Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

pisales, ze nie masz pomyslow juz na odchudzanie to podpowiadam...

jak bedziesz wymienial kola to najlepiej 2x ZTR ale wersje Race 7000 :wink: tu byly pelne kola NoTubes ZTR Race 7000 Wheelset | Buy Online | ChainReactionCycles.com

bo ta co masz to inna liga ZTR :wink:NoTubes ZTR Crest Rim | Buy Online | ChainReactionCycles.com

Specialized Avatar kowadlo :decayed: to patrz na fabryczne siodlo :grin:

2013_05_12_3556.jpg

ale fabryczne jest 2x bardziej komfortowe niz Specialized Avatar Gel, Selle, Fizik itp.

testowalem juz pare desek :decayed:

i zostawiam Avatara + fabryczne oczywiscie :wink: reszta juz poszla do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik z ZTR masz rację, są lżejsze ale na forum powiedzieli mi że pod moją wagę ( 90 kg ) Crest i nic więcej.

A piasty mam DT 240 s więc dodając te cresty wcale taka słaba liga to nie jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo to jest swietny zestaw light :thumbup1: obrecz ZTR jest wlasnie z tego znana. Slaba liga to to nie jest tym bardziej z DT 240

mnie chodzilo o porownanie do Race 7000 :wink: tej samej firmy.

Wazysz 90kg to sie nie dziwie, ze nie chcesz zbyt lekkiego tylu... wiadomo jaki bedzie efekt po czasie z jazdy np. XC

Wiec ZTR Race 7000 odpadaja :decayed:cholera to juz nie wiem za bardzo jak doradzic w odchudzaniu :eusathink:

a moze licznik do kieszeni...

Tak powaznie masz VERY light MTB wystarczajaco chyba ? :wink:

moje kola to dopiero waza :grin: ale kupione rowniez pod inny rodzaj jazdy :decayed:2013_05_02_3276.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i chyba też musze siąść na rower, kiedyś jeździłem i to bardzo dużo, ale nie na jakieś duże trasy i nie takim sprzętem jak Wy tu pokazujecie :slina:. Zwykłe przejażdżki do lasu najzywklejszym rowerem kupionym za 1200 zł :wink:. Od kiedy mi strzeliła tylna przerzutka zaniechałem naprawy i rower tak stoi już z 4 lata :facepalm:.

Brzuszek się pojawił to chce się wziąć za siebie w końcu :decayed:. W tym tygodniu postaram się naprawić rower i posprawdzać wszytskie w nim rzeczy, bo po takim odpoczynku pewnie nie będzie z nim za dobrze.

Co do ubrania, co dają obcisłe spodenki? Jakoś nie widze siebie w nich, zawsze jeździłem ubrany luźno, bo mi tak było najwygodniej :wink:. Co do rękawiczek też nie miałem, możecie coś polecić? Tylko w sensownej cenie, bo niektórzy widzę rzucają tu za części grube siano, a ja chcę sobie po prostu pośmigać pare razy w tygodniu, bo to nie będzie już moją pasją jak kiedyś raczej :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, wczoraj kumpel kupił fajny rowerek felt na pełym osprzecie XT siadłem pojezdziłem i stwierdziłem czas na zmiany z racji ciszy w działaniu tego rowerku, odnosnie osprzetu, tak wiec jak wczesniej pisałem przerzutka z tyłu do zmiany bedzie to XT, ale z racji że moje korby(ramiona) przezyły ze 3 metamorfozy od korby Deore z 2003r do CC(22-32-44) przez korbe trial(22-rock), korbe street dual(32-rock) po powrót do CC, strzelają juz nie miłosiernie, co sądzicie kupowac sobie jakąś uzywke np taką

KORBA SHIMANO XTR M960 175mm STRONGLIGHT BLATY (3244162848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zebatki mam z obecnej do przełozenia ledwo po sezonie. Czy moze nie dziadowac kupić klase pare klas gorszą ale nową

Ramiona korby SHIMANO 175mm FC M770 XT 9rz (3241142453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + support, tam widze juz jest jakis nowy typ, nie jest to ISIS, tymbardziej kwadrat(który mam obecnie)

bądź Ramiona korby SHIMANO 175mm FC M665 SLX (3209928198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A moze kompletne?

Shimano Deore LX HT.II 175 44-32-22 korba xt slx (3215588643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy SLX i XT, wszystkie są w tej samej cenie, tylko w przypadku SLX nie podoba mi sie rozstaw zebatek, jest 42,32,24, wolał bym 44,32,22 a takie są w LX i XT

jak myślicie co bedzie lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrym sprzecie jest calkiem inna jazda :kox: wiadomo kazdy ma swoj limit $ wiec lepiej " poczekac " na okazje :wink:

Osobiscie Piotrek bral bym pelne XT przy tych opcjach co podales. Jest to swietny sprzet gdzie JAKOSC :kox: tragicznie nie podbija ceny :kwasny:

Daje odpowiednia radoche z jazdy bo wszystko pracuje plynnie, sztywno, cicho, jest wytrzymale a za razewm lekkie - wlasnie za to sie placi :wink:

Proponuje kompletne Shimano XT M770 Triple Chainset | Buy Online | ChainReactionCycles.com + nowe BB

Review Shimano XT M770 Triple Chainset | Chain Reaction Cycles Reviews

tylko lepsza okazje NEW lub dobra uzywke np. z allegro :wink:Xt 770 - Korby - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie kupuje te ramiona deore XT po 350zł, zebatki przełoze z mojej starej korby, srodek supportu widze gosć tez ma na aukcjach:hi: z ebay nie kupuje bo nie mam konta tam:facepalm: tylko teraz musze zmierzyc jeszcze mufe w ramie, ale widze że tam regulowane to jest wiec niepowinno być z tym problemu:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tutaj to jest wojna:grin: pozatym troche obawiam sie używek, będzie miał delikatnie wyrobiony gwint i wyrobi oś suportu i tak bede miał dalej skrzypiace dziadostwo, wczesniej tak wyrobiłem 3 korby trufativ pod ISIS, jedną oś uszkodziłem i tak myslałem że to cos z korbą a to os tak niszczyła mi korby po kolei:facepalm: zresztą tego obecnego standadu nie znam, pewnie wytrzymalszy:wink:

biore tą za 350zł, nowe to nowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rowerkowi człowiek poznaje troche historii swojej okolicy. Natknąłem sie w lesie na ściane betonową i się dowiedziałem ,że w okresie międzywojennym niemieckie oddziały robocze tzw. RAD, Jezioro Bukowiec | ŚWIDWIN.info | Wirtualny Świdwin ciekawe na co jeszcze można się natknąć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyś na niewypał nie trafił, bo przejażdżka wtedy będzie odlotowa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu widzialem pasjonata rowerowego, ktory szczegolnie podkreslal swoj styl :decayed::thumbup1:

080920129830.jpg 080920129832.jpg 080920129833.jpg 080920129834.jpg Clipboard018.jpg 080920129835.jpg 080920129836.jpg Clipboard011.jpg

ciekawe ile wazy ? :decayed: ...cholera moglem zapytac :facepalm::grin:

ps. Doceniam taka inwencje tworcza :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: choc kompletnie nie jest w moim stylu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te ramiona XT, suport i jakieś podkładki wrazie co, zamówione kurierką wiec pewnie w piątek bede je miał u siebie, na weekend montaż, jeszcze została mi przerzutka T+P do kupienia(tutaj polowanko na okazje) i gripy jakieś, bede brał cos przykręcanego, jak macie cos sensowne i nie drogie to podrzućcie link:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyś na niewypał nie trafił, bo przejażdżka wtedy będzie odlotowa :grin:

Koledzy chodzą z wykrywazami po okolicy gdzie walki były toczone podczas wojny i znajdują ciekawe rzeczy :blowup: musze apaat zabierać ze sobą na wycieczki może jakieś fajne zdjęcie da się zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze została mi przerzutka T+P do kupienia(tutaj polowanko na okazje) i gripy jakieś, bede brał cos przykręcanego, jak macie cos sensowne i nie drogie to podrzućcie link:naughty:

Tyl tez jak mozesz to wez XT :wink: co do gripow to moze cos z Nukeproof , Lizard Skins , Ritchey , ODI , RaceFace , Da Bomb , Token

... w koncu jest slonecznie i weekend juz prawie :kox: wiec trzeba przygotowac rowery i w droge :banan:

raczej w to samo miejsce co ostatnio :wink:2013_05_02_3238.jpg

2013_05_02_3241.jpg 2013_05_02_3249.jpg 2013_05_02_3263.jpg 2013_05_02_3347.jpg 2013_05_02_3271.jpg 2013_05_02_3432.jpg 2013_05_02_3287.jpg 2013_05_02_3309.jpg 2013_05_02_3313.jpg 2013_05_02_3326.jpg 2013_05_02_3390.jpg 2013_05_02_3385.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20130525180537.jpg

Dzisiaj 63 km, forma wraca, brzuch ginie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korby się malują, znaczy anodują, potem idą do jubilera na grawer.

Ta na rowerze to zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli total profi operacja :decayed::thumbup1: pewnie juz sie nie mozesz doczekac...

ps. jaki kolor ?

Wczoraj natrafilem na miejsce, ktorego wczesniej nie bylo :grin: przypomina taki " maly tor " :cheesy::kox:

choc nie wszystkim odpowiadal... :decayed: byla duza frajda z jazdy po zroznicowanym terenie a opony Schwalbe Fat Albert 2.40 spisaly sie kolejny raz :banan: idealna przyczepnosc.

ps. mialem farta gdy je bralem jako ostatnie poniewaz drugich takich z bialymi pasami nigdzie w necie nie widzialem, moze wersja limited ? :decayed:

2013_05_26_3743.jpg 2013_05_26_3752.jpg 2013_05_26_3756.jpg 2013_05_26_3760.jpg 2013_05_26_3763.jpg 2013_05_26_3765.jpg 2013_05_26_3773.jpg 2013_05_26_3785.jpg 2013_05_26_3789.jpg 2013_05_26_3792.jpg 2013_05_26_3813.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...