Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spadam bo musze kobitkę moją z pracy odebrać.

No prosze jaki dobry facet :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer zaholowałem go do Automachera... okazało sie ze urwał mu sie jakis pasek i dlatego łapał temp. Mieli mu to założyc tak na szybko a w Kaliszu powinien to zrobic juz z rozebraniem przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zalozyli mu to tak na szybko zeby tylko dojechal do Kalisza... a jakie koszty to nie wiem ale mam nadzieje ze grosze zaplacil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:witaj sofcik bedzie nam miło jak zagladniesz na spot-a :audi: 27.12.07 zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Jeżeli pozwolicie to postaran sie zasilić wasze szeregi na spocie 27-ego. :a4fan:

Witaj Sofcik w naszych szeregach... :hi: :hi: :hi:

Zapraszamy serdecznie na spota 27... :thumbup:

Mamy nadzieje, ze będziesz czynnie uczestniczył w życiu klubowym na podkarpaciu... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Sofcik, Witaj w klubie i oczywiście zapraszamy 27 na Podpromie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wam kalendarzyki schodzą chłopaki?? wczoraj podarowałem kalendarzyk pieknej A6 3.0 Tdi ciekawe czy dołączy do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, to nie jest AKP (Audi Klub Polska), tylko Klub A4 :a4fan: Wiec zrzeszamy tylko (albo przede wszystkim) Audi A4... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostalem info od Angel ze odebrala smycze od Lukasa, takze bedą na spocie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, to nie jest AKP (Audi Klub Polska), tylko Klub A4 :a4fan: Wiec zrzeszamy tylko (albo przede wszystkim) Audi A4... :thumbup:

ale taka była ładna, że nie mogłem się oprzeć hyhyhy!! na AKP to spoty na podkarpaciu wogóle nie istnieją-jest pare ludków ale co z tego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem Twoje zauroczenie... Oczywiście to nic złego, żebyś mnie źle nie zrozumiał... :thumbup:

Mi tez sie podobaja nowe A6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nam temat spotu 27 grudnia powoli umiera takze trzeba go odswieżyć :D

Oczywiscie zapraszamy wszystkich chętnych na podpromie 27, bedzie okazja do złozenia sobie życzen Noworocznych ;) A i jeszcze jedna wazna sprawa... będe miał na spocie kalendarzyki jak i smycze które zostały zamówione :naughty:

Z tego co pamietam to napewno bedzie:

Szuder

Angela

Slaweq

GM

Aramis

Hauzer

Iverson

Sofcik

Kogos pominąłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jestem na liście, czyli nie zapomnieliście o mnie i słusznie, powinienem sie zameldować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci smsa napisałem Slaweq postaram się być ale nie obiecuję. Zależy czy Martynka się zgodzi ;)

Na razie nie mam 5 minut czasu. Ale dla odbioru smyczy jakoś coś wykombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro jesli nie dasz rady to nic sie nie dzieje... kazdy rozumie że sa wazniejsze sprawy czasami... jeśli nie przyjedziesz to umowimy sie na odbiór smyczy i kalendarzy jak bedziesz kiedys w Rzeszowie ;)

Korzystając z okazji chciałbym wszystkim odwiedzającym wątek "Spoty Rzeszowskie" życzyć zdrowych, spokojnych i wesołych Swiąt Bożego narodzenia i wszystkiego naj naj najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...