Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
RNS-E dokładał kolega alvaro jak tworzył tą furmanke. Kabel k-line jest niebieski i został dolutowany do kabelka o kolorze chyba brązowym wiem, że na pewno te kabelki się różniły kolorystycznie razem siedzą w porcie 5 zgodnie ze schematem na radiu natomiast + i - tel do portów 12 i 6. + i - jest wpięty do innej kostki niż K-line.
Masz skype? Bo tak to godzinami możemy gadać.... Jestem w Szwecji teraz więc żebyś nie zbankrutował to jedyna alternatywa...
Opublikowano
  • Autor

nie no nie mam skypa - z racji braku mikrofonu. Mam GG 5237693 jak coś

Opublikowano

witam:)) panowie uporaliscie sie z podlaczeniem tego tel ??

Opublikowano

Łukasz dostał wytyczne i miał walczyć - trzeba czekać na odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

Działa Panowie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie dzięki dla kolegi Bart-S. :hi:. NF był dobrze podpięty ale zadziałało to dopiero kiedy się wpieło bezpośrednio w Kline lecącego do starej kostki z radia, następnie zakodował się BT ale też z problemami bo mój skromny Vag sobie z tym nie radził błąd "too many conections" trzeba było powyłączać wszystko co się dało i dopiero wszedł mi w kanał 77. Kodowanie w moim przypadku 0010722, następnie kasowanie błędów, tu moja radość na chwilę ucichła bo nadal nie było dźwięku ale pomogło odłącznie NF i na nowo podłączenie po restarcie RNS-E. Jest Mic i jest dźwięk :banan: ksiązka adresowa się skopiowała do RNS samoczynnie i cieszę się z nowego bajeru w aucie :banan:. A dla kolegi Bart-S duże piwo :a4fan::drinks:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

PS. temat można zamknąć :kawa:

Opublikowano

witam panowie przede wszystkim gratki za ogarniecie tematu :)) szczerze to dodaliscie i mnie troche optymizmu pisze do Was a mianowicie do Hatek i Bart-S bo widze ze znacie sie na rzeczy (a jezeli tu juz nie zajzycie napisze jeszcze na pw) postaram sie naswietlic moj problem :)) w mojej a4 mam fabtycznie zamontowany uchwyt na tel podobno i zestaw glosnomowiacy bo poprzedni wlasciciel tak twierdzi dzialal z nokia 6300 ja mam nokie e50 taki starszy model i chcialbym zeby to wszystko razem zadzialalo problem polega na tym ze na allegro jest tylko jeden uchwyt (adapter) na ta nokie ktory juz kupilem ale jest on pod bluetooth i tel nie ma jak polaczyc sie z zestawem glosnomowiacym:((( powiedzcie co moge zrobic?? kupowac jakis modul bluetooth ?? tylko jaki??

Opublikowano
witam panowie przede wszystkim gratki za ogarniecie tematu :)) szczerze to dodaliscie i mnie troche optymizmu pisze do Was a mianowicie do Hatek i Bart-S bo widze ze znacie sie na rzeczy (a jezeli tu juz nie zajzycie napisze jeszcze na pw) postaram sie naswietlic moj problem :)) w mojej a4 mam fabtycznie zamontowany uchwyt na tel podobno i zestaw glosnomowiacy bo poprzedni wlasciciel tak twierdzi dzialal z nokia 6300 ja mam nokie e50 taki starszy model i chcialbym zeby to wszystko razem zadzialalo problem polega na tym ze na allegro jest tylko jeden uchwyt (adapter) na ta nokie ktory juz kupilem ale jest on pod bluetooth i tel nie ma jak polaczyc sie z zestawem glosnomowiacym:((( powiedzcie co moge zrobic?? kupowac jakis modul bluetooth ?? tylko jaki??

Tak samo jak u poprzednika - podłącz się interfejsem i zobacz czy łączy się z adresem 77 - Telephone. Jeśli tak to zanotuj i podaj tutaj numer tego sterownika...

Opublikowano
witam panowie przede wszystkim gratki za ogarniecie tematu :)) szczerze to dodaliscie i mnie troche optymizmu pisze do Was a mianowicie do Hatek i Bart-S bo widze ze znacie sie na rzeczy (a jezeli tu juz nie zajzycie napisze jeszcze na pw) postaram sie naswietlic moj problem :)) w mojej a4 mam fabtycznie zamontowany uchwyt na tel podobno i zestaw glosnomowiacy bo poprzedni wlasciciel tak twierdzi dzialal z nokia 6300 ja mam nokie e50 taki starszy model i chcialbym zeby to wszystko razem zadzialalo problem polega na tym ze na allegro jest tylko jeden uchwyt (adapter) na ta nokie ktory juz kupilem ale jest on pod bluetooth i tel nie ma jak polaczyc sie z zestawem glosnomowiacym:((( powiedzcie co moge zrobic?? kupowac jakis modul bluetooth ?? tylko jaki??

Tak samo jak u poprzednika - podłącz się interfejsem i zobacz czy łączy się z adresem 77 - Telephone. Jeśli tak to zanotuj i podaj tutaj numer tego sterownika...

Bart kombinujemy a zdaje sie że w modelu 2003 nie było blutków tylko stre zestawy nokii które niemiały diagnozy:wink:

Opublikowano

chyba masz racje ze nie mam bt bo moj tel nie wykrywa:((

Opublikowano
witam panowie przede wszystkim gratki za ogarniecie tematu :)) szczerze to dodaliscie i mnie troche optymizmu pisze do Was a mianowicie do Hatek i Bart-S bo widze ze znacie sie na rzeczy (a jezeli tu juz nie zajzycie napisze jeszcze na pw) postaram sie naswietlic moj problem :)) w mojej a4 mam fabtycznie zamontowany uchwyt na tel podobno i zestaw glosnomowiacy bo poprzedni wlasciciel tak twierdzi dzialal z nokia 6300 ja mam nokie e50 taki starszy model i chcialbym zeby to wszystko razem zadzialalo problem polega na tym ze na allegro jest tylko jeden uchwyt (adapter) na ta nokie ktory juz kupilem ale jest on pod bluetooth i tel nie ma jak polaczyc sie z zestawem glosnomowiacym:((( powiedzcie co moge zrobic?? kupowac jakis modul bluetooth ?? tylko jaki??

Tak samo jak u poprzednika - podłącz się interfejsem i zobacz czy łączy się z adresem 77 - Telephone. Jeśli tak to zanotuj i podaj tutaj numer tego sterownika...

Bart kombinujemy a zdaje sie że w modelu 2003 nie było blutków tylko stre zestawy nokii które niemiały diagnozy:wink:

Masz rację Domi ale kolega ma modelowo rocznik 2004 - może już mieć prawidłowy interfejs :wink:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

chyba masz racje ze nie mam bt bo moj tel nie wykrywa:((

To że telefon nie wykrywa nie znaczy, że go nie ma. Nie ma co gdybać tylko trzeba sprawdzić i tyle.

Opublikowano

oki panowie jutro pojezdze po mechanikach i poszukam kogos kumatego :))

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Podłącze się pod temat.

Czy mam wszystko dobrze ustawione w konfiguracji ? Jeśli mam moduł Q, a nie ładuje mi się książka do RNS-E ?

Nie mam kiery multi, kodowanie mam ustawione tak:

00?xxxx: FUNKCJE

1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low)

00x?xxx: KIEROWNICA

0 - bez multifunkcji lub starszy typ kierownicy (przyciski bez rolek)

00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE

7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line

00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA)

2 - angielski (UK)

00xxxx?: JĘZYK (WYŚWIETLACZ)

2 - angielski (UK)

Opublikowano

no jest oki , a jak kodowanie rns-a:wink:

Opublikowano
  • Autor

Kodowanie RNS-E powinno lecieć wtedy 0310722

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam serdecznie

Jestem tutaj nowy. Wcześniej byłem na forum Audi 80 przez kilka lat. Panowie/Panie. Mam problem z zestawem fabrycznym głośnomówiącym na bluetooth. To te pory wszystko działało aż do wczoraj.

Niesety nie ma żadnej reakcji. Wcześniej na słuchawce od uchwytu do noki podświetlała mi się słuchawka. Teraz nic. Nie łapie sygnału. Sprawdzałem bezpieczniki i wszystko jest ok. Podłączyłem do Vag i wyszło brak komunikacji czy coś w tym rodzaju. Gdzie szukać przyczyny.

Pozdrawiam

  • 4 lata później...
Opublikowano

Potrzebuje odkurzyć temat jeśli ktoś tu jeszcze zagląda.

Nic nie słychać w głośnikach

Radio Symphony II Bluetooth "H" i wszystko było dobrze do wczoraj. Sygnał łączy, na fisie wyskakuje połączenie "blutka" z sygnałem załączenia. Podobnie przy wyłączaniu, fis pokazuje, sygnał wyłączenia jest. Sterowanie multi z kierownicy działa, odbieranie połączeń jak i kończenie także  Niestety nic nie słychać z głośników, już podczas wybierania numeru gdzie zawsze był dźwięk. Tak samo jak nie działa dźwięk już po nawiązaniu połączenia. Przestał tez działać mikrofon i zastanawiam się co jest nie tak.

Reasumując: załączenie i rozłączenie jest (sygnał i info na fisie)

Brak dźwięku w głośnikach oraz brak dźwięku w mikrofonie.

Ostatnio wyciągałem radio z klimatronikiem, żeby wymienić czujnik ESP ale sprawdzałem radio przed włożeniem czy wszystko podpięte, wygląda ok, chyba że jakiś kabelek się wysunął..? Nie ma żadnych błędów na vagu wiec nie wiem jak to ugryźć ....?

Ktoś pomoże.....

Edytowane przez jaguaro

Opublikowano

A radio się wycisza? Brak muzyki?

Opublikowano
36 minut temu, Banan napisał:

A radio się wycisza? Brak muzyki?

Tak radio się wycisza, jest bez muzyki, nawiązuje połączenie tyle że bez dźwięku i cisza w głośnikach zero dźwięku połączenia. 

Edytowane przez jaguaro

Opublikowano

Dwa kabelki tel + i tel - do sprawdzenia - sa w tej czerwonej 10 pinowej wtyce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.