zamiast 17 na hamownie?

nie ma róznicy...

A wykres to nie pokazuje przypadkiem mocy na silniku?

dobrze gada :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________

bo prawde mówiac B6 zeby zrobić na te 190km też trzeba troche kasy wydać a przyrost wzgledem samego programu też będzie 25-30km naughty a róznica dosć mocno odczuwalna

no zeby przejsc z 165-170 na 190-200 trzeba wpakowac 5 K.

przyrost 30 KM i jakies 35 Nm... bo wstawiam ze 400-410 sie pojawi

Opublikowano

Kowi87 jaką farbą pomalować fele na czarny mat??? orientujesz się?? :przebiegly:

Opublikowano

Kowi87 jaką farbą pomalować fele na czarny mat??? orientujesz się?? :przebiegly:

dzie tak daleko pukasz do drzwi :naughty:

za cos kropka przygarnal? :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi87 jaką farbą pomalować fele na czarny mat??? orientujesz się?? :przebiegly:

dzie tak daleko pukasz do drzwi :naughty:

za cos kropka przygarnal? :gwizdanie:

mrogal już wracam na swe :tongue4:

Opublikowano

Kowi a powiedz mi duza jest róznica jak bym pojechał na 15 zamiast 17 na hamownie?

No prosze Was... przeciez to nie ma znaczenia :)

Opublikowano

Kowi a powiedz mi duza jest róznica jak bym pojechał na 15 zamiast 17 na hamownie?

No prosze Was... przeciez to nie ma znaczenia :)

Nie ma tez " ma " :cool1::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Mała sesja na zimówkach :gwizdanie:

33935832.jpg

68677335.jpg

aand2more2.jpg

04a0.jpg

05a0.jpg

06as.jpg

07ag.jpg

08ai.jpg

09ay.jpg

Te felgi prawdopodobnie wylecą na dniach, zastanawiałem sie nad zakupem UG7+ w rozmiarze 17cali, ale cena stanowczo mnie zniechęciła i chyba będą 16ki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.