Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Audi A4 B5 2.5TDI Quattro z Brodnicy


Grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oto mój nowy nabytek :) I odrazu mam pytanko... ;) Czym sie różni AFB od AKN? :) POzdrawiam. :quattro:

07e53d0c947d6bde.jpg

68674274a38ba975.jpg

cf1c9c2ddeef588b.jpg

5af0b55a3c51fff4.jpg

8baa42e38a2f2a93.jpg

150KM, 4x4, 10 poduch powietrznych, webasto, klimatronik felgi 16' RONAL, niestety bez komputera...

Oczywiście z racji wieku auta i nieodpowiedniego traktowania przez bezdusznych właścicieli :), wiele typowych ustereczek kosmetycznych nad którymi trzeba popracować... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba.. :good: Szkoda ze tylko zenona nie ma.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna A4 :good: no i z :quattro: dbaj o silnik a powienien długo posłużyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, 8.00 - wymiana rozrządu :) + mam nadzieję, że popracują nad tym odpalaniem silnika..., poustawiają wszystko na cacy. Kupiłem lampkę wewnętrzną tylną bo w starej nie działał jeden włącznik. Tylnej siatki na fotel pasażera nadal szukam. Wymieniam osłonę silnika bo jest pęknięta no i osłona pod silnikiem też do wymiany bo już bardzo z nią kiepsko. Jedna felga była skrzywiona, wyprostowałem. Jeszcze chyba trzeba poprawić zbieżność bo prawe koło przy ostrym skręcie bardzo cierpi..., szukam też kilku plastików progowych bo pęknięte, tylko problem koloru, ciężko znaleźć.., silnik też poczyściłem odpowiednim preparatem, już teraz lepiej to wygląda. Panel pod popielniczką z przodu i rączkę hamulca ręcznego okleiłem czarnym skajem bo były porysowane. Jeszcze jakaś dobra pasta polerska, usuwająca te wkurzające drobne zarysowania i będzie OK. Tylko cieszyć się jazdą :)

Pozdrawiam :) [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 22:15 _________________________________________________Aaaaa i jeszcze sobie zajrzę do turbinki, sprawdzę czy nie ma w niej sadzy czy wszystko ładnie drożne jest, tylko nie wiem czy tam potrzebne są jakieś uszczelki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i jeszcze sobie zajrzę do turbinki, sprawdzę czy nie ma w niej sadzy czy wszystko ładnie drożne jest, tylko nie wiem czy tam potrzebne są jakieś uszczelki...

Jak bedziesz jezdzil tylko do 1500 obr. (tak jak napisales w spalaniu), to napewno bedzie co ogladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka :cool1: tylko pilnuj wymian oleju filtrów i nie powinieneś mieć z nią problemu..... pakuj xenon :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka :cool1: tylko pilnuj wymian oleju filtrów i nie powinieneś mieć z nią problemu..... pakuj xenon :good:

Dzięki ;) pilnuję, pilnuję ;) A tak przy okazji, jaki olej lejesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum polecają motula a ja osobiście leje valvoline durablend i nie mogę powiedzieć że to zły olej :good:.... ale co osoba to inne zdanie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...