Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Harry łobuzie to jeszcze nie znasz ty co byli nie robiłeś notatek :grin:

ale musicie przyznać że niezłe Towary na rolkach jeździły... :naughty:

przyznaję +1 , aż nie chciało się wyjeżdżać z Podpromia :decayed:

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Pany , mam prośbę , kto był wczoraj na spocie , podajcie nicky potrzebne są mi prośby właścicieli od pojazdów , zwłasza TOMEKX jak zbliżał się do Kamery :grin: , jest za***isty film żeby puścić na FB :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Pany wpadać jest :kox: pogoda a ja niestety umieram po wczorajszym ledwo żyję ale źyję :decayed: , właśnie spotkałem zielunia , Jarka i tomekhxc pozdro

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

image.jpg

image.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry19-19 dałbyś rade zarezerwowac jutro na otwarcie bram jedno lub dwa miejsca na moją srebrna A4 i kolegi A6? :decayed: ktos sie wybiera jutro z rana na otwarcie bram zlotu? mozna by wieksza grupa poleciec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
harry19-19 dałbyś rade zarezerwowac jutro na otwarcie bram jedno lub dwa miejsca na moją srebrna A4 i kolegi A6? :decayed: ktos sie wybiera jutro z rana na otwarcie bram zlotu? mozna by wieksza grupa poleciec :wink:

Spoko , podstawiłem trójkąty :wink: Macie zarezerwowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie wróciłem, impra piatek/sobota była mega:kox::kox:, ale dojazd zajał mi 4,5h:shock3:

szkoda że pogoda dzisiaj po wuju, co chwile deszcz pada:thumbdown:

Ale rozjebalismy system, mielismy jako jedyni parasol z baru:grin: jakis koleś pytał skad macie? a my z baru ale juz ostatni:polew::polew::polew::polew:

Ale spodziewałem sie wiecej furek, było jakieś moze 300+ patrząc po numerkach do godziny 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry19-19 dałbyś rade zarezerwowac jutro na otwarcie bram jedno lub dwa miejsca na moją srebrna A4 i kolegi A6? :decayed: ktos sie wybiera jutro z rana na otwarcie bram zlotu? mozna by wieksza grupa poleciec :wink:

o której się wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Koledzy poszukuje sprężyn s-line do mojego wozidła jakby ktoś mial jakies dojscie to dajcie jakies info ;)

Ewentualnie jakies eibacha lub h&r w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie niestety nie będzie , będę na zlocie motocyklowym w Radawie :decayed: 3 dni laby :whistling:

Na czym śmigasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
napisalem ci pw Hary dzieki wielkie :thumbup1:

niestety twój priv nie doszedł

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

mnie niestety nie będzie , będę na zlocie motocyklowym w Radawie :decayed: 3 dni laby :whistling:

Na czym śmigasz?

audi a4 b6 :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany umialby ktorys z was naprawic wifi w iphone 4s ? rzeszow i okolice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jakieś A4B6 ?? sprzedałem swoje B4 i jestem w trakcie poszukiwań :) chętnie bym coś zadbanego oglądnął jak wygląda dla porównania :) a może będzie ktoś kto chce sprzedać swoje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
będzie jakieś A4B6 ?? sprzedałem swoje B4 i jestem w trakcie poszukiwań :) chętnie bym coś zadbanego oglądnął jak wygląda dla porównania :) a może będzie ktoś kto chce sprzedać swoje ??

jak chcesz porządny samochód to musisz ponad 30koła szykować :wink: , mój był wystawiony na 36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...