Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto mi dziś pipczał pod Leclerkiem po 19:00 ?

Policja :decayed: bo bez zapietych pasow jechales :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no i co z tym grillem wstepnie na kiedy ustawiamy sie ? Jaki dzien , godzina ? Czekamy na chetnych i propozycje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAKIER88 jak do pracy to pracodawca ma Ci obowiązek dać skierownie i wtedy w przychodni robisz.

Neurolog, laryngolog okulista i coś tam jeszcze i masz komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem do pracy na wysokościach powyżej 3 m to takie badania przechodziłem ale jeśli to ma być jakieś całkiem specjalistyczne czyli jakieś wspinaczkowe to nie wiem czy coś innego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Działa komuś ETKA na Win7 64bit? Miałem na starym lapku na XP i hulało a na nowym ni hu hu. Próbowałem też z innymi wersjami i też lipa. Czy ona nie pójdzie na "siódemce"64bit? Przerabiał to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Działa komuś ETKA na Win7 64bit? Miałem na starym lapku na XP i hulało a na nowym ni hu hu. Próbowałem też z innymi wersjami i też lipa. Czy ona nie pójdzie na "siódemce"64bit? Przerabiał to ktoś?

Etka śmiga na win 7 64bit bez najmniejszych problemów, może masz problem z Elsą :mysli:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 08:38_________________________________________________

Panowie no i co z tym grillem wstepnie na kiedy ustawiamy sie ? Jaki dzien , godzina ? Czekamy na chetnych i propozycje :gwizdanie:

W jakąś niedziele ja jestem jak najbardziej za tylko Grześ bierzemy kogoś za kierownice bo trzeba coś :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek przypomnę się tak trochę. Nie rozmawiałeś czasem z mechanikiem w sprawie tej przeróbki ? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek przypomnę się tak trochę. Nie rozmawiałeś czasem z mechanikiem w sprawie tej przeróbki ? :chytry:

Przez telefon tak :) Tylko bede w przyszym tygodniu zmienial wszystkie hamulce to pogadam lepiej i dam ci znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...