Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)


Audiofilm

Rekomendowane odpowiedzi

To ja nie wiem, on to odklikał na 電纜光碟 być może trzeba wejść najpierw w security access...tego nie wiem, a on też już z tym śmiga ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem, on to odklikał na 電纜光碟 być może trzeba wejść najpierw w security access...tego nie wiem, a on też już z tym śmiga ponad rok.

A masz może security access do modułu silnika? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam, bo ja się tym nie bawię - nie mam ręki do takich rzeczy :facepalm: znalazłem w googlach 12233 lub 21295 (są z www), ale zapytaj kogoś kompetentnego z forum, żeby nic nie...

:blowup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a6 c7 może będzie mozna wyłączyć system ss przez vcds, trzeba sprawdzic.

dzięki Jarku, będzie trzeba zobaczyć jak auto już będzie :wink: ciekawe czy mój VCDS się z tym autem połączy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mrozy i start/stop przestał działac, tzn. nie wylącza silnika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mrozy i start/stop przestał działac, tzn. nie wylącza silnika :grin:

To chyba przez to, że silnik trudniej ma z osiągnięciem temp. roboczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ten badziew wylaczam zaraz po odpaleniu.Dla jakis smiesznych oszczednosci nie bede sobie silnika dowalal.

"pazerny dwa razy traci" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie w 2.0TDI CAHA wczoraj udało się wyłączyć start/stop przez vcds:)

Taaa tylko pewnie przy każdym włączeniu stacyjki wypluwa komunikat :wink:

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie w 2.0TDI CAHA wczoraj udało się wyłączyć start/stop przez vcds:)

Taaa tylko pewnie przy każdym włączeniu stacyjki wypluwa komunikat :wink:

U Mnie akurat nic nie wypluwa:) Chyba bym zauważył:(

Edytowane przez mazi_ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ciekawa sprawa. Nie próbowałem wyłączyć start/stopu, ale dużo kombinowaliśmy w kodowaniu bixenonów. I od tej pory start stop mam włączony od rozruchu (kontrolka się świeci i nie działa od początku), aż nie zechce mi się ponownie go załączyć przyciskiem. TAK MNIE TO CIESZY, ŻE JUŻ NIC NIE RUSZAM, ale chętnie podzielę się z innymi tym cudownym kodowaniem ... ) jak myślicie gdzie grzebnąć, aby sprawdzić co jest przekodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ciekawa sprawa. Nie próbowałem wyłączyć start/stopu, ale dużo kombinowaliśmy w kodowaniu bixenonów. I od tej pory start stop mam włączony od rozruchu (kontrolka się świeci i nie działa od początku), aż nie zechce mi się ponownie go załączyć przyciskiem. TAK MNIE TO CIESZY, ŻE JUŻ NIC NIE RUSZAM, ale chętnie podzielę się z innymi tym cudownym kodowaniem ... ) jak myślicie gdzie grzebnąć, aby sprawdzić co jest przekodowane?

Są różne formy zadowolenia. Ja bym się z tego aż tak bardzo nie cieszył. Ja wyłączam przy starcie auta. Nie jest to chyba takie trudne i wchodzi szybko w nawyk.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ciekawa sprawa. Nie próbowałem wyłączyć start/stopu, ale dużo kombinowaliśmy w kodowaniu bixenonów. I od tej pory start stop mam włączony od rozruchu (kontrolka się świeci i nie działa od początku), aż nie zechce mi się ponownie go załączyć przyciskiem. TAK MNIE TO CIESZY, ŻE JUŻ NIC NIE RUSZAM, ale chętnie podzielę się z innymi tym cudownym kodowaniem ... ) jak myślicie gdzie grzebnąć, aby sprawdzić co jest przekodowane?

Są różne formy zadowolenia. Ja bym się z tego aż tak bardzo nie cieszył. Ja wyłączam przy starcie auta. Nie jest to chyba takie trudne i wchodzi szybko w nawyk.

Kiedyś szukałem po forach jak wyłączyć to badziewie. A teraz robię tak samo :) Odpalam, i zanim wrzucę bieg, wyłączam start/stop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie się to ustrojstwo w VCDSie wyłącza? pacjent to Audi A6 C7 3.0TDI z 2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączene vcdsem nie jest trudne, ostatnio szwagrowi kasowałem service i przewineła mi sie tam opcja wyłaczenia styart/stop tylko teraz nie pamietam co i gdzie ... natomist wyłaczenie tego przyciskiem nie jest jakies niewygodne i ja wszystkim polecam taka wlasnie opcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sobie dawno z tym poradziłem, na a6klub gość napisał dokładnie co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak silnik się wyłącza - nie może stać na pochyłej drodze, temp w środku i silnika musi być taka jak zadana np jak ustawisz sobie temp w upale 20 stopni to wiadomo ze zeby to osiagnac silnik musi pracowac , pprzednie koła muszą być na wprost itp itd...

U mnie silnik raz się wyłącza a kilka razy nie. Nawet przy rozgrzanym silniku. Parę razy zdarzyło się że silnik, stojąc na światłach się wyłączył i po chwili sam się włączył (bez wciskania sprzęgła). czy to jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że silnik czasem się odpala bez wcisaknia sprzęgła to normalne. Weź też pod uwagę fakt, że start-stop nie działa gdy pasy są odpięte lub gdy dpf się wypala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że silnik czasem się odpala bez wcisaknia sprzęgła to normalne. Weź też pod uwagę fakt, że start-stop nie działa gdy pasy są odpięte lub gdy dpf się wypala.

Pasy mam zawsze zapięte, a to że nie działa start- stop za każdym razem?

Nawet jak na światłach stoję co 500 m, raz działa a trzy razy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...