Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi przy 180Hp slizgalo sie ,i zekomo bylo wczesniej wymieniane.

tąpniete z LG g3

Opublikowano
Mi przy 180Hp slizgalo sie ,i zekomo bylo wczesniej wymieniane.

tąpniete z LG g3




Tu bardziej na szybsze zużycie się sprzęgła ma wpływ moment obrotowy niz konie mechaniczne. Czytalem ze od 380 niutkow juz lubi sie slizgac.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 1 minute later
Nie będzie odczuwalnie puchło przy takich wartościach, sprzęgło też spokojnie ogarnie, chyba że już na wykończeniu. 


Mam w garażu IC od 3.0 i myślę czy zakładać czy odpuscic do takiej mocy 170 koni.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U znajomego sprzęgło na programie 170 hp zrobiło 190 tys km bez zająknięcia

Opublikowano

F 11. 2.0d

ff63393f361b84730b8c9871985bdef8.jpg

tąpniete z LG g3

Opublikowano

No fajnie, fajnie.

Jak to się ma do 2.0 TDI?

Opublikowano

200 Hp i 428 Nm.

Opublikowano

nie slyszał nikt o grupowym mazowieckie? mam cjcb 136 a by się przydało ze 170-180 ;)

Opublikowano

Oj zdecydowanie:P

 

Opublikowano
No fajnie, fajnie.
Jak to się ma do 2.0 TDI?

Slabiej jest bo bmw f11 ma tyle w seri co audi po chipie ,mialem b8 i tam zrobione 180hp

tąpniete z LG g3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam panowie czy ktoś by mógł polecić zakład zajmujący się chipem z okolic Poznania ? Najlepiej taki zakład kto już tam był i może go polecić z czystym sumieniem.

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich mam pytanko ? Czy ktoś może polecić chip tuning w okolicach Wawy

 

Opublikowano
14 godzin temu, Mroczny35 napisał:

Witam wszystkich mam pytanko ? Czy ktoś może polecić chip tuning w okolicach Wawy

 

Wiem, że jesteś nowy, ale przewijały się tu zakłady z okolic Warszawy, polecam więc zapoznać się z tematem przed zadaniem pytania.

Opublikowano

Co myślicie o tym wykresie? sprzęgło z dwumasą zrobione zaraz po chipie (sachs), i właśnie dało o sobie znać po dłuższej jeździe po górach (po prawie roku i 20 000 km) pod obciążeniem, na 4 biegu się uślizgło 2-3 razy, na drugi dzień już nic się działo. Silnik CJCA, w trakcie chipowania twierdzili, że to nie powinien być problem dla sprzęgła przy normalnej jeździe.. 

DSC_1562.JPG

Opublikowano

Byc moze ciulowe sprzegło.....u mnie po chipie nic sie nie dzieje 200 ps 428 nm..przebieg 164 tys...

 

Opublikowano
Co myślicie o tym wykresie? sprzęgło z dwumasą zrobione zaraz po chipie (sachs), i właśnie dało o sobie znać po dłuższej jeździe po górach (po prawie roku i 20 000 km) pod obciążeniem, na 4 biegu się uślizgło 2-3 razy, na drugi dzień już nic się działo. Silnik CJCA, w trakcie chipowania twierdzili, że to nie powinien być problem dla sprzęgła przy normalnej jeździe.. 
DSC_1562.thumb.JPG.f90076f5584f06440f4857bff35019fe.JPG

Jest na start dowalone z dolu momentem. Jedz na korekte i niech splaszcza tobie ta gorke bo pozegnasz sie ze sprzeglem.
Opublikowano

445nm przy 1955 obrotach, dobry magik robił program, sprzęgło ma prawo prędzej czy później się śliznąć

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ostatnio byłem na podniesieniu mocy w Pleszewie GOODHOPE i z czystym sumieniem mogę polecić pana Mariusza. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Zdecydowałem się na nowego softa. Gdzie i do kogo warto podjechać w okolicach Wałbrzycha lub na dolnym śląsku aby zrobił dobry i przemyślany program?

Chcę nadać lekkości mojej b8 CAGB.  A nie chcę jej ubić.

Pzdr

Opublikowano
28 minut temu, wiorek napisał:

Witam.

Zdecydowałem się na nowego softa. Gdzie i do kogo warto podjechać w okolicach Wałbrzycha lub na dolnym śląsku aby zrobił dobry i przemyślany program?

Chcę nadać lekkości mojej b8 CAGB.  A nie chcę jej ubić.

Pzdr

Będę u nich robił  niedługo http://vagsystems.com/tuning

Opublikowano

Czy mają swoją hamownię? Jakie mają doświadczenie w temacie chipów? jakieś swoje projekty?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.