Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie. jezeli mowimy jak ktos turystycznie lata .bo do czegos wiecej to warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się dowiedzieć jak się nazywa ta największa zębatka( bo ma swoją nazwę tylko jej nie pamiętam :/) Liczę, że ułatwi mi to poszukiwania kasety 7rz. powiedzmy 11-32 11-34 :wink:Kaseta_Shimano_C_4982b868e386d.jpg

Edit: Znalazłem już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegaRange? :decayed: Nie jestem pewny ale chyba nie było tego w siedmiu rzędach. Ja mam u siebie pakiet 8 zębatek 11-32, większych właśnie też nie było kiedyś a szkoda bo przydałyby się jeszcze te 2 ząbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na 7rzędach. Jest jeszcze jakaś spolszczona nazwa niż megarange ;) Miałem taką kasetę kiedyś potem przestałem startować w maratonach mtb to zmieniłem na zwykłą. Teraz zaczynam rekreacyjnie po Beskidach jeździć i brakuje trochę w nogach :decayed: Zadzwoniłem do gościa co mi rower budował 12lat temu i mi załatwi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niedługo maj i muszę chrzesniakowi kupić coś - pomyślałem o rowerze:wink:

Zapodajcie jakiś ciekawy link żebym sobie zobaczył co teraz jest na czasie bo kurde w dupsku mi się poprzewracało i chyba z 10 lat rowerem nie jechałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zakupić szosówkę do 1200-1300 zł. Rower szosowy Suncross kolarka kolarzówka HIT! (4094240480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wytrzyma pare lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zakupić szosówkę do 1200-1300 zł. Rower szosowy Suncross kolarka kolarzówka HIT! (4094240480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wytrzyma pare lat?

A moze uzywke dobrej firmy za te pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 3 tygodnie szukam używki ale jak coś znajde to jest daleko w polsce a w okolicach Rzeszowa brak takiego sprzętu a chciałbym zobaczyć przed zakupem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od zawodnika bedzie z reguly zadbany .popytaj na forach rowerowych czy ktos ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jakie polecacie oponki?? jakies takie w miare aby sie po miescie dobrze przemieszczało i od czasu do czasu wyskoczyc w teren jakis las , dirty itp? jaka szerokosc bedzie odpowiednia ?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zakupić szosówkę do 1200-1300 zł. Rower szosowy Suncross kolarka kolarzówka HIT! (4094240480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wytrzyma pare lat?

Też jestem za tym żebyś używkę kupił.

Tylko teraz na allegro jest wielki bum na rowery wiec trudno Ci coś będzie kupić dobrego w rozsądnych pieniądzach.

Swojego gianta kupiłem w zimę a przez całe lato chciałem wyhaczyć coś ciekawego to mnie zawsze ktoś ubiegał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego trzeba trzepac dzialy sprzedam na forach rowerowych

na forach można kupić ciekawy doinwestowany rower ale trzeba też swoje zapłacić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego trzeba trzepac dzialy sprzedam na forach rowerowych

na forach można kupić ciekawy doinwestowany rower ale trzeba też swoje zapłacić :wink:

To zalezy niektorzy maja trningowki z nizszej polki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...