Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

eh...no to odpada... bede szukał jakiejs stacji diagnostycznej... zeby poogladali ja, bo do rzeszowa własciciel napewno ze mna nie pojedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Brzozowie z reguły ładne autka sprowadzają dobre w porównaniu z handlarzami z Sanoka...ale przebiegi zawsze kręcone, sam byłem przy tym jak 1.9TDI miało przebieg 580tys km i stan w srodku jak roczne auto (!!!) i kolo z BRB przekręcał na srednia krajową 160tys km.... ale napewno jest sens tam zajrzec wogole w okolicy Brzozowa z reguły przy drodze stoi duzo aut w tym zawesze duzy procent a4 , wczoraj około 5 widziałem ... pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie widział że jesteś zainteresowany, a jemu to pomoże w sprzedaży to powinien się zgodzić i pojechać. Chyba że ma coś do ukrycia. Slaweq dobrze Ci radzi. Poza tym w małych miastach jest tak że "każdy zna każdego" i może być tak że pracownik ze stacji diagnostycznej, sprawdzający auto będzie kolegą sprzedającego. I jestem pewny że nawet jak będzie coś nie tak z samochodem to on Ci tego nie powie, a nawet zachęci do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem by było gdybys sprawdził to auto w jakims ASO, a najblizsze jest w Rzeszowie...

Nie ma ASO Audi w Rzeszowie. :!:

A VW najbliższy w Krośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra słówek, u mnie ASO to od razu salon sprzedaży.

A Knapik to tylko serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys Knapik miał salon sprzedazy, który został zlikwidowany, ale autoryzowany serwis został. Nawet oficjalna strona Audi Polska podaje Knapika jako swojego partnera serwisowego..., jedynego na podkarpaciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej RZESZÓW! Zapraszam Was 21.09(niedziela) do Tarnowa na dobrze zapowiadajaca sie imprezke motoryzacyjna! Bedzie tam napewno troszke innych klubow min. bmw klub celica team ttc. Imprezka zaczyna sie o 9. MY jako a4klub mozemy sie ustawic na 11. Pisze sie ktos????:))) Wiecej info: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pierwszy_tarnowski_zlot_tuningowy_2109-t43908.0.html;msg493493#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mA4ciek :hi: Mam nadzieje, że zaglądniesz na najbliższy spocik, chetnie furke zobacze bo z tego co wiem to zmiany spore zaszły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze nikt sie nie pisze z Podkarpacia na 21 ?

Ja napewno nie bo mam derby w Rzeszowie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak się zastanawiam, obserwuje czy ktoś zgłasza się na wyjazd i widzę ze nie ma chętnych z Rzeszowa i okolic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał, bo fajna impreza może byc i blisko od Resy, ale jak pisalem wyżej nie moge :)

Marcin awatar masz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...