Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczy przy porannym odpaleniu


tomaszw

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc nie próbowałem odpalać po skasowaniu korekt, ale nie są tragiczne około -2% krótkoterminowa i +4% długoterminowa.

Zloguję pod koniec tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmien wtryski pb zeby je ewentualnie wykluczyc

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem co koledzy tutaj opisują. Buczenie występuje chwilę po przekręceniu kluczyka i czasem po odpaleniu. Jednak nie zawsze, nie wiem od czego to zależy raz wyje raz nie. Jak mam ponad połowę baku to raczej nie wyję. Zastanawiam się czy muszę wymieniać pompę czy wystarczy wkład? Może być to spowodowane zapchanym filtrem paliwa? Bo chyba nie był dawno wymieniany więc może zacząć od tego? Silnik AVJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmien wtryski pb zeby je ewentualnie wykluczyc

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Właśnie czekam na przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez delikatnie trzeslo kiedys. Na vagu nic dopiero po jakims czasie wyskoczyl blad na ktoryms cylindrze ze wtrysk. Wymienilem i cacy:)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki chłopaki. Za tą 100+ to jest jakiś zamiennik? Polecicie mi coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zamiennik, podawałem stronę bądź 2 w tył gdzie kupiłem, jakie oznaczenie co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tam słychać w temacie? Mam podobna przypadłość, też jak odpalę zimny to mi szarpie przez jakiś czas. Błędów nie widać.

P.S słyszę za to pompę paliwa jak przekręcę kluczyk to strasznie głośno buczy, tak ma być, czy to jej koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem dwa wtryski ale szarpanie było, może to już nie szarpanie a nierówna praca przy dodawaniu gazu - nie zawsze.

Taki objaw jakby cewka wadliwa.Teraz jak zrobiło się cieplej już tego nie ma.

Myślę że to może filtr paliwa blokuje, może ma wodę w środku.

Po Nowym Roku go wymienię.

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, gdzieś wyczytałem, że winna temu może być zasyfiona przepustnica. Należałoby ją wyczyścić i zrobić adaptację.. No heh gdybym umał zrobić adaptację to bym sprawdził ten trop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepustnica czysta na lpg takiego szarpania nie ma

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyuważyłem to buczenie w moim AVJ. Na zimnym silniku tak ok 30-40s. Może mniej może więcej. W każdym razie pierwsze skojarzenie że dziurawy wydech. Ale skoro tak ma być to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu jest ewidentna sprawa odpalania zimnego silnika na Pb. Teraz trzeba się zastanowić co za to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie jako że i mnie prześladowało takie dziwne buczenie z rana wybrałem sie do zaprzyjaźnionych mechaników aso i werdykt był jeden pompa sai dla dogrzania katalizatora wszystko jest ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj cos sie stalo, podczas przyspieszenia z turbo słychać jak by startowal silnik odrzutowy... Nie jest to jakies glosne ale nie bylo a pojawiło się, do tego jak b y glosniej dv slychać po zmianie biegu psssyt, czy to cos normalnego ? Moze konczy sie turbo ?

P.S spadku mocy nie odczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...