Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

dalej jestem ciekaw co posiada medik

bo cos czuje, ze ladny sprzecik :kox:

Mój rower jest chyba jakiś zepsuty, waży tylko 7,5 kg :kwasny:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy chce kupić mamie rower na imieniny myślałem o takim, może być? kwota tak do 1300zl

Rower trekingowy Kellys Athena 2012 | Trekking | Sklep Rowerzysta.pl rowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramik nic nadzwyczajnego, zwykły góral :wink:

Selekt poszukaj czegoś z alu ramą, bo ten jest cholernie ciężki.

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Ten będzie spoko : LEKKI ROWER EUROBIKE AMSTERDAM 28, 3 BIEGI +KOSZYK (3157095787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I tańszy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę waży od mojego prawie dwa razy cięższy, muszę sie jeszcze rozejrzeć, thx medik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramik nic nadzwyczajnego, zwykły góral :wink:

Norbet przy tych kg. to twoje MTB raczej jest mniej zwykle :decayed:

... jak kiedys znajdziesz chwile to przeslij pare fotek lub specyfikacje chodzby na priv :wink:

lub w temacie - http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/moj-rowerek-4079/index3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo :) Po pierwszej jeździe d*pa odpadała, na drugiej też :) Ale już 70km pyknięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu kupiłem coś takiego : Level A5 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

Do tego prosty licznik Sigmy model chyba 509 i śmiga się pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba dopiero w czerwcu zaczne sezon rowerowy :kox: chwilowo praca wyjazdy itp a jak przyjdzie lato to tylko bede skazany chyba na 2 kołka bo dłuzszy czas moge juz swoich 4 kólek nie zobaczyc :facepalm: ale bynajmniej sie kondycja zrobi i zaoszczedzi sie pare marek :decayed: jutrom tez mysle nad wyprowadzka swojego bolidu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramik nic nadzwyczajnego, zwykły góral :wink:

Norbet przy tych kg. to twoje MTB raczej jest mniej zwykle :decayed:

... jak kiedys znajdziesz chwile to przeslij pare fotek lub specyfikacje chodzby na priv :wink:

lub w temacie - http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/moj-rowerek-4079/index3.html

Jak porobię fotki to wrzucę ale i Ty pokaż Twój rowerek bo czuję że ciekawa maszyna.

Nieprawdaż ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: jakis rok temu po dluuugoletniej przerwie rowerowej okolo 18 lat:doh: poskladalem pierwszy raz :grin: cos takiego...

Cann Woods :decayed:

2013_05_02_3276.jpg

Cann Woods - Winter Edit - Mountain Bike Film - YouTube

obecnie jest juz inaczej bo zostawilem ulubiona rame i wymienilem reszte fabryki :grin:

p7vwkf25am1w_t.jpg

nowy widelec jeszcze nie zalozony, siodlo nie wiem, ktore zostawic oraz sztyce :grin: ... ale do wagi raczej nie podchodze :grin:

...az tak nie zalezy mnie na kg. wiec jeszcze roweru nie wazylem :wink:

ps. jak sie zrobi pogoda i bedzie czas to wyskocze w plener i wkleje pare aktualnych zdjec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj przekatowałem swojego grata po terenie:kox: odrazu lepiej sie siedzi na wieczór, forma jako tako jest:wink: w porównaniu do reszty załogi chlorów:decayed:

remik a co masz tam za amor bo średnio widać, a juznie siedze jak kiedys w katalogach to nie rozpoznaje, ja u siebie kiedys dawno temu zakupiłem RS pike 409 u-turn, bardzo sobie cenie ten amorek:kox:

fev2qg_img_5549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda taka dziś była, że grzechem było nie nawinąć parę km na koło... więc bylo ich lekko ponad 40, tak na rozpoczęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już 40km przejechane :decayed: trzeba rozruszać te zastane mięśnie. Polećcie jakieś dobre metalowe pedały co by się buta trzymały dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik widzę, że masz konkretne enduro. Kawał maszyny.

Kowi a do czego masz dokręcony ten amorek ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ramy trek bruiser i osprzet deore/deore LX kola pancerne alex DM24 heble byly magura hs33 obecnie avid vb/bb5. Rower docelowo byl zrobiony do streetu bez przerzutek i z rotorem i napinaczem, no ale czas najwyzszy opamietac sie to go ucywilizowalem ale mam do zmiany przerzutke przednia

Rama 2krotnie spawana juz ale dwuslada nie udalo mi sie z niej zrobic

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze tak pozno odpisalem :hi:amor na zdjeciach to Marzocchi Bomber z naklejka shiver :grin:

zc16axpqw333_t.jpg y1jmqo1su4b7_t.jpg 8908l3z60w7z_t.jpg 8wk3s1m5xdrw_t.jpg ww7pdwz009rm_t.jpg

jak wspominalem kilka postow wyzej :wink: mam nowy widelec

wiec bedzie wymiana tak aby miec skok jeszcze wyzej + regulacje pod gorki :decayed:

Rock Shox Domain U-Turn pelna regulacja od 115 - 160mm :wink:

2909201210256.jpg 2909201210264.jpg 2909201210269.jpg

jvb493al8fj1_t.jpg eb3z0co6mgig_t.jpg tzz0x8dtnf3t_t.jpg nk8335zgc9rp_t.jpg kh6572c0wn6r_t.jpg

do tego wkladki NIEBIESKIE Enduro i bedzie dosyc :decayed: - enduro from andreww3706 | eBay

...tylny shox wymienilem juz jakis czas temu na Fox RP23

Spisuje sie idealnie nie puszcza powietrza ( ja 95 kg 190cm ) i ma rowniez nie jedna regulacje :decayed: wiec rama buja REWELACYJNIE :kox:mocowanie 150 i 170 na tylny amor :wink: a gdy tyl ma byc sztywny :decayed:

regulacja jest na wyciagniecie reki :grin: podczas jazdy :naughty:

ktora widac na tym zdjeciu 1509201210133.jpg

Remix wyszedl zajeb... przynajmniej w moje widzi :wink: moge skakac i rama nie strzeli :decayed: jak w rowerach bez full susspansion :whistling:

oraz smigam smialo na plasko, XC itd. nie tracac energi przez bujanie ramy... Heh to tak jak 2 rozne MTB w 1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...