Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ten śnieg całkowicie pochrzanił plany :) a robiło się już tak fajnie i morda się cieszyła na widok słońca

Dokładnie, ja już rower chciałem ogarnąć na sezon i troche kilometrów w weekend zrobić a tu ooo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na pogodę pozostaje wzmagać swój rowerowy głód :cool:

A dla umilenia czasu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yO!

a powie mi ktos z Was cos o rowerach firmy Maxim?

na koniec marca musze swojej połowce na urodziny rower kupic,a musi to byc w miare fajnie wystyliowany bike. cos w stylu holenderki, ale juz mi sie mózg zlasował, pojeździłem po kilku salonach rowerowych w Olsztynie i wiadomo, że każdy zachwala to czym handluje.

Młoda będzie śmigać głównie po mieście, czasem jakieś ubite polne drogi. 3 biegi w piaście wystarczą, czy szukac nexusa7?

mam budżet do 2tysi, a z wytycznych postawiionych przez młodą musi być: wiklinowy koszyczek, błotniki, lampki, bagażnik i duże koła <decayed>

myślę o tym modelu, co Wy na to? :

NOWY MAXIM COFFEE 7-BIEGOW LIMITOWANA EDYCJA RATY (3070440940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na pogodę pozostaje wzmagać swój rowerowy głód :cool:

A dla umilenia czasu:

dobry magik

Ja zawsze tymi goścmi sie inspirowałem

ale odkąd wróciłem do przerzutek to skończyły sie tego typu jazdy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe ...no ladnie chłopaka sądza masakra...a tepy komendant strazy miejskiej sie upiera ze za szybko jechal jednak ...

qrde ja kiedys góralem 72k/h leciałem ale z baaardzo duzej gory na terenowych oponach;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz ponad 60 km/h (tyle mi pokazywał licznik) też z górki :decayed:, aż telepało kierownicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no telepie strasznie i zakres szybkości moich nóg w pedalowaniu jak najszybciej sie skonczył..poprastu szybciej sie nie dało..........a najgorsze jest to, ze bez okularów byłem i łzy dosłownie powoduja jakby Blur;P hehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ściągnąłem program Endomodo na androida i teraz sobie z tym jeźdzę. Polecam super program, połączony z GPS, zapisuje ścieżkę, liczy kalorie itd ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Sports Tracker też fajny program, łączy sie z gps-em a jak macie internet to pokazuje normalnie mape i trase przebyta, jest full opcji typu wybór jazdy normalnej, terenowej, bieganie i wiele innych :D Pokazuje dystans , kalorie , średnią prędkość itp , polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam garmina forerunner 305 i do tego zgrywam sobie w edomondo i jest igła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki program oblicza przewyższenia terenu?? takie coś bym potrzebował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie pucować rowerki w nastepnym tyg koło 15st ma byc.....dobrze słyszałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno:naughty: ja juz jeden dzień śmigałem:jerk:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Co powiecie na to

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co mu rower za 20tys? można? a więc wyciagac "kozy" ze strychów i trenowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koniecznie podspawać żeby jajców nie przyszczypało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...