Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolor Waszej OOOO


black.devil

Rekomendowane odpowiedzi

w moim wyborzw audi zalezalo mi na:

1. Silniku 2.4 V6

2. Automat

3. Grzane d*py, full skora, 4x el. Szyby, lusterka, zawieszenie 1be; el. Fotele, xenon i 2din

Kolory kazdy oprocz czerwonych, czerwono-podobnych i dziadkowych :-D (takie brazowe)

Oczywiscie znalezc takiego bylo nie lada ciezko i odchodzilem juz od zmyslow i mialem juz sie poddac i kupic jakas wersje z welurem. Ale sie udalo i nie zaluje i mam czarnucha w metallicu :-) i nawet navi rns-d bylo ale juz zmienione :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam kolor nie grał różnicy pojechałem po czarne 3.0 kupiłem srebrne 1.8t bex wszystko zależało od stanu i ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kolor to się kupuje w salonie :decayed:

ja wlasnie tak zaczalem konfiguracje

nie ukrywam, ze rzucila mnie na kolana fotografia na folderze

nie wiem co by musial wyczyniac salesman, abym zmienil zdanie, dla mnie sreberko to bylo cos co chcialem od pierwszego dnia

i tak jak ktos pisal wyzej, wczesniej od mycia granatowego auta, odpadaly rece

jednak jasny jest po prostu fajny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Akoya Silver Metallic ale wolał bym tą ciemniejszą "myszę" :decayed: Jak kupowałem auto to nie było tak łatwo bo miało być b6 1.8T quattro w bdb stanie i z przebiegiem do 180/190tyś :whistling: Człowiek który nam sprowadza auta przez 4 m-ce nie chciał nawet odbierać ode mnie tel. bo nic sensownego nie mógł trafić :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej odkryć pierwotny kolor niż pierwotny przebieg przy zakupie auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw odrzucałem na allegro golasy i te które były malowane - czasami nawet widać na zdjęciach. - wtedy B6 miało 4lata więc można było wymagać aby był 100% w oryginale.

Koniecznie miał być z 3-ramienną kierownicą, grzanymi taboretami z rozsuwanymi podudziami, RNS-E, koniecznie ostatni rok produkcji B6 - 2004r, ale 2003r też wchodził w gre. No i jak najlepsze wyposażenie mile widziane.

Szukałem Quattro - niestety nie udało sie kupić z Q ale za to kupiłem auto w oryginale - nic nie było lakierowane, wszystkei szyby z tego samego roku.

przebieg udokumentowany - 160tys.

Kolor akurat taki sie trafił.

Acha... pamiętam też że uparłem sie koniecznie na AVF. 6 biegów z 1.9 TDI to był wtedy najważniejszy czynnik. :grin:

Żadne 115KM czy 105KM, musiało być 130KM i od razu program na 170KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej odkryć pierwotny kolor niż pierwotny przebieg przy zakupie auta :decayed:

Dobre :grin:

Ja tak samo jak chyba większość z Was zwracałem uwagę na stan techniczny i ogólny stan wizualny samochodu. Pozostałe "wytyczne" to poduchy, klima, elektryka; nie miałem jakichś mega wygórowanych wymagań bo i zasób gotówki, przeznaczonej na zakup samochodu, nie pozwalał na szaleństwo. W bonusie udało mi się kupić autko w kolorze atlasgrau metallic, który od zawsze bardzo mi się podobał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co stan techniczny i wyposarzenie.

Kolor nie miał większego znaczenia byle był męski :decayed:

Nie przeżyłbym jakby ktoś powiedział "no super samochód ale męskich nie było?" :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem A6 ale podczas poszukiwan trafiłem na swoja A4,

1. silnik V- myślałem o V6 lub V8

2. reczna skrzynia

3. historia-przebieg,wypadkowość

no i kolor jaki sie trafil misano red, sporo osób ze zdjec twierdzi że to wyblakły czerwony

wstawiam link jak ten kolor wyglada faktycznie ,różne kąty i oświetlenie no i dobry aparat

ja jak zrobie zdjecie to kiepsko to na zywo wyglada lepiej

Authoritative Misano Red vs. Brilliant Red comparison photo thread (56k'ers are forced to buy a BMW) - AudiWorld Forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej odkryć pierwotny kolor niż pierwotny przebieg przy zakupie auta :decayed:

yeblem z krzesla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że kolor ma duże znaczenie ja szukałem tylko czarnej jest trudny w utrzymaniu ale jest piękny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chciałem mieć czarne Audi i takiego będę szukał przy zakupie następcy mojej B5 Ale na pewno na 1 miejscu to stan techniczny i wyposażenie a potem wygląd bo jego zawsze można zmienić na ładniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem przez przypadek. Na kolor nie zwracałem uwagi tylko na stan techniczny w jakim była i przebieg... Kolor zbytnio mi nie leży ale to się zmieni bo w planach jest malowanko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...