Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

do jazdy bardziej na " plasko " beda OK

lubie SCOTTy wiec :decayed: z tych co podales

bral bym tego - Rower Scott Scale 30 2012 [scale_30_scott] - 9351.00*PLN : e-sportowiec

wymienic przerzutki i naped na lepszy :wink: jak shimano to co najmniej pelne XT i dobre SPD jak nie chcesz skakac...

Jak widzisz ten ma juz lepsze podzespoly XT itp. ale cena :decayed:Rower Scott Spark 610 2013 [2013_spark-610] - 16390.00*PLN : e-sportowiec

ps. u mnie pelny XTR lacznie z osia korbowodu i linkami pod manetki XTRa, tylko kaseta XT :decayed: i jest BOSKOOOO :kox:

wychodzi rowniez taniej $$$$ " przy dobrej promocji " tylko korbe kupilem uzywazna :wink: reszta NEW :naughty:

Clipboard012.jpg 200420125664.jpg

+ dodatek wlasny czyli zmiana koloru w moim guscie :decayed:

270420125882.jpg 280420125933.jpg 280420125939.jpg Clipboard01.jpg

ze swojej strony POLECAM skladanie roweru a nie gotowce :wink: mozna duzooooo zaoszczedzic spokojnie kilka tys. zl. przy dobrych "promocjach"

Rower jest malo skomplikowany wiec zachodu nie ma :decayed: a wiedza sie przyda jak bedziesz robil serwis itp.

nie musze chyba wspominac jak cieszy wlasna robota :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało się ogarnąć rower i pierwsze km na rozgrzewkę zaliczone... w sumie tylko 25 ale dobre i to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne trasy..ja mam koło 25 do czech i tam sa trasy zjazdowe po lasach przygotowane...raz nawet byłem , ale tak lało ,ze nieszło wyjśc z samochodu niestety...moze w tym roku sie wybiore? ;P Dobre Weekendy Rowerowe MTB Istebna | Dobre Trasy Rowerowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne miejscówki, ja to tylko po mieście jeździłem, teraz jeżdzimy bardziej rekreacyjnie, ale to czego sie na streecie nauczyłem całkiem fajnie sie wykorzystuje w lesie:decayed: tylko ten mój las to jedna wielka równina wiec nie ma tylu wrazeń co tam na filmikach:grin:

teraz rozgladam sie za przerzutkami, mam z tyłu deore z 2003r gdzieś, wtedy skałdałem sobie rowerek, no ale juz to nie działa tak jak powinno i zastanawiam sie nad XT albo XTR, XT z 2011 mozna wyrwać za mniej niz 200zł, XTR w nowej odsłonie dwukrotnie wiecej, no ale jest jeszcze stare XTR z lat 2003-2007 też około 200zł, jak myslicie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik osprzęt malowałeś, anoda czy co ?

Kowi XT z tamtego roku mogę Ci załatwić w dobrej kasie ale 10rz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te dwie są po 160zł, ale jest jeszcze starszego typu o połowe taniej:decayed: manetki mam Deore LX

image007.jpg

Wyrwałem za dobry prajs, wiem ze stare, ale o tej klamce od dawien dawna dużo słyszałem pozytywnych opinii że nadaje sie do stylu jazdy jaki preferowałem:decayed:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

pewnie wysterować pod 9 biegów by sie dało.. bo na 10 nie przejde za duze koszta, manetka, piasta zębatki łańcuch a to wszystko rok temu wymieniłem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cholera ale dlugo pisalem posta ... :wink:

warto wymienic :wink: tylko powiedz jeszcze jakie chcesz 3x9 lub 3x10 ?

Ja nie chcialem 3x10 - bzdura $ :wink:

a zestaw XTR lub XT 3x9 jest idealny nie tylko moim zdaniem :decayed:

Shimano XTR M972 Shadow 9 Speed Rear Mech | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Shimano XTR M970 Triple Chainset | Buy Online | ChainReactionCycles.com

sama tylna przerzutka nie zrobi mega roznicy :wink: polecam lepsze manetki XT / XTR i korbe oczywiscie...

ps. jak nie chcesz tyle wydawac to przynajmniej SLX :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi właśnie nie bardzo ją ustawisz pod 9.

Niby się da ale dziwnie wtedy pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile temu jezdziłem na przerzutce 9 pod 8 kasete, działało to jakos, ale moze i macie racje, szukam czegos pod 9, korby mam do zmiany, bo moje przezyły 3 ramy, przeróbke na korbe do trialu (22z+ rock), póxniej zrobiłem z niej duala(22+32z+rock) a teraz kupiłem nowe zębatki juz 3 biegi:grin: ale ramie wypolerowane na maxa noi skrzypi tylko niewiem czy to na środku suportu czy po prostu pedały... korby sa na kwadrat, miałem trufativ na wielowpust ale cos był środek felerny bo 3 korby z lewej strony zjechałem że łapały luz:facepalm: takze korbe mozliwe ze kupie sobie nową same ramiona:wink:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

remik zrobi zrobi, jak obecna ma wyrobiona już sprezyne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest prosty wykrecany:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne miejscówki, ja to tylko po mieście jeździłem, teraz jeżdzimy bardziej rekreacyjnie, ale to czego sie na streecie nauczyłem całkiem fajnie sie wykorzystuje w lesie:decayed: tylko ten mój las to jedna wielka równina wiec nie ma tylu wrazeń co tam na filmikach:grin:

w miescie tez organizuja co roku podskoki :grin: na uniwerku :wink:

Plymouth university urban downhill race 2010 - YouTube

szkoda ze na Hoe nie robia tam sa fajne schody :decayed:

wlasnie sie wybieram to jakies foto wstawie :wink:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

... rybka zaliczona :grin:

2013_05_01_3143.jpg 2013_05_01_3150.jpg 2013_05_01_3165.jpg2013_05_01_3218.jpg 2013_05_01_3213.jpg 2013_05_01_3138.jpg2013_05_01_3166.jpg image.jpg

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 20:00 ----------

bardziej pod relax :wink: pare km dalej jest park narodowy :decayed: prawie 1000km pow. Welcome to the Dartmoor National Park Authority

a czysta adrenalina :kox: jest obok Tavistock, Gawton itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik pytałem czym malowałeś osprzęt. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zakupiłem unibike evo29 i czekam na słońce :wink:

Unibike EVO 29 : Rowery : Katalog Rowerowy bikeKatalog.pl co powiecie o nim , ma wystarczyć na dojazd do pracy około 11 km i na wypady za miasto w leki teren do tego na początek siodło żelowe bo to co ma to deska chyba jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też musze pomysles jad jakimś mnije deskowym siodełkiem bo ledwo siedze...własnie wróciłem z trasy 56km z czego 25km to las, korzenie, kamienie i łaka bo sie wbiłem z kumplem miedzy stawy i 30min krazylismy jak je pokonac ale dalismy rade(było ich koło 20stu )naszczeście wały były ehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...