Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A sprawdziłeś przekaźnik pod akumulatorem?

Opublikowano

A miał ktoś tak ze wszystko działa jak powinno, drl chodzi itd lecz gdy przyłącze z 1 na 0 światła gasną tak jak powinno być lecz gdy wrzucę z 0 na 1 brak reakcji światła się nie zapalają.. Zgasze auto odpale raz czy drugi czasem 4 to znów działają normalnie.. Jakiś pomysł?

Opublikowano

A sprawdziłeś przekaźnik pod akumulatorem?

Nie znam sie na tym az tak. Podejde jutro do elektryka niech zajrzy. Wazne ze dziala szkoda tylko ze nie dziala pokretlo

Wysłane za pomocą Commodore 64

Opublikowano
  • Autor

A miał ktoś tak ze wszystko działa jak powinno, drl chodzi itd lecz gdy przyłącze z 1 na 0 światła gasną tak jak powinno być lecz gdy wrzucę z 0 na 1 brak reakcji światła się nie zapalają.. Zgasze auto odpale raz czy drugi czasem 4 to znów działają normalnie.. Jakiś pomysł?

przekaźnik, albo rozladowany aku

Tomek na pv masz fona ;-)

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Aku nowe sprawdzone.. Spróbuję wymienić przekaźnik ;) podziękował ;)

Opublikowano

A miał ktoś tak ze wszystko działa jak powinno, drl chodzi itd lecz gdy przyłącze z 1 na 0 światła gasną tak jak powinno być lecz gdy wrzucę z 0 na 1 brak reakcji światła się nie zapalają.. Zgasze auto odpale raz czy drugi czasem 4 to znów działają normalnie.. Jakiś pomysł?

przekaźnik, albo rozladowany aku

Tomek na pv masz fona ;-)

Odezwe sie jutro. Dzis wybralem sie na wies pomoc przy zniwach- i zaczynam sie zastanawiac czy to byl dobry pomysl.

Wysłane za pomocą Commodore 64

Opublikowano

Lepiej kupić jakieś żarówki H7 z białym światłem np. osram night breaker i tez ładnie wygląda

Dokładnie. I do tego postojówki np. Osram Cool Blue :)

No dobra, ale jaki to dokładnie typ postojówki? Bo raczej nie W5W.

Opublikowano
  • Autor

No dobra, ale jaki to dokładnie typ postojówki? Bo raczej nie W5W.

906.jpg

xenon i bixenon :wink:

w5w tylko przy zwykłych lampach

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Dzięki! ;)

Ogólnie to kosmiczne ceny za takie postojówki.. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Bierz ledy z forum i będzie pan zadowolony :naughty:

Opublikowano

I panowie policjanci również :lol:

Przy każdej kontroli sprawdzają mi światła :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Ponad 10lat już jeżdżę na ledach i żaden policmajster się nie czepiał :D


Ani leda ani drl-a teraz :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Pewnie dla większość to oczywista sprawa, ale ja dopiero raczkuje przy elektronice.

Jaki typ gniazda do przekaźnika PRE0004 kupić bo na alledrogo widzę są różne:

- modułowe typu A

- modułowe typu B

- modułowe typu C

Do tego uchwyty mocujące pojedyńcze/podwójne.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-uni-1-1-0807&search_scope=&description=1&string=PRE0004

Opublikowano
  • Autor

jeżeli mas przekaźnik z uchem do przymocowania to takie gniazdo wystarczy

14_f.jpg

jeśli przekaźnik nie ma mocowania to

http://allegro.pl/gniazdo-przekaznika-40a-5-pin-modulowe-c-i5174989626.html

:wink:


ewentualnie masz tu całość

http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5268065717.html

Opublikowano

Dzięki wielkie Grzesiek.

Jeszcze jedno pytanko:

ewentualnie masz tu całość

PrzekaĹşnik samochodowy do ĹwiateĹ alarmu 12V 40A (5268065717) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ten przekaźnik jest innego typu niż pokazany w pierwszym poście PRE0004. Będzie pasować?

Edytowane przez worm87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hejka, założyłem dzisiaj sobie moduł z pierwszego posta ale bez przekaźnika i przełącznika drl bo mam zwykłe lampy... Otóż sprawa wygląda banalnie prosta z tym podłączeniem i zrobiłem wg instrukcji, natomiast po podłączeniu wszystkiego, moduł hula jak talala. Odpala się po włączeniu silnika i gaśnie gdy przełącze na postojuwki lub mijania. Problem polega na tym, że przed założeniem modułu nie wyskakiwał mi bląd spalonej tylnej lewej żarówki --->>> rücklicht LINKS. Odpinałem jeszcze raz wtyki z mce i wpinałem z powrotem. Sprawdzałem całątylna lampę z żarówkami i wszystkie dobre. Błąd po zapaleniu świateł mijania gaśnie. Macie jakies pomysły co jest grane?

Opublikowano

Aby przesłona nie drgała to trzeba załozyć diode zenera 12V zaporowo do kostki w lampie? Bo wiem ze na poczatku tego tematu byla mowa o zalezeniu diod w lampach ale co i jak to nie napisali.

Opublikowano

hejka, założyłem dzisiaj sobie moduł z pierwszego posta ale bez przekaźnika i przełącznika drl bo mam zwykłe lampy... Otóż sprawa wygląda banalnie prosta z tym podłączeniem i zrobiłem wg instrukcji, natomiast po podłączeniu wszystkiego, moduł hula jak talala. Odpala się po włączeniu silnika i gaśnie gdy przełącze na postojuwki lub mijania. Problem polega na tym, że przed założeniem modułu nie wyskakiwał mi bląd spalonej tylnej lewej żarówki --->>> rücklicht LINKS. Odpinałem jeszcze raz wtyki z mce i wpinałem z powrotem. Sprawdzałem całątylna lampę z żarówkami i wszystkie dobre. Błąd po zapaleniu świateł mijania gaśnie. Macie jakies pomysły co jest grane?

Miałem to samo. Nie za każdym razem, ale wywalało błąd. Też sprawdzałem wszystko. Ten błąd tak samo jak u mnie znika po zapaleniu świateł. Musisz wlutować diodę na przewód, który idzie do MCE. Chodzi o ten przewód co czerpie sygnał z MCE o światłach. Najmniejsza dioda i po problemie.

Edytowane przez Malinioo93

Opublikowano

no właśnie sprawdzałem wszystko i wygląda dobrze. I dokładnie mam tak jak Ty, że nie zawsze wywalało błąd ale przeważnie. Masz jakieś może dane parametrów tej diody prostowniczej?

Opublikowano

A czy po zamontowaniu tego modułu wraz z przekaźnikami w lampach (tak jak to zrobił ucho.77) aby przesłona nie drgała też wywala bład o przepalonej żarówce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.