Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

ale wali .....5cm juz spadło .....faktycznie ta wiosna przyjdzie w maju chyba dopiero :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima_wiosn.jpg

dzisiaj jest prima aprilis ale to co dzieje się za oknem nie jest żartem i przestało to być zabawne :facepalm:

wiosno wróć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo u mnie pod Jelenia góra rano było 8cmm ..a teraz jest +6st takze zaczyna topniec.......napisałes "wiosno wróc" to kiedy ona była?? mi sie wydaje , ze powinno byc : "przyjdz" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, od przyszłego roku na rynku nie będzie mozna dostać opon letnich. Dostępne będą tylko zimówki... do rowerów także :grin:

Tour de Pologne ma być rozgrywany na oponach minimum 2.10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem sobie oponki 26 x 1,25 :banan:wreszcie bo tamte stare już były i dość wytarte, ponad 15tyś zrobiły chyba jak nie więcej. Gładkie i powinne iść na asfalcie :wink: ale kiedy to wypróbować jak śniegiem wali, wożą się w avancie narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opon ja sie jebnałem i kupiłem 2,25, a miałem 2,40:facepalm:

maxxis-holy-roller-.jpg

cos takiego, na miasto fajna oponka, dosć mocna, ale po piachu też dobrze szła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem nigdy,

te oponki co wyzej wkleiłem, uzywam już z 6-7lat:wink: 3 para

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzone to warto, ja potrzebowałem czegoś szybkiego na asfalt :decayed: miasta omijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo poszedleś jak na miasto... ale dobrze szeroki laczek to i łyda ma co robić :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo kiedys teraz mam 2, 25 ale jezdzie totalnie normalnie a wczesniej byl singlespeed zrobiony i rower do wyglupow to grubsza opna byla wymagana

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy możecie mi pomóc w znalezieniu roweru da siebie ?

Jeżdżę rekreacyjnie, sporo po nie utwardzonych drogach, choć wiadomo że w mieście też się troszkę śmiga. Także nie mogę jednoznacznie ustalić cross czy rower miejski, powiedzmy uniwersalny. Kwota na rowerek około 1000zł. Ale szkopuł tkwi w tym że mam prawie 2m wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dokładnie modelu itd ci nie wymienię, jeśli chodzi o wzrost to duża rama + długi mostek i nie powinno być problemu :wink:

A ja mam pytanie z innej beczki. Gdzie na ciężarówce zamontować sobie rower :decayed: (na czyli na zewnątrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak wy , ale u mnie co prawda snieg lezy tu i ówdzie , ale jest + 6 st drogi zcarne wiec wybywam na rower ...jak wróce to sie odezwe;P

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

po zawodach: wietrznie i zimno jak diabli walnąłem 14,60km w 45 min ze średnia koło 19km/h ...nie jest to nie wiadomo jaki wyczyn biorac pod uwage, ze to 2ga w tym roku trasa asfaltowa(20% po prostej,40 pod górkei 40 z górki)....ale jestem zadowolony ...od czwartku ma byc 12st to juz znacznie lepsza podoga na rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rower już kupiony - teraz tylko trzeba zamówić pogodę i parę przydatnych rzeczy :grin:

Możecie polecić jakiś licznik rowerowy? Jak ze wszystkim - wybór ogromny i ciężko się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...