Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Remik widzę że banię masz rowerowo zdrowo zrytą :decayed:

Ja wczoraj powkręcałem Ti śruby tu i ówdzie.

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Koledzy co byśce polecili do 1000zł ,może być używany, do śmigania po lesie itp. :wink: nigdy nie miałem do czynienia z lepszymi rowerkami przeważnie to były zwykłe górale za300zł lub tylko szosówki.

nowy : ROWER GÓRSKI UNIVEGA HT-500 - WYPRZEDAZ (3180281240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

używka : SCOTT SCALE 70 ALU 20,5'' DEORE XT ROCK SHOX J2 ! (3173391418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko będzie mi tysiaka odłożyć :decayed: chodzi mi o to żeby sie nie rozpadł podczas zjeżdzania z górki na korzeniu jakimś, :kox: jak czytam o waszych sprzętach to ładnie tysiące macie zainwestowane aż głupio się pytać o taki rowerek co a bym chciał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma nic ciekawego w sobie:wink: amor z d*py

Kowi to jest rower za tysiaka, czego się spodziewałeś SID'a ?

W tej kasie z markową ramą całkiem przyzwoity rower do normalnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz że mozna wyhaczyć używke na poziomie za taki prajs:wink: naprawde tam mozna na poziomie cos wyrwać, odradzam wyjazdy na giełdy, tam nic ciekawego nie mają:wink: same no name po 10 letnim użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ale Kolega wyżej nie zna się na temacie, więc nie da sobie rady ze znalezieniem używki.

Ja tam polecam ta univegę, jak pisałem za ta kasę na normalną jazdę będzie nowy rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie jestem świeży jak warzywa z Biedronki :grin: nie mam pojęcia jakie firmy wchodzą w gre, troche szukałem po google i sam nie wiem już co z czym się je. Dla mnie mogą być normalne hamulce Vbrejki, tarcze za tą cene chyba nie będą dobre? Ta univega całkiem fajnie wygląda, więcej nie chciałbym wydawać bo nie planuję jakiś skoków itp tylko pojeździć po lasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pany dzisiaj strzeliłem 38 km ....ale z żona kumplem i jego pupa :facepalm: więc spacerkiem 2 i pól godziny jechaliśmy ...:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój poprzedni rowerek, którego nie bali się i za***ali...

PIC126.jpg

to musiałem coś kupić i aktualnie jest zwykły UNIBIKE

DSC_0105.jpg

a to z dzisiejszej jazdy :wink:

20130421_184148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pany takie cudo w piwnicy Romet Canyon w wersji turistik, rocznik 1992, był to najprawdopodobniej pierwszy góral w polsce dostępny w sklepach :wink: , spadek po dziadku świętej pamięci żony, ma już nowe opony, szczęki wymienione na Tektro i ściągam cały osprzęt z niego bo to czysta stal :kox: jak nie uda się kupić nic nowego to zostanie mi ten na razie, kuźwa zawsze człowiekowi niespodziewany wydatek wyskoczy, zrobiłem dzióre w progu palcem w Matizie żony i trza to w pierwszej kolejności zrobić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romet? hmm...ja pamietam jak za łepka Wigry 3 sie szalało, pózniej Jubilat 2 , góral Ower-top , pare górali tanich ehhe to były czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomożecie? Przyszedł czas na zakup nowego bike'a :wink: Szukam czegoś z rodziny MTB w cenie ~2500 PLN. Głównie jazda w terenie zielonym :naughty: Na początek około 100km tygodniowo :wink: Jestem dość wysoki (202cm), więc pasowałoby coś odpowiedniego dobrać :decayed: Liczę na Wasze fachowe rady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romet? hmm...ja pamietam jak za łepka Wigry 3 sie szalało, pózniej Jubilat 2 , góral Ower-top , pare górali tanich ehhe to były czasy...

Jakbym miał tego Rometa 20 lat temu na komunie to bym został królem wioski :decayed: przetestowałem go po górach i dolinach, nie rozpadł się czyli będzie ok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomożecie? Przyszedł czas na zakup nowego bike'a :wink: Szukam czegoś z rodziny MTB w cenie ~2500 PLN. Głównie jazda w terenie zielonym :naughty: Na początek około 100km tygodniowo :wink: Jestem dość wysoki (202cm), więc pasowałoby coś odpowiedniego dobrać :decayed: Liczę na Wasze fachowe rady :wink:

Szukaj "dużych kół" czyli 29er'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...