Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No ja dzisiaj dałem sobie 33km po terenie, aż lepiej sie siedzi na forum:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomożecie? Przyszedł czas na zakup nowego bike'a :wink: Szukam czegoś z rodziny MTB w cenie ~2500 PLN. Głównie jazda w terenie zielonym :naughty: Na początek około 100km tygodniowo :wink: Jestem dość wysoki (202cm), więc pasowałoby coś odpowiedniego dobrać :decayed: Liczę na Wasze fachowe rady :wink:

Szukaj "dużych kół" czyli 29er'a

Dzięki za podpowiedzi :wink:

Oprócz tego rama 22,23" i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sezon juz twardo zaczęty, z samochodu na rower sie przesiadłem i auto tydzien prawie stało :D będą lekkie oszczedności na mody :decayed: juz ponad 100kmm zrobione i to do samej pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. dobre dwa pelne kola bez opon do MTB = komplet nowych 4x 17", 18" do samochodu :grin:

to jakieś wujowe te koła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

widzę, że macie o wiele większe pojęcie to proszę Was o doradzenie w sprawie zakupu rowerka. Wzrost 184 cm i waga 85 kg. Wybór ograniczam między:

- Scott Scale 650 2013;

- Scott Scale 35 2012;

- Scott Scale 30 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4Z 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4 2012.

Ze względy na lokalizację i lepszą niż katalogowa cena w rachubę wchodzą tylko ww. rowery. Podpowiedzcie który ma lepszy osprzęt, mniej awaryjny itd.

Z góry dzięki,

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam Runtastic PRO

Używam dokładnie tego samego. Trafiłem, że było za free ;) Super, że ma mapy offline.

Endomondo też kiedyś używałem i Runtastic jakiś taki lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z rowerem tak jak z zakupem samochodu ciężko się zdecydować:decayed: Był już na wyciągnięcie ręki Cube Analog 29er ale ostatecznie padło na Rower Haibike Big Curve SE 29" :naughty: Trzeba było więcej mamony dołożyć ale myślę, że warto :wink:

Trochę jeszcze na niego sobie poczekam bo zamówienie z Germanów idzie 7-14dni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

widzę, że macie o wiele większe pojęcie to proszę Was o doradzenie w sprawie zakupu rowerka. Wzrost 184 cm i waga 85 kg. Wybór ograniczam między:

- Scott Scale 650 2013;

- Scott Scale 35 2012;

- Scott Scale 30 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4Z 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4 2012.

Ze względy na lokalizację i lepszą niż katalogowa cena w rachubę wchodzą tylko ww. rowery. Podpowiedzcie który ma lepszy osprzęt, mniej awaryjny itd.

Z góry dzięki,

Staszek

... zalezy jak bedziesz uzywal MTB :wink: chcesz poskakac troche podczas jazdy:kox: to zaden sie nie nadaje bo rama strzeli :wink:

osprzet na tych rowerkach jest zdecydowanie sredni +

a cena juz nie :decayed:nie lepiej cos poskladac...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek zacny, za 4 tysie to sprzedałem swoją poprzednią a4 :wink: myśle, że w testowaniu nowego rowerka deszczyk by nie przeszkodził, masz czas na opicie zakupu :naughty:

Dzieki, dzieki :wink: otoz to opije zakup + posiedze nad planowaniem trasy na pierwsze testy:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...