Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jeżeli chodzi o ubranie na rower co proponujecie krótkie spodenki czy długie obcisłe, jaki kask kupić itp... nic nie mam a chciałbym sie zaopatrzyć przynajmniej w kask i spodenki jakieś,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sie zaopatrzyć przynajmniej w kask i spodenki jakieś,

to juz wybrales :wink: i tak powinno byc... :decayed: wiec wybieraj teraz w firmach, kolorach i fasonach, ktore zainteresuja twoj gust :wink: moga byc oczywiscie bez dedykacji rowerowej :decayed: czyli " zwykle badeje " wazne aby bylo wygodnie w kroku :grin: itp.

co do kasku to polecam cos od Specialized , 661 lub Uvex...

ps. przydadza sie jeszcze jakies dobre rekawiczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obcisłe długie spodenki to gejnia na maxa

kup krótkie obcisłe z wkładką, a na wierzch zakładasz normalne sopdenki

wyjdzie najtaniej i najprościej w użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś zwykłe krótkie obcisłe z wkładką i długie z wkładką na mniej słoneczne dni i mokre, do tego obcisła bluza oddychająca i kask i starczy narazie, aha i ortalionowa kurtka cienka jakby padało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używan na rowerek rzeczy, które mam do biegania, termoaktywna koszulke na długi lub krótki rękaw, spodenki adasia i kurteczka na deszcz oddychająca nike jakaś tam, modelu nie pamiętam, jakoś w tym daję rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie obcisłe spodnie na deszczowe dni się nie nadają, trzymają wilgoć przy skórze cały czas i w ten sposób załatwiłem sobie kolana :kwasny: Generalnie polecam ciuchy z windstoperem albo goretexem na takie warunki, chociaż podejrzewam że jednak jak będzie lało to się nie skusisz na rowerowanie :tongue4: Ja za młodu jeździłem nie patrząc na pogodę ale już mi się znudziło, chociaż na śnieg jeszcze się skuszę :decayed: ale za deszcz to dziękuję :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc5141l.jpg

mój KTM, jeszcze w trakcie zmian :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten KTM. Panowie co myślicie o błotnikach rowerowych bo ze sklepu góral wychodzi bez ale wiadomo jak spadnie z nieba to człowiek cały upier.... ale znowu z błotnikami rower juz traci swój design :wink: jakis kompromis......jeździc tylko w słoneczne dni hehe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten KTM. Panowie co myślicie o błotnikach rowerowych bo ze sklepu góral wychodzi bez ale wiadomo jak spadnie z nieba to człowiek cały upier.... ale znowu z błotnikami rower juz traci swój design :wink: jakis kompromis......jeździc tylko w słoneczne dni hehe ?

zależy gdzie jeździsz. jeśli typowy teren to żaden błotnik Ci nie pomoże :decayed: w mieście gdzie są dobre ścieżki i odprowadzanie wody to da radę śmigać na "golasa" w sensie bez błotników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten KTM. Panowie co myślicie o błotnikach rowerowych bo ze sklepu góral wychodzi bez ale wiadomo jak spadnie z nieba to człowiek cały upier.... ale znowu z błotnikami rower juz traci swój design :wink: jakis kompromis......jeździc tylko w słoneczne dni hehe ?

Daruj sobie narazie błotniki, pojeździsz to zobaczysz czy będą Ci potrzebne ale raczej wątpie abyś miał ochotę jeździć w deszczu. A jak już złapie gdzieś przypadkiem w trakcie wycieczki to i tak przejazd przez kałuże kończy się strugą deszczu prosto do butów :polew: choćbyś miał błotniki. Ja awaryjnie mam takie dopinane na szybko ale używam tylko jak jadę gdzieś gdzie wiem że będą watersplashe lub wtedy gdy wiem że gleba jest nasiąknięta. Ewentualnie sama płetwa pod dolną rurę przedniego trójkąta, nie widać jej a z pod przedniego koła nie łapiesz błota prosto między zęby :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj dalismy sobie wycisk :D błoto błoto błoto woda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img37.imageshack.us/img37/306/dsc5141l.jpg mój KTM, jeszcze w trakcie zmian :wink:

fajny :wink: jaka specyfikacja czesci, co wymieniasz naped , hamy / tarcze ? siodlo na KTMie to Specialized ? ps. wczoraj odebralem avatara gel

i zdecydowanie mniejsza decha niz Prologo Sky, ktore 2 tyg. temu sprzedalem po licznych niewygodnych testach :grin:Prologo Scratch Pro Nack Team Skywith Cashback from Wiggle Online Cycle Shop

090920129912.jpg 090920129917.jpg 090920129918.jpg 090920129927.jpg1409201210032.jpg 1409201210037.jpg 1409201210062.jpg

Specialized

2013_05_07_3466.jpg 2013_05_07_3454.jpg 2013_05_07_3453.jpg 2013_05_07_3474.jpg 2013_05_07_3477.jpg2013_05_07_3488.jpg 2013_05_07_3490.jpg 2013_05_07_3495.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik czekam na korby, bo poszły do anodowania, do tego pójdą alu śruby, blaty Blackspire i suport swiss compa. Hebli nie ruszam, z czasem może tytanowe tarcze kupię. Póki co śrubki Ti tam i ówdzie wkręcam.

Już powoli brak mi pomysłu jak zejść z wagi. Kierę, mostek i sztycę mam New Ultimate na półce. Ale ten WCS choć cięższy bardziej mi się podoba.

Siodło też WCS.

Ile wazy ten avatar gel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dokładnie modelu itd ci nie wymienię, jeśli chodzi o wzrost to duża rama + długi mostek i nie powinno być problemu :wink:

A ja mam pytanie z innej beczki. Gdzie na ciężarówce zamontować sobie rower :decayed: (na czyli na zewnątrz)

Jeśli masz ciągnik to jedyna opcja na tylnej ścianie kabiny, kiedyś widziałem jak ktoś tak miał zamontowany ale bagażnik to jakaś samoróbka i oczywiście trzeba by przetestować czy przy skręcie naczepa go nie ściągnie. Ja jeździłem chłodnią więc rower woziłem w paleciarze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik czekam na korby, bo poszły do anodowania, do tego pójdą alu śruby, blaty Blackspire i suport swiss compa. Hebli nie ruszam, z czasem może tytanowe tarcze kupię. Póki co śrubki Ti tam i ówdzie wkręcam.

Już powoli brak mi pomysłu jak zejść z wagi. Kierę, mostek i sztycę mam New Ultimate na półce. Ale ten WCS choć cięższy bardziej mi się podoba.

Siodło też WCS.

Ile wazy ten avatar gel ?

troche wazy :decayed: ale jaka wygoda :naughty:

nie wazylem jeszcze elementow MTB ze wzgledu na brak wagi oraz tak jak 3 str. wczesniej pisalem nie zalezy mnie az tak na kg...

wiec prosze sie nie smiac z pozyczonej :wink::decayed: oszukala 0.2 :grin:

2013_05_12_3535.jpg 2013_05_12_3548.jpg

Norbert jak koniecznie chcesz jeszcze stracic na wadze to kola ZTR Race 7000 zejdziesz 300-350g i $$$$ zlotych :decayed:

naped na nowszy i heble, ale chyba o tym teraz nie myslisz...

...pewnie bedziesz wazyl swoja M960 jeszcze raz po malowaniu :decayed:

ps. moja korba M970 3 tarcze + BB wazy ponoc 770g

Jest modyfikacja tej samej korby co masz M960 na 1 / 2 tarcze

jak jestes zainteresowany takim odchudzaniem...

rrrr.jpgimage.jpg ree.jpg image.jpg rrr.jpg image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To siodło waży tyle co kowadło :shock3: Nie dla mnie.

Kół nie będę ruszał bo są nowe, najwyżej tylna obręcz jak się połamie to dam ZTR'a jak na przodzie.

Co do napędu to powoli rozglądam się za tytanową kasetą, korba po całkowitym tuningu będzie dużo lżejsza od nowego xtr, więc też nie ma sensu zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...